75
Nokia Lumia 800 és Lumia 900 telefonokról infószerzés.
  • Samurai84
    #75
    Abban tudtok segíteni, hogyan tudnám a Nokia 930-at összekötni PC-vel, hogy lássa is? Telón WP 8.1, PCn W10. USB kábelével rádugom és tölti ugyan, de semmi... Nem látom drive-ként.
  • jarobert
    #74
    Sziasztok!
    Nokia Lumia 930 és Lumia 640 esetén is az alábbi bug jelentkezik reset után is:
    E-mail érkezésének nincs hangja csak abban az egy esetben, ha a fenső státusz bar épp le van húzva és akkor esik be egy mail. Találkozott valaki ezzel?
    Köszi
    R
  • SzocsA
    #73
    van egy nokia lumia, és a zenelejátszót nem lehet bezárni állandóan fent van a képernyő tetején. újraindítás után megjelenik. 1-2 perc múlva és ettől nem lehet használni a visszalépő gombot.
    Mit csináljak?
  • Gauge
    #72
    640 xl lte (azt hiszem ds a leírás szerint)
    http://www.edigital.hu/okostelefon/microsoft-lumia-640-xl-lte-kartyafuggetlen-okostelefon-black-(windows-phone)-p476729.html

    kupon:
    http://www.edigital.hu/online_flyer.php?id=470&page=1
    (-15%)

    szerintem a hülyének is megéri:)
  • ladislaoca
    #71
    Sziasztok!

    Van egy kártyafüggetlen Nokia Lumia 920-as telóm! T-mobilos simkártya van benne. (Domino feltöltőkártyás)
    Az a problémám vele, hogy nem tudok küldeni MMS-t. Az üzenet nem küldhető el hibaüzenetet ad a teló!
    Az MMS engedélyezve van és az adatkapcsolatot is bekapcsoltam előtte!
    Mégsem küldi el!
    Hátha valaki tud segíteni!
  • Shadowboy
    #70
    Sziasztok! Nokia L800 gps-én (nokia autóval...) normális, hogy nincs még rajta az M0-ás új szakasza? (Ami az M5-ösnél van.) Ha esetleg csak nálam nincs még rajta, valami tipp, hogy miért nem frissül a térkép?
  • megas
    #69
    Sziasztok. Tudna Valaki linkelni egy app-ot, ami nem kapcsolja dki a Wi-Fit lezárt képernyőnél? Előre is köszi
  • Hont
    #68
    Szia! Igen, elvileg 8Mp, de a másik telom (Nokia X6) ban, csak 5 Mp van, de 1000x jobb képet csinál! Nekem baromi nagy csalódás ez a része...
    Maga a telefon az szerintem baromi jó, de ezek a képek...:(
  • kl24h
    #67
    Úgy tudom 8 Mpixeles képet készít *.jpeg vagy *.xmp formátumban. Kipróbálhatod az *.xmp formátumot hátha jobb minőségben készíti. Nekem nincs ilyen telefonom, csak az adatok alapján szolok hozzá.
  • Hont
    #66
    Sziasztok!
    Bár elég kihalt a topik, de talán jár még erre valaki aki tud tippet adni!
    Lumia 900 fotó képességein lehet valahogy javítani?
    A Nokia X6 hoz képest ritka pocsék képet készít...
  • Gauge
    #65
    Faxom a nokiába, hogy nem volt képes gorila glass-t rakni a 820-ba. Két hónapon belül másodszor lett pókhálós, de nem igazán tudom, hogy mitől...
  • AldoWinnfield
    #64
    Nálam egy 52 másodperces videó 125 Mb helyet foglal. Ebből tudsz következtetni :)
  • ladislaoca
    #63
    Sziasztok!
    Arra lennék kíváncsi, hogy pl. egy Nokia Lumia 820-assal készített kb. egy órás 1080p-s videófelvétel mérete kb. mennyi helyet foglal?
  • Gauge
    #62
    Igaz. Olyannyira, hogy a 820-som nem tuja letölteni a frisstést, amit napok óta jelez... ugyanis csak wifin keresztül hajlandó, géphez csatlakoztatva nem...WTF
  • Yoyo
    #61
    Sziasztok!
    Olyan embert keresek, akinek lumia920-asa van t-mobilos és működik az mms küldés fogadás.
    A problémám az, hogy se küldeni se fogadni nem tudok, a beállítások érdekelnének.
    Előre is köszi!
  • Tibi7
    #60
    Ja és még egy. Viiberről tudok androidos készüléket is hívni?
  • Tibi7
    #59
    Sziasztok! 800-as lumiát tervezek venni. Tudom, hogy szeretnétek olyat ajánlani, amin wp 8 van, de nekem ez is bőven megfelel. Egyetlen kérdésem lenne. Olvastam olyat, hogy lezárt billentyűzetnél lecsatlakozik wifiről. Igaz ez? Vibernél pl nem is jelzi hogy kaptam üzenetet, csak akkor ha feloldom a képernyőt?
  • Rage47
    #58
    WP8-ast vegyél
  • tothbalu99
    #57
    Sziasztok! most szeretnék venni L800-at, és szerintetek mennyire jó? Megéri egyáltalán? Tapasztalatokat kérnék
  • DonZorro
    #56
    Ne végre! tegnap meglett mind a négy darab frissítés is Telenoros L800-ra!!! A verziószám most: 7.10.8862.144
  • DonZorro
    #55
    Srácok, nektek jött már új frissítés? (Telenor)
  • slycoop
    #54
    Üdv, én most tervezek egy lumia 800-ast venni.
    Egy oldalon olvastam hogy zenéthalgatni nem valami jó vele. Tudnátok pár tapasztalatot írni erről? Meg úgy mindenről összességében, hogy megéri e ilyet venni stb.
  • cesar444
    #53
    Sziasztok
    Nokia lumina 800 tudok valami hangszín szabályzást nagyon megköszönném a prigit
    András
  • DJ Tope
    #52
    Sziasztok. Bocs hogy ide írom, de ez a fórum él a nokiákból leginkább. N82re kellene végre egy normális gps amit nem kell szignozni és térképet meg netről letölti magának. Nokiaprogramokon vannak van de mind hulladék. Esetleg van vmi progi amit tudnátok ajánlani?Előre is köszi
  • swornenemy
    #51
    Sziasztok.
    A minap sikeresen leejtettem a lumia 800 -at. Sajnos a kijelző eltört, amitől még használható is lenne, mert minden funkciója működik kivétel a következő: Hívás indításkor, vagy bejövő hívás elfogadásakor a kijelző kikapcsol, teljesen fekete lesz...de a telefon működik, csak ugye a beszélgetés végzetével a hívást én nem tudom zárni, csak ha megkérem a másik felet.
    Azt kérdezném, hogy ez betudható e a betört kijelzőnek, és azt cserélve ez a gond megszűnik, vagy ilyen töréssel esetleg valami egyéb is károsodott?
    Köszönöm a válaszokat!
  • Gauge
    #50
    Hol vetted?
  • serkov
    #49
    Hello! Most vettem át a Nokia lumia 920-at! Eddig tuti, de nem tudom beállitani az sms üzenetek kézbesitési értesitését! Találtam olyat, hogy MMS-kézbesités visszaigazolása, de ezzel nem megy! Tud valaki segíteni esetleg? Omnia7-en ment, de itt....
  • DonZorro
    #48
    Srácok, nektek jött már új frissítés? (Telenor)
  • asysoft
    #47
    #42?
  • robi123
    #46
    sziasztok érdeklődnék hogy mp3 csengőhangot hogy tudok a telóra tenni hogy az legyen a csengőhangom!milyen progi kell hozzá zune megvan de avval hogy kell konvertálni mert nem tudom?
  • asysoft
    #45
    Telefonon megnyitod a marketet, aztán onnan tölthetsz:)
  • robi123
    #44
    sziasztok játékot melyik progival tudok rátenni a telómra lumia 800-as van nekem
  • Sequoyah
    #43
    A beállításokban a data connectiont kapcsold ki, és akkor tuti nem fog mobilhálózaton keresztül a neten mászkálni. Ez nem befolyásolja a wifis kapcsolatot.
  • asysoft
    #42
    Korlátozásoknak megfelelő mp3-nál (40mp-nél legyen rövidebb, és 1 MB-nál kisebb) Zune-ban a "Genre"-t állítsd "Ringtone"-ra.
  • Ironmask
    #41
    Hogyan tudok 610-en saját csengőhangot be állítani mp3-ból?
  • asysoft
    #40
    Ha fent megjelenik fehérrel a WLAN logó, akkor WLAN hálót használja adatátvitelre. A mobilnet használatát a mobilhálózati beállításoknál tudod egy kapcsolóval kikapcsolni.
  • Ironmask
    #39
    Hello mindenki Lumia 610-em van és azt szeretném kérdezni, hogy ha rá csatlakozok egy wifi hálózatra, akkor csak simán belépek az internet explorer-be a telón, és akkor már wifi-ről netezek nem mobilnetről?hogy lehet a mobilnetet kiakpcsolni?Bocs a kérdésekért, de nem akarok nagy összegű számlát :DDD Várom a válaszokat! ;)
  • DonZorro
    #38
    Srácok, az SMS-eket ki lehet valahogy exportálni???
  • Narxis
    #37
    :DD
  • Gauge
    #36
    Anyám!!! mediában 199e a Lumia900. Ez a telefon a felét sem éri. BUKTA!!!!!