8
  • theCREATOR
    #8
    Ahhoz képest hogy mekkora bevételt szed, szerintem elég gyenge, hatásvadász izé lett
  • nlght
    #7
    a producerek meg szomorúan kapnak a fejükhöz, hogy ha ugyanezt a filmet szerelmes vámpírokkal adták volna elő, akkor most az avatarral hasonlítanák össze pénzügyileg a firkászok :)
  • sempron07
    #6
    Nem biztos, hogy minden országban játsszák a filmeket. Amerikában kb. mindenki moziba jár, csak az nem mindegy, hogy éppen mire ülnek be... :)
    És van pár ország, ahol ha játsszák is, nincs akkora nagy mozis kultusz, vagy csak az "elit" jár moziba.

    Na meg nem azért, de úgy tudom, hogy azért 2 külön kategóriájú filmről van szó. Az nem számít? :) Csakis, hogy mennyire rossz volt az Alkonyat? :)
  • zetortraktor
    #5
    Az első Alkonyat sem jutott 200 millió fölé. És nem 2 hét alatt.
  • Wittgen
    #4
    A mozis világban az USA-egyéb ország az, mint nálunk a Budapest-vidék párhuzam.
  • kandeláber
    #3
    "az Amerikán kívül eddig termelt 157 millió dollár is remek teljesítmény."

    Főleg az Alkonyat filmek 400 millió körüli eredményei tükrében. ;)
  • AZTA
    #2
    Sose értettem hogy ha mondjuk amcsiban 300 milla, máshol összesen meg 150, akkor az a "máshol"-nak nem ciki? :D Mégiscsak többen laknak amcsin kívül.
  • Etinger
    #1
    Kevesebb a post 9GAG-en belőle mint a Twilightból. Ebből is érezhető, hogy annyira nem lehet gáz. Better love story than.. :)