154
Project Glass a jövő mobilja
  • GregSB
    #74
    Jipí

    Google confirms Glass will work with iPhone http://t.co/rX3sLkbPJm
  • HUmanHunter
    #73
    amúgy hogy megnéztem az új videót, ez a videó konferencia, fénykép készítés stb nem rossz, de a mindennapokban nem feltétlenül lesz hasznos és nem is tudom hogy Európában működne e pl a tömegközlekedési tájékoztató, én olyan funkciókra gondoltam hogy kéne bele mint például a "határidőnapló", én feledékeny vagyok, és nem lenne rossz látni folyamatosan hogy mit is kell még csinálnom.
  • HUmanHunter
    #72
    ez még elméletileg a developer edition, legalábbis azt olvastam anno hogy 2013 elején 1500 dollárért lesz developer edition.
  • tutituti
    #71
    ja várj,nem hatszáz dollár hanem ezeröt.
  • tutituti
    #70
    csak az a 600 dolláros címke magas nagyon
  • skinnyman
    #69
    Ami talan a legdurvabb, hogy azt tervezik, hogy meg ebben az evben megjelenik a consumer verzio.
  • skinnyman
    #68
    Hivatalos oldal

    TheVerge: I used Google Glass: the future, with monthly updates
  • Andr0
    #67
    Elég jó lett, de megint Ez számomra sok hasznos dolgot nem tudna adni az életembe.
  • GregSB
    #66


    Cikk: New Google Glass UI video shows off search, camera, and voice translation features
  • skinnyman
    #65
    Hackathon kepek
  • Andr0
    #64
    hét ez nagyon a szemedbe lóg, nem?
  • GregSB
    #63
    Vuzix M100, az első konkurens, Androiddal.
  • skinnyman
    #62
  • Inquisitor
    #61
    Most ránéztem a topik címére és felrémlett, hogy volt régen egy Google koncepció videó egy érdekes grafikus felületről egy nem megnevezett OS alá, még a Vista béták előtt vagy közben, és azt is Glass-nak hívták. :)
    A Sight filmecskét meg én is akartam linkelni, tele van jó kis GUI ötletekkel.
  • Andr0
    #60
    ezt énis láttam. szerintem tökjó :)
  • MaRee
    #59
    Némileg off:



  • GregSB
    #58
  • tutituti
    #57
    még mindig akarok egyet.
  • skinnyman
    #56
  • Andr0
    #55
    Videó a Glass debütről: https://plus.google.com/u/0/106382433884876652170/posts/dN8iTyiq4Q2
  • Andr0
    #54
    A beteg állat Guglisok... I/O-n most volt a debütálása a Glassnak... Develepoer verziót 2013-ban küldik ki. Aki lemaradt volna az eseményekről...

    http://9to5google.com/2012/06/27/google-io-2012-liveblog/
  • Andr0
    #53
    omg... ezt kajálni fogják a Facebook(G+)-instagram függő tinik... vinni foják mint a cukrot... Egy újabb hullám érkezik a "Kit érdekel, hogy Pistike maga-alá vizelt?!" meg a "Jó a buli, csak sok itt a k*cs*g" Című képekből.
  • skinnyman
    #52
    Terjed
  • skinnyman
    #51
  • skinnyman
    #50
    Szemüvegeseknek is tervezik
  • tutituti
    #49
  • Andr0
    #48
    és kb hasonló lehet a WP is... xD Ezért van Android és iOS... WP nemkell
  • tutituti
    #47
    Humiariból
  • tobias88
    #46
    végén meg már milliók voltak
  • tutituti
    #45
    azért ezt széttörni "it's over 9000" kiáltással lehet drága mulatság lenne
  • skinnyman
    #44
  • passatgt
    #43
    telefonja úgyis van mindenkinek, wifi-bluetooth aztán kész, lényegében csak egy akksi+kijelző lenne az egész, ez már bőven megvalósítható a mai technológiával

    az, hogy minden bele legyen építve, necces, bár ha megnézünk mondjuk egy ipod nano-t, az térfogatra szerintem még kisebb is mint ez, plusz kijelző is kicsi/más ugye
  • Inquisitor
    #42
    Még az sincs eldöntve, hogy a "szemüvegben" a megjelenítés/hang részen kívül lesz a HW. Valószínűleg első kőrben nem, hanem rákapcsolódik majd külső egységre (telefon, PDA, Tablet), amiben van ráció ha belegondolsz.
  • Andr0
    #41
    mármint úgy érted, hogy az a fekete actual hardver rész leszerelhető és bármilyen szemüvegkeretre rátehető? Végül is elképzelhető...
  • Inquisitor
    #40
    A 25-ös hozzászólásban linkelt kép alapján igen.
  • Andr0
    #39
    Kérdés, hogy normál szemüveggel hogy lehet hordani? Sokan szemüvegesek...
  • tutituti
    #38
  • tutituti
    #37
    adblock rá azt csók'om
  • tutituti
    #36
    látom azért vannak akik nem begyöpösödöttek.
  • papi08
    #35
    +fav.
    Mindenképp szívesen kipróbálnám :D