11
  • Merces
    #11
    hülye kérdésre hülye válasz, egy hülye cikket ir belöle, én leghülyébb meg elolvasom......
  • NovaTerra
    #10
    AC így is messze van a realitástól, teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi csinálja meg az egyébként lehetetlen dolgokat.
  • Bhalage
    #9
    szuz vagy meg gyermekem ?
  • asgh
    #8
    Miért nem egy kutya?

    Most komolyan arról fognak nyilatkozgatni, hogy mi NEM lesz az AC3ban?
  • Zoliz
    #7
    Lassan a családon belüli erőszakot is a nők követik el, nem csak képletesen. Vannak rá elhallgatott példák szép számmal.
  • OstOr
    #6
    Már így is elegem van a trendi filmekből, ahol 40kg nő vernek le 100kg férfiakat persze legalább 10-et, csak a realitás kedvéért :P.
  • sad1976
    #5
    Miért nem egy nő az Assassin's Creed III főszereplője?
    CSAK.
  • Fbn Lx
    #4
    én nem szeretek nők szerepébe bújni, távol álljon tőlem a nemi identitászavar
  • Csiki1991
    #3
    Hát nem tudom, én már a Revelations-ban is igyekeztem csajokat felvenni Assassinnak... :D Hát még ha csajt lehetne iranyitani is... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Én is szeretem a női főszereplőket - ha választani lehet, akkor bizony női karakter testét nézem a monitoron, semmint egy dromedár gyilkosét -, viszont az "Assassin's Creed X" már (sajnos?) egyenlő egy férfi főszereplővel.
  • Hoz_Hun
    #1
    Én szeretem a női főszereplős játékokat, de elismerem, hogy ide valahogy nem passzolt volna.