10203
  • greger74
    #10203
    üdv
    remastered verzióban a 'wasd' billentyűket át lehet állítani a kurzor gombokra?
    ütközést ír ki és nem is enged tovább lépni..
  • MerlinW
    #10202
  • steweee
    #10201
    vmi total conversion mod az alaphoz ?

    feltuningolnám grafikailag és úgy tc

    a remasteredhez találtam

    de régebben volt az alaphoz is
  • steweee
    #10200
    koszonom. beugrott h kell.

    kerdes: a remasteted szebb foleg a feny arnyek reszletek lathatosaga teren.

    van egyket hely ahol jobb az eredeti, sot osszhatasban az,darkosabb" feeling

    erdemes rm et v ujrsjatszashoz inkabb modoljam fel?

    esetleg rm modolas?
  • Rony94
    #10199
    Xbox kontrollerrel: Bal analógkar előre + RB (de mindezt egyszerre)
    Billentyűzet + egér: Előre(W) + bal egérgomb (ugyanúgy egyszerre)
  • MerlinW
    #10198
    Kontrollerrel futás és jobb gomba ha jól emlékszem.
  • steweee
    #10197
    Hogy lehet rugni ?

    Evekkel ezelott jatszottam. A tobbi xtra move megvan
  • mans
    #10196
    A DS remasteredben hol tudom az egér érzékenységet nagyobbra állítani?
  • MerlinW
    #10195
    Mod guide
  • MerlinW
    #10194
    Daughters of Ash mod.

    Iszonyat jó. Új boss-ok, minden máshova került, ki nem adott kontentek, stb. 40 ezer sor kódnyi anyag, kb megduplázza a játék tartalmát.

    - Remastered-el nem megy, csak a PTD-vel.
    - Tartalmazza a DSFix-et, 60fps, stb.
    - Offline módban érdemes játszani, mert crash-el, ha mod nélküli invader akar csatlakozni.
    - k* nehéz, gatyát felkötni :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.01.09. 22:52:14
  • caps lock
    #10193
    Nem láttam külön topikot így ide írom. Holnap jelenik meg a Sinner: Sacrifice for Redemption című játék, ami a DS fanokat talán érdekelheti:


    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.10.17. 09:24:22
  • MerlinW
    #10192
  • mans
    #10191
    Jó napot! Én egér+billel játszanám a remastered változatot, de valamiért nem lehet a nyilakra tenni az irányítást. Próbáltam az ini-ben, de nem jött össze. Van valami megoldás?
  • Rony94
    #10189
    Humanity form-ban vagy? A bonfire-nél el kell használnod egyet.
  • Reich
    #10188
    Végülis legyűrtem egyedül,csak érdekelnek az ilyen praktikák.
  • Reich
    #10187
    Szeretném legyőzni a moonlight buttetfly-t de nem tudom megidézni witch beatrice-t,,mert nincs ot a jel.Egy videoban láttam másoknak ott van és meg tudják idézni.Kell hozzá valami küldetés hogy ott legyen ?
  • Reich
    #10186
    Kösz srácok eddig sokat segítettetek .
  • MerlinW
    #10185
    Shift
  • Reich
    #10184
    Én PC-n játszom egérrel és billentyűvel.És a nyíllal nem tudok zoomolni.Melyik billentyű kombinációval tudok zoomolni ?
    Utoljára szerkesztette: Reich, 2018.05.27. 17:37:42
  • Reich
    #10182
    Rendben kösz.
  • Seth
    #10181
    Jóval később lesz rá lehetőség
  • Reich
    #10180
    És itt hogyan tudok egyik bonfiretől a másikig utazni? Ha vissza szeretnék utazni egy korábbi bonfireig
  • Terawatt
    #10179
    Priest macejét is nagyon szeretem kezdésnek.
  • Reich
    #10178
    Köszönöm.
  • MerlinW
    #10177
    A kaszt csak a játék első 4-5 órájában számít, csak kezdőértékekben különböznek. Harcosból is csinálhatsz mágust bármikor. Tehát alapvetően tök mindegy mit választasz, kezdő játékos számára a pyromancer a legjobb választás, azzal a legkönnyebb a játék eleje, illetve soldier és knight is elég izmosan indul. Igazából mindegy.
  • Reich
    #10176
    Köszönöm.És a Knight-on is gondolkoztam ott mire kell inkább rakni?
  • Rony94
    #10175
    Első sorban endurance, strength és/vagy dexterity (ez a kettő attól függ hogy milyen fegyverre akarsz specializálódni). Vitality-re is rakhatsz nyugodtan hogyha úgy érzed hogy még nem megy olyan jól a harc és létezhet olyan, hogy pont egy pár pixelnyi HP menti meg az életed. Én a vitality-t szoktam kispórolni hogy a többire tudjak több pontot adni, de én már tapasztaltabb vagyok DS-szériában, úgyhogy ez most nem lényeg.

    Strength-re akkor rakj, ha nagy és nehéz fegyverekkel akarsz harcolni, dexterity-re pedig akkor, ha kisebb és gyorsabb fegyverekre vágysz (a katana ilyen például).

    FONTOS: A resistance-re ne nagyon rakjál. Felesleges és csak elpocsékolod rá a pontokat.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2018.05.26. 19:13:19
  • Reich
    #10174
    Sziasztok.Most kezdeném el a Remastered-et.A warrior-ra gondoltam.Tudnátok tanácsot adni,hogy mit fejlesszek rajta?
  • sirdond
    #10173
    dat abdomen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos csak holnaptól látható, mert nem mutatták


    Launch Trailer, hivatalosan holnaptól elérhető, early access-ben már mától
  • sirdond
    #10172
    https://twitter.com/fromsoftware_pr/status/988782256603910144

    ez is valami, azt hiszem...
  • Gabe18
    #10171
    Dark Souls Remastered: 30 minutes of PS4 Pro footage



    Hát most komolyan... Ez maximum annak éri meg aki sosem látta még ezt a játékot. Legalább azt a batár ellenfél jelölő karikát lecserélték volna a DS3/Bloodborn sokkal elegánsabb kis pontjára.
  • sirdond
    #10170
    tldr: csak grafikai ráncfelvarrások lesznek a remasterben.

  • sirdond
    #10169
    erősen közelít a 0-hoz az esélye kb
  • steweee
    #10168
    vajon az egyéb kisebb modok is bele lesznek építve ? pl: jobb nyilvesszők és tegezek, színesebb parázs a töltőképernyőn, többféle felirat stb. most ezek jutottak eszembe amiket még anno használtam, vagy csak egy grafikai tuning....
  • Rony94
    #10167
    Ez nagyon gáz. Bár igaz hogy ez elvileg csak a Switch változat. Ha PC-n is hasonló lesz, akkor számomra skip az egész. 10 eurót se fog érni nekem.
  • MerlinW
    #10166
    Rossz a szemed:) Egyébként csak shaderekkel játszottak, mint a DSFix. A textúrák a régieknek tűnnek nagyobb méretben, talán a páncélok kaptak egy kis "pimpet".


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.11. 16:38:23
  • MerlinW
    #10165
    Rossz a szemed:)

  • Gabe18
    #10164
    Ez alapján nekem annyi jön le hogy a Remastered-nél a fényerőt feljebb nyomták.
  • Gabe18
    #10163
    Nem, de sokan bíztak komolyabb változásokban.
  • MerlinW
    #10162