17
  • Merces
    #17
    ..nem mert decemberben világvége és nem lesz több film
  • Hirvaer
    #16
    Itt soha senki nem kérdez senkit semmiről.
    Most akkor mi legyen? Tiltassuk le a hozzászólásokat, nehogy valaki olyat olvasson, amit az önérzete nem hagyhat szó nélkül? :)
  • bujtorgy
    #15
    hát bejött nekik..
    kérdés, érdemes-e megnézni, és hogy érdekli-e a nemzetközi közönséget (mondjuk eztuán az amerikai start után gondolom nagyobb lesz a hype...)
  • Jawarider
    #14
    "Az évezred egyik legjobban várt filmje" - tuti ???
  • zetortraktor
    #13
    Téged se kérdezett senki te szerencsétlen barom.
  • GAVI
    #12
    hát van egy két film amit jobban várok(mivel erről most hallottam először és remélem útóljára:) pld: prometheus, alapítvány vagy a Végjáték(Ender's game)....
  • adampierson
    #11
    Eme évezred első 12 évében, nem korai kicsit ez a kijelentés? Körülbelül hat-hét film van, amit eléggé várok már, de ez nincs köztük. :(
  • Narxis
    #10
    Téged se kérdezett senki te szerencsétlen barom.
  • pokolfiu
    #9
    1984 és running man keveréke... mindkettő külön okés nagyonis, de egyben? hááát...
  • CybeRick
    #8
    Ez mi? Elsőre azt hittem Asylum film. Várta a fene, legjobban most Prometheus várós részemről. Könyvet lehet elolvasom, és majd meglátom fog-e tetszeni. Könyv alapján John Carter is lehetett volna évezred filmje, mégsem lett.
  • lcee
    #7
    Az ősrobbanás óta legjobban várt film :D :D
    Sose hallottam róla még...

    De most már nagyon várom :)
  • tiaro
    #6
    az évezred egyik legjobban várt filmje...
    há'hogyne
  • kalapos01
    #5
    Nem te vártad, agyas. Senki nem kérdezte tőled, hogy vártad-e.
  • caius marius
    #4
    Vàrni? Vàrta a fene..
  • cS6Szi
    #3
    4 hónapja a Sherlock Holmes 2 előtt láttam az éhezők viadala trailert. Miután hazaértem utána olvastam, beszereztem a könyvet. Nekem a könyv effektíve tetszett.
    És emiatt a filmet is várom. Majd meglátjuk remélem jó lesz.
  • bmw
    #1
    Ki varta, En nem...