369





Gyakran Ismételt Kérdések:




Hangirányítás áthelyezése gombokra (offolás):

Options -> Game Options -> Voice Input OFF

  • Pares
    #369
    Eljutottam oda, hogy kipróbálom a játékot. Kijátszottam, és hát... Gondoltam írok róla egy jó hosszú hozzászólást, mert lenne miről. De inkább maradok három szónál. Eszméletlenül. Brutálisan. Király.

    A történet, a játékmenet, a grafika, az animációk, a karakterek, a voice acting, minden, minden 10/10 nálam.

    Az Aliens: Colonial Marines után ez valami elképesztő játék. Én nem is gondoltam volna róla, eszem megáll, hogy eddig elkerülte a figyelmem hatalmas sci-fi fanatikus létemre...
  • DarkSector
    #368
    Jó türelmetlen ember lettem de a boss-harcok kiakasztanak....:D
  • Dj Tommy
    #367
    Én is végigvittem a játékot, nekem is tetszett.
    Igaz nem vagyok oda az ilyen jövőben játszódó játékokért, de ez valamiért megfogott.
  • alma2
    #366
    bar elegge klisea tortent, de evek ota az elso jatek, ahol a sztori is erdekelt es vegig is neztem(plusz jatszottam ezert)!
    Kar, hogy a vegefele nem lehet jobban befolyasolni a tortent szalat, ott elegge linearissa valik, de igy minden percet megerte, ilyet is reg mondtam.
    Gyakorlatilag sokan tanulhatnanak a gameplay keszitesbol is, meg a nagy "mass effect" is. Amni szamomra hihetetlen bena a legtobb teren.
  • Seth
    #365
    6
  • johny85
    #364
    hány chapter van?
  • Maxtreme
    #363
    Tegnap előtt végeztem vele én is.
    Amilyen (számomra) középszerűen indult a játék eleje, annyira jó lett a későbbiekben.
    Tetszett.
  • Prof William
    #362
    Nem néztem. Milyen változások lehetségesek még a trust állásától függően?
  • Seth
    #361
    Hát hány csíkja van a thrust mérőn ?
  • Prof William
    #360
    Fura mert Cainnal
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor mászkáltunk mindig pozitív válaszokat adtam neki, de mégsem ez lehet. Nem kizárt hogy párszor véletlenül lelőttem.
  • Seth
    #359
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha elég magas,akkor a végén feltűnik ő is és segít a főboss-nál. Ha Big Bo-val is jó magas,akkor Cain fogja "feláldozni" magát Faye-ért,de ő életben marad,lévén robot. SZóval mindenki túlélheti
  • Prof William
    #358
    Az kiderül a végén hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cainnal mi történt? Vagy nem volt elég magas a Trust?


    Miben térhet el a sztori ha pl nem elég magas a csapattársak bizalma?
  • johny85
    #357
    én pc tolom,megnyomom a tabot a válaszoláshoz utánna melyik billentyűvel kell a kérdések között választani?
  • Seth
    #356
    "Ráadásul ebben pár másodpercig akkor is gyönyörködhetünk, mikor lemászunk a létráról, leesünk kisebb magasságról, illetve mikor "újraélesztenek" minket"


    ? Nem jött elő ilyen esetekben, ez megint vmi pc port sajátosság :)
  • Maxtreme
    #355
    Az átvezetőkkel nincs is baj, azok tényleg hangulatosak. De mikor a legnagyobb harc közepette kell velük dumálni, hátő.

    Azon a párbeszéden amúgy besírtam mikor: Faye.... ne ordibálj már, csak egy vállöves.... (aki eljutott addig tudja miről beszélek :D)

    Amúgy ja. Cain valóban baromi nagy figura. :) Igazából Faye, Cain, Big Bo aki említésre méltó e-téren, a többiek csak úgy vannak. :))


    A másik amit már meg szerettem volna kérdezni. A Konzolosok vakok? De tényleg.
    Mi a lószarért kellett full képernyő méretű weapon select hudot belepakolni a játékba? Ráadásul ebben pár másodpercig akkor is gyönyörködhetünk, mikor lemászunk a létráról, leesünk kisebb magasságról, illetve mikor "újraélesztenek" minket.. MINEK? Abban a 2-3 sec-ben semmit nem látni a képből. Baromi jó ez mikor egy főboss ellen harcolsz pl.
  • samsung123
    #354
    hali, van egy olyan gondom hogy, patch elött fix 60an ment a játék, azóta leesik a harmadára felére ha harc van, ha nincs fix 60 ismét...másnak ilyen problem? vagy mit vegyek lejebb?

    gépem: x4 955 4ghz, hd5850....felbontás meg csak hd ready
  • Prof William
    #353
    Ez igaz. A néger meg Cain is nagy arc.

    Nem izgulna egy cseppet sem értük az ember ha arctlan szűkszavú társak lennének.
  • Seth
    #352
    Csak az alapfegyódat tudod fejleszteni,illetve a többieknél is csak egy adott fegyverüket.
    Az állandó pofázás, mesélős játékmenet meg inkább előnyére vált szerintem ,mert ezek a sokat pofázós karakterek viszik el a hátukon a játékot, ha ezek nem lennének akkor egy alsókategóriás lövölde lenne csak
  • DarkSector
    #351
    De van benne kis pihi (mész lősz beszélgetsz). Vagyis mégsem... :D
    RPG-kben is ugyanilyen unalmassak a dumák, sőőt ott még 10x ennyit kell dumálni...
  • Maxtreme
    #350
    így is az.
  • DarkSector
    #349
    Ha meg csak lövölde akkor meg az lenne a baj valakiknek hogy miért csak mész és ölsz...
  • Maxtreme
    #348
    Emberek.
    Fegyvereknél csak a géppityut lehet upgradelni? (mert felvettem egy snipert, de annak a bővítését ne ajánlja fel a boltban)

    Amúgy nem lenne rossz ez a játék, de szvsz harcok előtt ez az emberre rákényszerített folyamatos pofázás (és hogy addig semmit nem is tudsz csinálni) nagyon sokat ront a játékélményen.
    Ez nem rpg basszus. Akkor csináltak volna azt..

    Ráadásul engem kifejezetten idegesít a társunk folyamatos megállás nélküli pofázása. Nem azt mondom hogy néma legyen, de kb 5 olyan másodperc ninxs hogy ne dumálna.
  • NovaTerra
    #347
    Egér harmadik gomb.
  • MORO67
    #346
    Sziasztok segitenétek???Most kezdtem a játékot és rögtön elakadtam van az elején egy olyan mikor van három kapu amit szét kéne löni.Mutatja hogy valami m3 vagy valami ijesmit kéne nyomni de nemcsinál semmit ha megnyomom.Tudnátok sewgiteni mit kell nyomni hogy széttudjam löni a kaput.Elöre is köszi
  • DarkSector
    #345
    np! :P
  • yesname #344
    Upsz, akkor elnézést.
  • DarkSector
    #343
    Én meg nem az irányításról beszéltem hanem a FOV-ról, szóval félreértettél...:D

    Nézd meg a 321-327...szóval én tudom hogy nehézkes az irányitás, nem arra írtam hogy nem értem a panaszkodást!
  • yesname #342
    Nézd meg a hivatalos és nem hivatalos fórumokat és megérted, hogy én meg azt nem értem, hogy e mit nem értesz a rossz egér+bill irányításon :D
    Nem véletlen javítottak rajta. Ami mellékesen még mindig kaztassztrófális, csak egy pici fokkal jobb, mint volt. Ugyanőgy begyorsul, belassul az egér, szóval nem folyamatos a sebessége, hanem változó és néha meg tapad valahova-valamihez, mintha mágneses térbe került volna :D
    Tipikus butított irányítás, ami a kontroller pontatlanságára és lassúságára van kitalálva és ezt ültették át egér+billre, ahelyett hgoy egér+bill irányítást csináltak volna. Tisztán látszik.
    (Na meg a FOV is hiányzott. Így már jól be lehet lőni 16:9-re, 16:10-re, 4_3-ra is. Mondjuk ettől még játszható volt teljesen, nem úgy mint a szar egér billlel.)
  • Fpocok
    #341
    muhaha

  • DarkSector
    #340
    Hát ha nagyon lecsupaszítjuk akkor ja.

    Csak annyi hogy a resit nem is kell már csupaszítani, annyira bot.
  • Prof William
    #339
    Ha lecsupaszítjuk mind2 fedezékalapú lövöldözés ahol ellenfelek tömegén át kell tovább jutni.

    Ezt figyelembe véve a BD MINDENBEN üti a Resit...
  • DarkSector
    #338
    Hát azért nem teljessen ugyanarról szól és Birany érdekes hogy pont ezt kell mondanom de igényesebb. A RE egy L4D-re hasonlító külön rész...sajnos.
  • Prof William
    #337
    Köszönöm szépen.

    Mennyire más lehet két játék.

    Közel egy időben jött ki az RE: Operation Raccon City és Binary Domain. Kb mindkettő ugyanarról szól de a RC egy rakás irányítatlan fos a Binary meg egy élvezhető hangulatos játék.
  • DarkSector
    #336
    Na kirakattam. :P
  • Fókameister
    #335
    Köszönöm szépen.
  • Evoluti0N
    #334
    Options/Game Settings/Voice Input off.
  • DarkSector
    #333
    Addig is az options-ban a game options és Voice Input Off
  • Fókameister
    #332
    Ugyan ezt szeretném tudni én is.
  • DarkSector
    #331
    Pill intézem!
  • Prof William
    #330
    Ha nincs mikrofonom hogy a fenébe válasszam ki a megfelelő válaszokat? Nyomom a tabot ki is jönnek a megfelelő válaszok de sehogy sem lehet választani őket bármit nyomok.

    Mit kell csinálni?

    Valamint a intró az később bejön vagy esetleg várni kell a főmenüben?