260
Régi játék nem vén játék
  • morzsi555
    #180
    DaggerXL
    http://xlengine.com/downloads/

    The Elder Scrolls II: Daggerfall felújítása. Ronda persze, de az eredetinél jobb. Tölthető, de még nincs teljesen kész.

  • tutituti
    #179
    abbahagyni a morrowindet?miért?

    Magyarítással elkezdtem a könyveket is elolvasni.
  • steweee
    #178
    sokminden igaz, de én meg obliztam, morrot anno abbahagytam, nademost majd ezzel :)))

    modolva nagoyn jó az obli harcrendszere, bár én nem hasznlom azt a fejlevágós csonkosósat hirtelen nem ugrik be a neve. sokkal jobbat is ki lehet hozni néhány másikkal majd ha a hónapban nekiállok modolni, leírom hogy miket ajánlok, fejből nem tudom név szerint.

    sőt, az obli modolt harcrendszerét sokkal többre tartják, mint a skyrimét, pedig az a legújabb ugye
  • morzsi555
    #177
    Néhány technikai részletben fejlettebb a Morroblivion, pl. animációk, fénykezelés, de összességében a Morrowind Overhaul sokkal szebb, főleg a textúrák és a víz. Az arcokról nem is beszélve, az oblivion híres az ocsmány arcokról, ha felrakod akkor megkapod a "morrowind ugly faces edition"-t. Az oblivion harcrendszerét meg utálom, szerintem egy fos, annál a morrowindé ezerszer jobb.

    A Skywindre kiváncsi vagyok, mert annak az engineje már normális lett, a kamera kezelést leszámítva.
  • paj01
    #176
    Néztem ezt is de a Morroblivion project faszább. Oblivion motorra kapod meg a morrowindet, tehát kapsz egy értelmesebb harcrendszert is felujitott grafika mellé:) Plusz a legtöbb oblivion mod müködik vele, ugy h sok mindet kilehet belőle hozni mind grafika mind jatekmenet terén. Sőt van egy olyan mod is ami Cyrodiilt es Morrowindet összeteszi egy mapra. Ez igy azert joparszaz ora jatekot garantal:)
    Készül folyamatosan a Skywind is amit kitalálhattok mi:)

    http://morroblivion.com/
  • morzsi555
    #175
    Be lehet állítani a látótávolságot, ha alacsonyra állítod, akkor "ködös" lesz minden. Szinte minden fontosabb dolgot be lehet állítani, pl: hogy milyen erősen hullámozzon a víz, milyen fák legyenek egyes területeken, stb.
  • steweee
    #174
    megmondom őszintén pont a mocsárhoz nem kellett volna ennyire belenyúlni. épp az a kissé kopár, fakó, ködös morrowind volt az amit elsőnek meglátott a játékos 2002-ben és megszeretett. szinte érezni lehetett seyda neen vagy hla olad bűzét és mocskát. aki olvasta john caldwelltől (nemes istván) a káosz ciklus legelső kötetét, a káosz szavát, a főszereplő az a bizonyos skandar graun félork harcos pap láncosbuzogánnyal, lyukas gatyában és csirkebélszagú köpenyben, az érti mire gondolok.

    kissé túl szép lett egyes helyeken, bár ugye ezt azért kárpótolja hoyg másütt meg sokkal jobb lett
  • Maxtreme
    #173


    Hát ja :)
  • tutituti
    #172
    hát igen,a mod ami újraélesztette a morrowind-et!

    hihetetlen.többször nekiálltam ezzel
  • morzsi555
    #171
    + néhány screenshot
  • morzsi555
    #170
    Morrowind Overhaul v3.0
    http://www.ornitocopter.net/morrowind-overhaul/mgso-release/

  • steweee
    #169
    na ha már utólag végignyomtam a jerichó-t és eszméletlen tetszett, eszembe jutott egy korábbi hasonló, az undying. és lám-lám, nem csak én emléxem még erre a remek játékra, ami anno végigjátszás híján elakadás miatt valahol a közepénél abbamaradt.

    kicsit olyan vagyok az ilyen játékokkal mint a középiskolás csajokkal akikkel akkor nem jött össze, jobb később mint soha, de kihagyni nem érdemes ! :)

    http://www.tzsportal.net/index.php?topic=1185.0
  • steweee
    #168
    http://rpgames.web4.hu/cikk/grimoire-heralds-of-the-winged-exemplar-old-school-crpg-2013

    bacc, úgy 2004-ben irogattunk izgatottan a topicjába, hogy mikor jelenik meg...

    sajna véleményem szerint eljárt felette az idő grafikailag, legalább egy wizardry 8 szintet kellene hoznia az élvezhetőséghez, egy legend of grimrock után....
  • steweee
    #167
    barbarian, bards tale, advent rising. ez utóbbi érdekes módon inkább rpg zenéket tartalmaz, a teljes sound mappát leválogatva az egyharmada igazán remek darab.

    nem csak rpg vonalon várom , jöhet autós és lövöldöző/tech kategóriákban is.

    unreal sorozat az alap, de soroljuk fel a legjobbakat is, hogy aki ki akarja utólag gyűjteni nehogy kihagyjon vmit...
  • steweee
    #166
    nem akartam új topicot nyitni, simán elfér itt is. retro játék zenei klasszikusokra várok 5leteket és linkeket

    ilyesmikre gondoltam :

    http://www.youtube.com/watch?v=celP7sgGvjI

    ami még beugrik az a blade of darkness, heroes sorozat, a soul blade-nek az introzenéje, conan rpg

    az oblivionhoz és a skyrimhez keresek betétzenéket, már van vagy 10 gigányi leválogatva, dehát abból sosem elég... _:)
  • tutituti
    #165
    volpinprops-os srácok majd megépítik:)
  • Maxtreme
    #164
    Már megéri. A hülyének is.. (de főleg annak).
  • mester1987
    #163
    Kapsz hozzá egy...



    Na hogy tetszik? :D
  • mester1987
    #162
    Mi régen nyomattuk este...ment alatta a Vengaboys. Röhejesen összeillett a játék + a zene xD
  • Maxtreme
    #161
    semmivel nem rosszabb mint a mai tucat akció izék.
    A teljes hatás érdekében am ezt éjjel kell játszani fejessel :D
  • tutituti
    #160
    szépnek szép,de a játékmenet 10 perc után sajnos így is úgy is unalomba fullad.Még szanaszétmoddolva is megpróbáltam de úgy is borzalmas volt:/
  • Maxtreme
    #159
    Oszt' mi a túró az a bfg edition? :D

  • Maxtreme
    #158
    Amúgy a hd textúrákon, a és complete modon kívül ez van még rajt.
    Előre szólok, az fps-nek kissé odabasz :D
    Nálam a játék a complete moddal (ami szintén eszi a framet) avg 65-70 fps körül ment, ezzel a shader izével 40-45-re csökkent. :)
  • Maxtreme
    #157
    Na ezt gyönyörűen összefogalmaztam :D
  • Maxtreme
    #156
    Aham, talán az xray látványvilága áll még talán legközelebb a valósághoz.
    A Metro2033 is bitangul néz ki. Ugyebár az is az xray továbbfejlesztett változatát használja.
  • tutituti
    #155
    jaja aztán láttam hogy van a s.ha.r.p.e.l.-ből textúra,meg hi-res is van doszt.
    A hud sajna nekem is bugos lett ha a complete modot bizergáltam mással.
    De szépnek szép.Én személy szerint az x-ray engine-t tartom a legrealisztikusabb motornak.bugosnak bugos,de amit kihoztak belőle az A+
  • Maxtreme
    #154
    is. Van ezen még pár dolog. :)
    Az a baj h pl a hud bugos, meg néha az árnyékok is :D
  • tutituti
    #153
    complete mod?
  • Maxtreme
    #152
  • Maxtreme
    #151
  • Maxtreme
    #150
    így van sajna.
  • Nagydög
    #149
    Ures? Asszem ezt a kifejezest kerestem mar regen vele kapcsolatban.
  • IMYke2.0.0.0
    #148
    Valamit, valamiért

    GTA 4 - bármennyire is csinosítgatják - akkor is üres játék marad. Nem lehet rajta javítani.
  • Maxtreme
    #147
    gtx 580 quad sli recommended.
  • IMYke2.0.0.0
    #146
    Stunning Grand Theft Auto 4 graphics mod iCEnhancer releases final build

    "The final version of Grand Theft Auto 4 graphics mod iCEnhancer has been released.
    iCEnhancer 2.1 will be the last iteration of the mod, which bestows a vastly enhanced version of the game's graphical tech.
    The mod, created by 21-year-old French coder Haysam Keilany, is available to download for free from iCELaGlacE.com.
    You'll need to patch a retail version of GTA4 to the 1.0.4.0 build, download the quick tool Xliveless to replace a .dll file in the GTA4 directory, then finally download iCEnhancer 2.1. NeoGAF has more detailed instructions.
    Keilany is now working on a similar mod for Minecraft, and has also experimented with Skyrim.
    Watch a time-lapse montage of souped-up Grand Theft Auto 4 footage to see what iCEnhancer 2.1 can do:"

  • fery02
    #145
    Majdnem jobb lenne, ha alapból lenne benne belsőnézet. ;)
  • tutituti
    #144
    nem is hallottam róla!
    Azt hiszem meg is nézem magamnak.köszi az infót
  • steweee
    #143
    az tényleg nagyon jó volt. de akkor már sokkal jobb tőle a wr2, és még most is modolják... és az is retronak számít...
  • tutituti
    #142
    Én is így vagyok.Porsche unleashed volt a legjobb
  • precision
    #141
    én néha még a mai napig előveszem az nfs undergroundokat... sőt, szerintem a legjobb nfs a porsche -s rész volt