9
  • Joaquin
    #9
    Nem tudom mi számít pontosan easter eggnek de portal 2-ben a "The part where he kills us"-nál ha leugrassz GLaDOS beszólásán jót röhögtem. Portal amúgy is tele volt ilyenekkel (turret song easter egg pl, vagy az 1-ben a tortás szoba). Legalább egy helyezést azért szerintem megérdemelt volna.
  • kissssss
    #8
    vagy ott volt még a lezuhant star trek űrhajó is 2 halottal, és néhány cuccal amik nagyon jól jöhetek szorult helyzetben.

    de a szent kézigránát az tényleg mindent visz(szó szerint mindent) :)
  • wraithLord
    #7
    Nekem a Sacred 2-ben a Blind Guardian zenekar megjelenése, küldetése, koncertje tetszett a legjobban. Meg, hogy a végén odaadták a hangszereiket. :D Biztos van még valami, de most nem jut eszembe.

    Nem tudtam arról az easter eggről a KotOR-ban - szerencsére... X)
  • Zero 7th
    #6
    Meg a Fallout1-ben szintén volt már lezuhant UFO Alien Blasterrel, amihez viszont nem volt kevés a lőszer, simán végig lehetett vele játszani. Mondjuk az tény, hogy a Fallout1 a legrövidebb az egész sorozatból.
  • archelf
    #5
    Fallout előző részeiben is volt AB, sőt sokkal jobb Easter Egg-ek voltak bennük - bálna/virágycserép, Szent Grált kutató "lovagok", SW utalás (TK-421), stb... :/

    AE
  • Zolthen
    #4
    Gin-tonicra gondolsz szerintem, az volt minden életformának itala, svéd húsgolyó talán a Babylon5-ben volt
  • kvp
    #3
    "Itt található a Notched Pickaxe elnevezésű szerszám, mely semmire nem alkalmas,"
    Valojaban ket dologra jo:
    -egyreszt bonuszt ad a banyaszati tudasunkra (igen a jatekban lehet banyaszni is)
    -masreszt azon keves keziszerszamok egyike amit fegyverkent is lehet hasznalni

    Egyebkent a skyrim tele van easter egg-ekkel. A legjobb pelda a jatekban talalhato nagy mennyisegu sweetroll nevu etel, ami a gyarto osszes jatekaban elofordul es mostanra kb. olyan lett mint a galaxis utikalauzbol a sved husgolyo.
  • Teppik Amon
    #2
    Vagy a Rage-nen a Wolfenstein szoba.
  • bcrics
    #1
    + a Just Cause 2ben megtalálható a Filmsorozatbeli Lost szigete:)