10
  • Szefmester
    #10
    Ha sörre elég a pénze pár embernek akkor vegyen dobozos sört és kis spórolással még napkollektort is tud csinálni, évente kb 2nm méretűt. :)
  • lamer the true
    #9
    Aha te biztos egy több ezer fős cég vagy kemény melóval felépített stabil informatikai rendszerrel.
  • Palinko
    #8
    a már mentett doksik kezelése.
  • qetuol
    #7
    "A teljes átállás azonban nehéz és hosszadalmas folyamat les"

    nem értem mi a nehéz ebben. én egy óra alatt álltam át ofiiceről libre officera
  • sanyicks
    #6
    hajlandóság akkor tűnik fel, ha nem ilyen fizetések lesznek itthon mint most, vagy ha nem lopja el az állam a jövedelem 70+%-át... addig örül a legtöbb ember ha a kaját meg tudja venni, nem ám több milliós beruházásokra a természeti kincsek kiaknázására.
  • Anomaly
    #5
    Nem minden kertbe kell de valami hajlandóság feltűnhetne.
  • Ronny
    #4
    Hát persze, mi vagyunk Dél-Spanyolország, Dánia és Ausztria egyszerre. Természetesen német tőkével és kapcsolódó iparral.
  • Anomaly
    #3
    Nap, szél, víz. Ezek magyarországon is vannak. Ki lehetne használni de nem teszik.
  • mad mind
    #2
    Mert vannak természeti kincseik, meg könnyen kinyerhető geotermikus energiájuk, így megtehetik. De nem lesznek következő Svájc, mert nincs banktitok, meg óragyártás.
  • sanyicks
    #1
    mindenben függetlenednek, és úgy néz ki jól teszik... úgy néz ki izland a következő svájc :)