10196
  • mans
    A DS remasteredben hol tudom az egér érzékenységet nagyobbra állítani?
  • MerlinW
    Mod guide
  • MerlinW
    Daughters of Ash mod.

Iszonyat jó. Új boss-ok, minden máshova került, ki nem adott kontentek, stb. 40 ezer sor kódnyi anyag, kb megduplázza a játék tartalmát.

- Remastered-el nem megy, csak a PTD-vel.
    - Tartalmazza a DSFix-et, 60fps, stb.
    - Offline módban érdemes játszani, mert crash-el, ha mod nélküli invader akar csatlakozni.
    - k* nehéz, gatyát felkötni :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.01.09. 22:52:14
  • caps lock
    Nem láttam külön topikot így ide írom. Holnap jelenik meg a Sinner: Sacrifice for Redemption című játék, ami a DS fanokat talán érdekelheti:

Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.10.17. 09:24:22
  • MerlinW
  • mans
    Jó napot! Én egér+billel játszanám a remastered változatot, de valamiért nem lehet a nyilakra tenni az irányítást. Próbáltam az ini-ben, de nem jött össze. Van valami megoldás?
  • Rony94
    Humanity form-ban vagy? A bonfire-nél el kell használnod egyet.
  • Reich
    Végülis legyűrtem egyedül,csak érdekelnek az ilyen praktikák.
  • Reich
    Szeretném legyőzni a moonlight buttetfly-t de nem tudom megidézni witch beatrice-t,,mert nincs ot a jel.Egy videoban láttam másoknak ott van és meg tudják idézni.Kell hozzá valami küldetés hogy ott legyen ?
  • Reich
    Kösz srácok eddig sokat segítettetek .
  • MerlinW
    Shift
  • Reich
    Én PC-n játszom egérrel és billentyűvel.És a nyíllal nem tudok zoomolni.Melyik billentyű kombinációval tudok zoomolni ?
    Utoljára szerkesztette: Reich, 2018.05.27. 17:37:42
  • Reich
    Rendben kösz.
  • Seth
    Jóval később lesz rá lehetőség
  • Reich
    És itt hogyan tudok egyik bonfiretől a másikig utazni? Ha vissza szeretnék utazni egy korábbi bonfireig
  • Terawatt
    Priest macejét is nagyon szeretem kezdésnek.
  • Reich
    Köszönöm.
  • MerlinW
    A kaszt csak a játék első 4-5 órájában számít, csak kezdőértékekben különböznek. Harcosból is csinálhatsz mágust bármikor. Tehát alapvetően tök mindegy mit választasz, kezdő játékos számára a pyromancer a legjobb választás, azzal a legkönnyebb a játék eleje, illetve soldier és knight is elég izmosan indul. Igazából mindegy.
  • Reich
    Köszönöm.És a Knight-on is gondolkoztam ott mire kell inkább rakni?
  • Rony94
    Első sorban endurance, strength és/vagy dexterity (ez a kettő attól függ hogy milyen fegyverre akarsz specializálódni). Vitality-re is rakhatsz nyugodtan hogyha úgy érzed hogy még nem megy olyan jól a harc és létezhet olyan, hogy pont egy pár pixelnyi HP menti meg az életed. Én a vitality-t szoktam kispórolni hogy a többire tudjak több pontot adni, de én már tapasztaltabb vagyok DS-szériában, úgyhogy ez most nem lényeg.

Strength-re akkor rakj, ha nagy és nehéz fegyverekkel akarsz harcolni, dexterity-re pedig akkor, ha kisebb és gyorsabb fegyverekre vágysz (a katana ilyen például).

FONTOS: A resistance-re ne nagyon rakjál. Felesleges és csak elpocsékolod rá a pontokat.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2018.05.26. 19:13:19
  • Reich
    Sziasztok.Most kezdeném el a Remastered-et.A warrior-ra gondoltam.Tudnátok tanácsot adni,hogy mit fejlesszek rajta?
  • sirdond
    dat abdomen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos csak holnaptól látható, mert nem mutatták

Launch Trailer, hivatalosan holnaptól elérhető, early access-ben már mától
  • sirdond
    https://twitter.com/fromsoftware_pr/status/988782256603910144

ez is valami, azt hiszem...
  • Gabe18
    Dark Souls Remastered: 30 minutes of PS4 Pro footage

Hát most komolyan... Ez maximum annak éri meg aki sosem látta még ezt a játékot. Legalább azt a batár ellenfél jelölő karikát lecserélték volna a DS3/Bloodborn sokkal elegánsabb kis pontjára.
  • sirdond
    tldr: csak grafikai ráncfelvarrások lesznek a remasterben.

• sirdond
    erősen közelít a 0-hoz az esélye kb
  • steweee
    vajon az egyéb kisebb modok is bele lesznek építve ? pl: jobb nyilvesszők és tegezek, színesebb parázs a töltőképernyőn, többféle felirat stb. most ezek jutottak eszembe amiket még anno használtam, vagy csak egy grafikai tuning....
  • Rony94
    Ez nagyon gáz. Bár igaz hogy ez elvileg csak a Switch változat. Ha PC-n is hasonló lesz, akkor számomra skip az egész. 10 eurót se fog érni nekem.
  • MerlinW
    Rossz a szemed:) Egyébként csak shaderekkel játszottak, mint a DSFix. A textúrák a régieknek tűnnek nagyobb méretben, talán a páncélok kaptak egy kis "pimpet".

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.11. 16:38:23
  • MerlinW
    Rossz a szemed:)

• Gabe18
    Ez alapján nekem annyi jön le hogy a Remastered-nél a fényerőt feljebb nyomták.
  • Gabe18
    Nem, de sokan bíztak komolyabb változásokban.
  • MerlinW
  • sirdond
    nem is volt szó másról
  • Gabe18

Két kép a Remastered-ből...

Természetesen szó sincs DS3 motorról, meg egyéb csodákról. Ez kb annyi lesz hogy ráerőltetik a 4K felbontást meg a 60 fps-t az arra képes konzolok aztán szia. Max azért jó hogy akinek ilyen konzolja van, és még nem játszott vele (vagy pont azért mert anno játszott) az is megvehesse magának az első részt.
  • steweee
  • Rony94
    Nem. Ez a lényege. Viszonylag nagyot sebez, de nem lehet javítani. A Raw fegyverek a játék elején elég erősek, de +5-nél tovább nem lehet fejleszteni őket, tehát a játék közepénél már kifejezetten gyenge. Személyes véleményem szerint ez a kettő teljesen felesleges. A többivel érdemes foglalkozni.
  • steweee
    a kristály fegyvereket nem lehet javítani ?
  • steweee
    megelőztél :)

https://sg.hu/cikkek/jatek/129134/majusban-jon-a-dark-souls-remastered

• sirdond
    Dark Souls Remastered

oh yeah