6
  • cloud.strife
    #6
    "A Samsung a kategória egyik éllovasa,..."

    Kedves cikkíró!!!
    Kifejtené ezt bővebben? Mennyit fizetnek a cikkekért???
  • cloud.strife
    #5
    Hát hógyne.

    LCD ide vagy oda, emberek, ez egy kóreai szar....... mitől lenne jó????????
  • JTBM
    #4
    A kihajtható kijelzöt használni elöször nehézkes, aztán könnyü lesz, majd elengedhetetlen.

    Nekem minden fényképezögépen és videokamerán is van.
    2005-ben vettem az elsöt, azóta csak ilyet használok.

    Vakon nem lehet jó képet csinálni. Lehet nagy szerencsével egy kielégítöt.
    De vannak nehezen fényképezhetö dolgok, ezeket vakon egyáltalán nem lehet...

    Pl. én tudok rendezvényen a tömegböl a tömeg feje fölött szuper videót v. fényképet löni. Kihajtható kijelzö nélkül ez csak daruskocsival lehetséges.
    A daruskocsi pedig jóval több helyet foglal. :-)))
  • closed
    #3
    "Kihajtható keresö nélkül már ne veszek fényképezögépet, nagyon hozzászoktam már, hogy onnan tudok fényképet csinálni, ahova csak elér a kezem..."

    Lövök 2-3-4 képet "félvakon", aztán megtartom a használhatót: nem tart tovább, mint origamizni a kihajtható keresővel. És a kihajtható kereső több helyet foglal, ami egy milc-nél fontos szempont. Szóval ízlés dolga: én 2-3 mm-el vékonyabb gépre szavazok, és lemondok a tekerhető lcd-ről.
  • JTBM
    #2
    Hát, ezt a Samsungnak még tanulnia kell.
    A két legnagyobb hiba amit elsöre kiszúrtam a kihajtható keresö hiánya és a lassú képmentés.

    Kihajtható keresö nélkül már ne veszek fényképezögépet, nagyon hozzászoktam már, hogy onnan tudok fényképet csinálni, ahova csak elér a kezem...
  • cloud.strife
    #1
    Hasonló árban, mint a NEX-5N..... csak abba van kihajtható LCD, érintőképernyő és dpreview-n messze a legjobb értékelés.