3142






A játékmenettel kapcsolatban használjátok a gombot!
Megvásárlom a játékot!
  • robicarlos6
    #3142
    Készül a Crysis negyedik része

  • robicarlos6
    #3141
    Crytek has seemingly confirmed Crysis 4 on Chinese social media
  • robicarlos6
    #3140
    Crysis 2/3 Remastered Patch 2 released, featuring over 500 fixes & improvements
  • robicarlos6
    #3139
    Crysis 2 + Crysis 3 Remastered PC Deep Dive - Every Enhancement Detailed + Tested!

  • robicarlos6
    #3138
    First look at Crysis 3 Remastered with Ray Tracing on PC
  • robicarlos6
    #3137
    Crysis Remastered Trilogy, featuring Crysis 1, 2, and 3, will launch on October 15th for PS4 & 5, X1 & XSX/S, Switch, and for PC.Crysis Remastered 2 & 3 will also be available for purchase separately.
  • hunbalee
    #3136
    Ahogy a twitter szösszenetekből várható volt érkezik a Crysis 2-3 Remastered is

  • grebber
    #3135
    Eljött ez a pillanat is amit már olyan régóta és oly sokan vártunk......dobpergés.... füttykoncert ....ordítozás..jókedv, vidámság, tangák repkednek a levőgeben azaz ELKÉSZÜLT a MAGYARÍTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.04.25. 21:14:50
  • nxs
    #3134
    Elvileg egy Intel HD 4200 van abban a notiban ami ugye 0/zéró dedikált memóriával rendelkezik. Szerintem a VGA-t is igénylő az elmúlt 4-5 évben megjelent játékokat felejtsd el.Olyan 40k huf-ért jobb asztali gépet veszel játékokra.
    Gyorsba ezt a listát találtam : http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4200.93336.0.html
    Elég beszédes...
  • viktor25
    #3133
    Sziasztok!
    Van egy gondom win 10 alatt DEL inspire 15 5000 series tipusu laptopon nem indul a progi belép majd pár másodperc és kilép.
    nem ir semmi problémárol pedig a laptop tipus alapján simán mennie kéne.
    Tudnátok ebben nekem segíteni hogy mi lehet a gond, mit kell csinálnom vagy telepítenem.
    Előre is köszi!
  • Shield
    #3132
    Na...ezért is kellene egy hozzáértőnek megcsinálnia és akkor nem bolondítanák az embereket.
  • Evin
    #3131
    1. Pénzért fogja árulni! Nem kell visszatenni a fordítást, hiszen látszik, hogy működik; videókat csinált róla.
    2. Amit ő művelt, még fordításnak is erős túlzás nevezni. Az egy "így fordít a Google translator" projekt.
  • Shield
    #3130
    Egy srác állítólag megcsinálta, de nem tudja összetömöríteni a PC-s verzióhoz. Azt mondta kért segítséget, de eddig csak komolytalanok jelentkeztek. Ha valaki tud neki segíteni, akkor ITT eléri. Ha tényleg meg van, akkor had használhassák az emberek.
  • JUVEfun
    #3129
    Na és lesz belőle valami ? Engem is érdekelne
  • Shield
    #3128
    Szerintem azért volna akiket érdekelne a magyarítás, esetleg meg is csinálod?
  • bako72
    #3127
    Sziasztok.Egy kérdésem lenne hogyan tudom a játékon belül futtatni a Benchmarks teszt programot.Segítséget előre is köszönöm.
  • Shep
    #3126
    Bug, tedd fel a frissítést.
  • zalrobto
    #3125
    sziasztok
    segitséget kérnék a főellenség ellen próbálkozok 2. nehézségi szinten tehát simán meg kéne csinálnom de nem sikerül :(
    lövöm mint állat de semmi semmi gyengéje pedig már néztem végigjátszást de nekem nem adja be a karoknál azt a narancssárga izzást meg nem is próbál magához húzni már visszamentem pár mentést de úgy sem jó ugyanazt csinálja ! valakinek valami ötlet esetleg ?
    megköszönném ha tudnátok segiteni :)
  • Shep
    #3124
    Jó, akkor ne játssz vele, ennyire egyszerű.
  • johny85
    #3123
    én az 1-2 végigtoltam meg pár fps-t kb 4-500 gamet de ez egy lol
  • grebber
    #3122
    Egyik Crysisban sem volt gond a nehézséggel sajnos még legnehezebben is gyerekjáték a többi fpshez képest.
  • johny85
    #3121
    elég jó nagy f.. ez a game.
    kevés a lőszer,rögötn megdöglik a paraszt.
    főellenséget nem lehet leküldeni stb.
    +nem megy msi gtx650 ti.lol
  • MrGringo
    #3120
    Üdv urak!

    Segítsetek már léci! laptopomon kezdtem el jáccani a crysis 3-at és a videókarimhoz melyik a legjobb driver amit fel tudnék a crysis 3 -hoz??
    Egy laptopos Nvidia Geforce GTX 760M -es kártyáról lenne szó!
    A jelenlegi driverem 337.88-as lenne de ezzel nem valami fasza!
    Előre is köszi a segítséget annak aki szánna rám 1-percet!
  • mester1987
    #3119
    GRAT (Y)
  • KaBuTo666
    #3118
  • IMYke2.0.0.0
    #3117
    Még pontosabban: DarkSectorral beszélgettünk az Eredeti játékok topikban, és azon okból készült, lett feltöltve.
  • IMYke2.0.0.0
    #3116
    A videó készült kérésre.
  • grebber
    #3115
    Nem értem

    Mi készült kérésre? Magyarítod a game-et? Mert írtad még nincs kész. Akkor "csak" készül nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #3114
    Nyilvánvalóan senkit sem izgat már, de kérésre készült: Crysis 3 HUN (i2k)...Teaser
  • Shep
    #3113
    Rakd fel mindet szépen sorban.
  • Petyus1994
    #3112
    Értem. És melyikek pontosan ? Mert láttam több is van ? Nem tudod véletlen ? Illetve egymásra épülnek ?
  • Shep
    #3111
    Patchek sokat javítottak a helyzeten.
  • grebber
    #3110
    Nem tudom.Az én gépem egy rakás szar egyik crysissal se tudtam maxon játszani.
    De 1-2 év és végre talán elmondhatom majd magamról.
  • Petyus1994
    #3109
    Az "fantasztikus", igazán megérte az árát akkor, és nincs rá mód hogy jobban fusson ? A patchek nem javítanak a helyzeten ?
  • grebber
    #3108
    Mert szarul optimalizált azért!
  • Petyus1994
    #3107
    Sziasztok. Miért van az hogy egy ilyen teljesítményű gépen: amd fx 6300, 8 giga ddr3 ram, 2 giga r9 270x vga-n, 1 terra vinyó, akad a játék? Battlefield 4 ultran megse rezzent.
  • mester1987
    #3106
    Crysis 3 DX9/DX10 Running
  • 59th LeFty
    #3105
    Sziasztok!
    Win8 telepítés meg gy GTX760 után úgy gondoltam majd de jót crysis3azok, el is jutok a menüig, de bármelyik almenübe lépek, onnan vissza már nem tudok. Pl. options/controls, és se apply, se back gombok nem működnek. Valaki járt már így? INTERNAL-RELOADED verzió, 64b Win8.1 13.10.21-ei whql driver. (nem béta)
  • MORO1967
    #3104
    Nem de most frissitettem lehet hogy ez lessz a gond visszataszem a régit
  • Shep
    #3103
    Hát akkor nem a gép lesz a ludas, próbáltál más másik videokártya drivert?