260
Régi játék nem vén játék
  • Maxtreme
    #140
    2 teljesen más irányvonal (a ps és az ug széria) kinek ez jön be, kinek az.
  • steweee
    #139
    na mondjuk ezzel kivételesen egyetértek. most van időm, szóval az nfs pro street óta most próbálom ki a hot pursuit, tdu 1-2, cm dirt 1-3, nfs shift 1-2.

    hát biza kurva sokat fejlődött a dolog, a régiekkel kár foglalkozni...
  • Maxtreme
    #138
    Köszönjük Emese.
  • Zero 7th
    #137
    Az ilyen NFS Undergroundokat minek remakelni? Nem is túl régi, meg már újonnan is szar volt...
  • Maxtreme
    #136


    Még lesz valamikor egy ug2, aztán akkor tényleg ennyi :D
  • Maxtreme
    #135
    A mw után szabadon :)

  • IMYke2.0.0.0
    #134
    :)))
  • Maxtreme
    #133
    ott vannak alatta a képek, max annyival lehet szolgálatodra :D
  • IMYke2.0.0.0
    #132
    Ez úgy lenne igazán látványos, és a változások követhetők, ha osztott képernyős módban láthatnánk az eredeti (vanila) és a "moddolt" játékot.
    Így, nekem, nem sokat mondott. :(
  • Maxtreme
    #131
    Még is csak lőttem még 1 videt :D



    Dragozool Textures
    Enb Series
  • Maxtreme
    #130
    rossz aki rosszra... :D
  • Seth
    #129
    Lol má, a vortigauntok a tuningolt Alyx-ra recskáznak az elején ? :D
  • Maxtreme
    #128


    Na aztán tőlem darabig most nem lesz vid :D

    Doom1 remake (jdoom motor)
    A többi hasonszőrű cucctól erősen le van maradva minden téren, de ilyen is létezik :)
  • steweee
    #127
    na, egész jól megindult a topic ismét ! köszönjük
  • Maxtreme
    #126
    a hl2 cinematic mod v11.5
    a wolf3d remake neve wolfram
    A quakeket meg hagyjuk, mivel kb 40000000000 dologból vannak összerakva, már magam sem tudom hogy mikből.
  • precision
    #125
    linkeket is tudnál rakni a videók alá? :) mármint hogy honnan lehet letölteni őket, kell e hozzájuk alapjáték v. ilyesmi... ha esetleg mi is ki szeretnénk próbálni őket :)
  • Maxtreme
    #124
    Napi adag(ok) :D





    ofc dobjátok át őket HD-ba
  • Maxtreme
    #123
    Ez is:

  • Maxtreme
    #122


    saját gyártmány :) (mármint a vid)
  • RMarvin
    #121
    Én ~1 órát játszotta a Doom3-al, amiből 50 perc csak a régi Doomok iránti rajongás miatt volt. Felőlem polírozhatnak amennyit akarnak, az a környezet annyira nem jött be, hogy az egész játékot hagytam a francba. Helyette inkább végig coop-oztuk az összes origi Doom-pályát a lentebb nevezett Doomsday engine alatt. Na az szórakoztató volt kérem szépen!
  • zorrobomber
    #120
    steam workshop rulez
  • fery02
    #119
    Ez meg még mindig úgy néz ki, mintha az egér várost frissen aszfaltozták volna, még a legutolsó sikátort is.
    Plusz közmunkások is állandó készenlétben vannak, így bárhová is leesne egy ártatlan falevél vagy szemét, még földet se érnek, már össze is van szedve.

    Szvsz rendkívül sterillé teszi az egész környezetet, mintha valami álomvárosban vagy tökömtudja hol versenyezgetnénk, ahol ismeretlen a romlás, mocsok fogalma. :D
  • fery02
    #118
    Nem mindenki szeret mod-okkal pepecselgetni.
    Pl magamon is érzékelem, hogy ahogy öregszem (+ kevesebb szabad időm van), egyre jobban húzódok a "kész" dolgok felé.

    Én örülni fogok a kiadásnak, dobozosban még úgysincs meg egyik DooM sem.
    Így meg már alapból a 3. rész is jobban fog kinézni...anélkül, hogy bármit bemásolgattam, berheltem volna a játékkal értékes időt rá áldozva (nem beszélve arról, hogy bugmentes, kompatibilis, hivatalosan tesztelt lesz).
  • Maxtreme
    #117
    Te miről beszélsz? Ki mondta hogy tartalmilag legyen szar?
    Egész egyszerűen nem értem mi a fenének ennyi év után újra kiadni, pár minimális változás kedvéért (ja de tudom. Pénz. De hogy ebből így kasszasiker nem lesz az is tuti) szinte tök ugyanazt a játékot.
    Mert ha az új idtech motor futna alatta, és próbálnák közel mai szintre hozni a látványvilágot, azt mondom TALÁN olcsón van értelme, de így semmi létjogosultságát nem látom.

    Másrészről meg az a topik pontosan erről szól nem?

    Harmadrészről pedig a Rage-el szvss semmi baj. Igen, a történetből ki lehetett volna ennél sokkal többet is hozni, de ettől függetlenül rossznak abszolút nem nevethető.
  • steweee
    #116
    tehát inkább legyen vmi szép és tartalmatlan szar ? (pl: RAGE-ről sokan ezt mondják, én nem próbáltam)

    inkább legyen elfogadhatóan jó (bár ami engem illet nekem is tökéletesen elég egy ilyen szintű grafika a tökéletes játékélményhez, hogy beleéljem magam a sztoriba) graf és jól kitalált sztori meg kemény, változatos harcok, mint csak szép és unalmas vmi..

    http://www.sg.hu/cikkek/90363/oktoberben_jon_a_doom_3_bfg

    remélem nem a sima CE Editiont dobják rá, hanem annak egy kicsit módosított, simán XP vagy W7 alatt futtatható, esetlegesen feljavított grafikájú és 16:9-et is tudó változtatát. na az már döfi lenne így együtt
  • zorrobomber
    #115
    Nekem elég.
  • Maxtreme
    #114
    Csak az a baj hogy ez a látványvilág 2005-2006ban bőven elég volt, de így 6-7 év távlatában már piszok kevés.
    Ugyanis ahogy látom, a grafikai motorhoz nemigazán nyúltak.
  • tutituti
    #113
    http://www.bethblog.com/2012/06/19/doom-3-bfg-edition-release-date-announced/

    We’re pleased to announce that
    DOOM 3 BFG Edition is slated for release in North America on October 16, 2012 and throughout Europe on October 19, 2012. DOOM 3 BFG Edition will feature re-mastered versions of both DOOM 3 and the Resurrection of Evil add-on pack, as well seven new levels of content entitled ‘The Lost Mission.’ DOOM 3 BFG Edition will be available in North America on PC for $29.99 and on Xbox 360 and PlayStation 3 for $39.99.

    Re-mastered for both Xbox 360 and PlayStation 3, DOOM 3 and it’s expansion pack offer enhanced visuals further immersing you in the demonic world like never before. DOOM 3, Resurrection of Evil, and ‘The Lost Mission’ have been optimized in 3D, featuring 5.1 surround sound, Xbox 360 Achievements, PlayStation 3 trophies, improved rendering and lighting, and a new check point save system allowing for smoother progression through the game. id Software has fine-tuned the controls to bring the intensity of the DOOM single and multiplayer experience to the consoles, and DOOM 3 now features the new armor-mounted flashlight, allowing players to illuminate dark corners and blast enemies at the same time.

    DOOM 3 BFG Edition will also include the original DOOM and DOOM 2 games, making it the definitive collection of the genre-defining games developed by id Software, the pioneers of the first-person shooter genre.
  • Maxtreme
    #112
    bfg edition.
  • steweee
    #111
    egyik sem az amire én gondolok, de ezekről meg korábban nem is hallottam. majd a másik gépemen ott a link, ha hazamegyek megnézem és belinkelem ide.azt hiszem az az extraterrestialt modolja fel, bár ugye a második része meg annak is készülőben van. az enemy unknown meg kurva jónak ígérkezik a videók alapján, szóval lehet kissé megkésettek a rajongók általi felújítások. anno a megjelenésekkor kellett volna a fejlesztőnek ilyen minőségben kiadnia, azóta sokat fejlődtek a hardwerek és az elvárások is, lehet már minden 5lettel felmodolva is kevés lesz az új játékhoz képest...
  • steweee
    #110
    nem, az eredetit adják ki gyárilag felmodolva. a topicjában ott a link. most munkahelyen vagyok, nem keresgélem ki hogy ide linkeljen. állítólag lesz hozzá vmi minimális sztori kiegészítő is meg picit újradolgozott nagyobbacska mapek. természetesen a kiegészítő lemez tartalom alapban jár hozzá, neve nem ugrik be
  • kissssss
    #109
    az utolsó nfs amivel jóízűen el tudtam játszani egy két órát...
  • Maxtreme
    #108


    :D
  • Maxtreme
    #107
    szvsz túl világos.

    Nekem anno ezt sikerült belőle kihoznom az enb segítségével:















  • Maxtreme
    #106
    ahh lófaxt. Manapság közepesnek mondható gépen tökéletesen mennek ezek a modok.
  • Maxtreme
    #105
    Doom3 újrakiadás minek? Olyan modok vannak az alaphoz is hogy besza-behu. (#39) :)
  • RMarvin
    #104
    doom3 felújítva? Van hozzá grafikai upgréd, de sejtésem szerint ahhoz még nincs kifejlesztve a megfelelő hardware. Nem a klasszikus doom-ok felújítására gondolsz? Mert ahhoz készítettek egy kiváló motort, Doomsday néven (nekünk annyira bejött, hogy végigvittük coop-ban az összes pályát. 3D-s modellek, kitűnő fények...stb.) Csak ajánlani tudom.

    Itt a link hozzá: Doomsday
  • ollie
    #103
    Xenonauts?

    Vagy:

    UFO2000
    Project Xenocide
    UFO Alien Invasion
  • steweee
    #102
    vki meg tudná adni azt a linket, ahol az eredeti ufo rajongók általi felújítása van, és nagyon hasonló ehhez :

    http://www.ufo2extraterrestrials.com/

    de egész jó lesz az is
  • steweee
    #101
    na nem ír már ide senki ?

    arx fatalis, quake reforged, advent re-vising újratöltve, de sajnamajna akkor sem az igazi már egyik sem akármilyen felújítás is van hozzá.

    amit várok az a doom3 újrakiadása, illeve az új x-com. a régiből is van vmi készülőben lévő újradolgozás, és jónak is tűnik, de gyanítom az új résznek a nyomába se fog érni a 10 évvel ezelőtti játék alapjaira épülve..