2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Armisael
    #201
    Igen eredeti (dobozos verzió nem steames ha az számít valamit) Különben gondolom azért van kiszürkítve/inaktív a multi gomb mert amikor először elindítottam feldobta, hogy hozzak létre egy Wargame accountot de akkor még nem tettem meg gondolom ha létrehozok akkor mehetek majd multiba is.
  • Porta
    #202
    Igen akkor az a gond.
  • Porta
    #203
    nov1 ig még lehet jelentkezni a versenyre itt

    Érdemes! Aki túléli az első fordulót már nyer!
  • Jeffjohnson
    #204
    Jól hangzik lehet megpróbálom.
  • wesleyakos
    #205
    hy barátokat keresek a játékhoz,,,, a nevem wesleyakos a játékba, steamen pedig akoska6
    mer edig nem láttam magyart még a multiba,,
  • Porta
    #206
    http://steamcommunity.com/groups/wargamehungary
  • Ryleh
    #207
    hello

    letezik taktikai pause opcio,(esetleg patc)vagy abszolut reltime?

    a csilagokert kaphato egysegeket csak a mission elejen vehetem fel?

    koszi
  • Porta
    #208
    - Nincs pause.

    - Igen.

    Egyéb:
    A bajnokság folyik jelenleg is, jelenleg a 6. fordulóval (legjobb 16 közé jutás). Természetesen még bent vagyok. A cél az első hely :)

    Bánhatja aki nem jelentkezett mert a szervezők minden jelentkezőnek adtak ingyen focusos játékot(nem csak azoknak akik túlélték az első fordulót.)

    Ha vége a kupának lesz egy giga nagy utolsó patch azután már teljes erővel az Airlandre koncentrálnak. Mivel nyertem béta keyt lehetőségem lesz részt venni az első zárt bétában, majd irkálnak ha valakit érdekel.

  • Jeffjohnson
    #209
    Várjuk az infókat és a beszámolókat a versenyről meg a bétáról! Ja és egy nagy kalappal!
  • apa1101
    #210
    Sziasztok.
    A kérdésem annyi lenne,hogy:
    Hogyan tudom előlről kezdeni.
    A játék d meghajtón van,steames,a steam is d-n van.
    A c meghajtón talált mappáját töröltem,amiben elvileg a profil van,de simán csinál magának újat,a régi eredményeimmel.
    Egyszerűen nem találom,hogy hol van az a fájl,ami valóban törlés után,mint egy vadiúj játék mutatkozna nálam.
  • s1lkforrent
    #211
    5€ az európai Origin boltban a Wargame: European Escalation!

    Meg még pár játék.
  • Porta
    #212
    Sajnos kiestem a legjobb 32.ben.
    A saját hibám volt, hülye voltam és akkor játszottam amikor nem kellett volna. Mentálisan nem voltam friss. Olyan vert meg akit 10ből 9szer elvertem eddig.
  • Porta
    #213
    Airland battle

    mi változik?

    -Az egyjátékos hadjárat teljes ráncfelvarráson esett át. A total war szériákhoz hasonlóan dinamikus lesz.
    Tehát nincsenek missziók a játékos dönti mikor, mit csinál.
    Taktikai térképen dönthetünk hadmozdulatainkról (Politikai események, időjárás, taktikai bombázás, nukleáris hadviselés, tengeralattjárók stb. színesítik ezt a módot).
    A csaták maguk a megszokott módon zajlanak.
    A kampányt -ami Skandináviában fog játszódni- akár négyen is játszhatjuk együtt kooperatív módban.

    - Bevethetőek lesznek végre a repülők (Ground Attack,Close Air Support,Anti Radar,Interception). Külön szektor a behívásra, külön kezelőfelület. Ha elfogy az üzemanagy vagy a lőszer visszatérnek a bázisra.

    - 350-ről 750-re növelt egységszám.

    - Teljesen újragondolt kezelőfelület.

    - Egy speciális War room menüpont ahol 3d-ben minden egység megtekinhető https://twitter.com/MCLV_Focus/status/278910463700529152/photo/1.

    - 40+ multiplayer térkép.

    - 10 vs 10 multi lehetőség extra nagy térképeken.

    - 4 új nemzet (Kanada, Svédország, Dánia, Norvégia)

    - Újragondolt deck rendszer. Bónuszok a nemzeti deckeknek.

    - Teljesen realisztikus térképek (műholdfelvételekről segítségével). Igazi dombokkal, hegyekkel.

    - Az egységeink automatikus formációba rendeződnek (AA, supply hátul marad).

    - Automatikus fedezék keresés.

    - Új parancsok (pl.: hátrálás, szétszéledés)

    - Új városi harcrendszer gyalogos egységek számára. Automatikusan elfoglaljták az épületeket a városokban.
    És nem az összes ember megy be egy épületbe, hanem komplett szektrokat foglalnak el.

    - Rombolhatóbb környezet. A fák, táblák kidőnthetőek a tankok által. A tűzérség képes elpusztítani az erdőket stb.

    - Háromféle épület lesz. Normál, magas(jobb látási viszonyok a benne lévő gyalogoknak) és robbanó(pl.: olajfinomítók).

    - A tűz viselkedése sokkal reálisabb lesz. Akár komplett erdők is leéghetnek. A füst blokkolja a kilátását( A tüzérségnél is válaszható a "füstös" lövedék ).

    - Spectator mód a többjátékos módban. (késletetési lehetőséggel)

    - Tutorial mód (végre)

    - Továbbfejleszett grafika. Részletesebb modellek, látható pilóták a légi járművekben stb.

    videók:


    új egység képek:
    http://www.facebook.com/daysquad/photos_stream

    háttérképek:








  • Porta
    #214
    promo képek:







  • Porta
    #215






  • Jeffjohnson
    #216
    Mikor érkezik és mennyibe fog kerülni?

    Kár, hogy kiestél de azért gratula mert a legjobb 32be is nagy teljesítmény eljutni.
  • Botond #217
    Grat a top32höz!
  • Porta
    #218
    Elvileg március a megjelenés de ez könnyen változhat(késhet).
    Ár is képlékeny még de mivel ez nem kieg. hanem önálló játék ezért teljes áru játék lesz. De a WEEhez is volt 4 ingyen DLC szóval szerintem nagyon abszolút megéri.

    Ja csak az a kár, hogy egyenes utam volt a legjobb 4.be minimum. De hát ez van legközelebb nem fekszem le aludni meccs előtt 2 órával:)
  • Porta
    #219
    Köszi szépen a gratulációt.
  • Porta
    #220
    Akit érdekel itt megnézheti a meccset.

    videó

    Szóval félálomba játszottam és elkövettem azt a hibát, hogy rossz pontszámot néztem. Azt hittem én vezetek. Volt egy csomó pénzem a játék végén. Ha rájövök akár 5 perccel a vége előtt, hogy hoppá ő vezet még akkor is lett volna esélyem. De nem. Ezért fájt különösen a kiesés.
  • HyperMonkey
    #221
    Wargame: Airland battle infó és megjelenés
  • Porta
    #222
    A company of heroes 2 és a starcraft 2 is elég közel esik az áprilisi megjelenéshez és mivel még nem volt béta se ezért szerintem lesz 1-2 hónap csúszás.

    Amúgy megjelent a wargame MACre is és készül a linuxos verzió is.

    A fejlesztők szerint vártnál jóval többet adtak el a játékból. (Mivel ez erősen rétegjáték a maga bonyolultságával)

    A hivatalos honlap szerint amúgy most jelenleg 2 stratégia játékon dolgoznak. Ebből az egyik az Airland. Meglepődnék ha másik az nem a Ruse folyatása lenne. Abból 800.000 dbot adtak el össz-vissz.


    http://www.eugensystems.com/
    "Right now, Eugen Systems is working on 2 RTS to be released next year."
  • HyperMonkey
    #223
    Starcraft 2... koreai klikkelőbajnokoknak való, nem igazi stratégia.
    Én nagyon várom az airland-et, az első is nehéz volt és összetett. Egy mai hadviselésre átírt RUSE-ért meg szopnék, nyalnék, gombot varrnék.
  • Porta
    #224
    http://pcgmedia.com/wargame-airland-battle-preview-and-qa-with-alexis-le-dressay/

    talán lesz pár kép/videó is hamarosan az angol média által
  • HyperMonkey
    #225
    Wargame AirLand Battle reaches closed beta “maybe in 2 weeks”, and releases sometime in 2013.

    ettől féltem.
  • Jeffjohnson
    #226
    RUSE jogai szerintem UBI-nál vannak. Én nem tartom valószínűnek, hogy miután olyan látványosan hagyták meghalni a játékot mégis készülne egy folytatás hozzá.
  • Endre
    #227
    3 napja kezdtem el játszani a játékkal, tetszik, most már lassan túl vagyok a megismerésen, talán hamarosan multizni és felmerészkedem.
    A csillagok kiosztása elég felelősségteljes feladatnak tűnik hiszem oly kevés van, egyelőre
  • Porta
    #228
    Csillagokat aránylag könnyű szerezni.
    Akár skirmishbe is lehet, beraksz egy easy AI-t és azt gyepálod.

    Ha meg multizni mész akkor olyanba menj ahol sok kezdőponttal kezdtek és akkor ott is lehet szépen fejlődni.
    Alapjába vége multiba sokkal gyorsabban kapod a csillagokat mint singlebe.
  • Porta
    #229
    Csapattársam bejutott a döntőbe... laptop és minimum 1500 dollár a jutalma. Jó meccs volt.

    http://www.youtube.com/watch?v=mTMN-Zi6JIA
  • Jeffjohnson
    #230
    Gratula neki. Ő is magyar?

    Jól meglepte az ellenfelét ezzel a szuper agresszív taktikával pedig az elején egy CV-t is vesztett. Viszont a végére az ellenfele hibát hibára halmozott tankokat vett az erdőben lévő gyalogok ellen, gyors kis meccs volt.
  • Porta
    #231
    Nem, ő holland.

    Ja az erdőbe a t62 nem volt túl jó ötlet de amúgy egész jól bírta. A malka és t62ök helyett valami értelmesebbet is vehetett volna akkor talán nem vesziti el a t80at meg t62m-i-t de amúgy jó játékos ő is.
  • Porta
    #232
    új infók


    béta 3 héten belül
  • Porta
    #233
    mostantól él az Airland weboldala. Rakat új infó, kép stb.

    http://www.wargame-ab.com

  • Porta
    #234
    Azért beszarás. Szerintem nincs élő ember aki anno a jó öreg C&C idején gondolta volna, hogy valamikor lesz egy ilyen grafikájú stratégia játék.

    Mi lesz itt 20 év múlva?


  • HyperMonkey
    #235
    Ez totál új grafikus motor? mert a talaj olyasminek néz ki mint az EE-ben.
    Hát kíváncsi vagyok, jó lenne egy pontoshoz közeli megjelenési dátum.
  • Porta
    #236
    Nem új. Ez továbbra is az Iriszoom engine. De tovább fejleszett változat.

    Itt mindenre választ találsz:
    http://www.wargame-ab.com/?rub=game

    Megjelenés szerintem április-május.
    WEE esetén is így volt, hogy BÉTA aztán nagyon hamar a megjelenés. És mivel a béta 2 héten belül kezdődik ezért gondolom így.
  • HyperMonkey
    #237
    Bazz nem rossz.
    Új tűket kell vennem mert már az összeset "elültem" :)

    Ha nem csinálnak benne olyan durva egyszerűsítést mint anno a SupCom2-ben volt az 1-hez képest (az más fejlesztő, csak a példa kedvéért mondom) és megmarad ez az összetettsége akkor ütni fog kőkeményen.
  • Porta
    #238
    Na attól nem kell félned:)

  • Porta
    #239
    Új trailer.

    Béta jövőhéten kezdődik

  • apa1101
    #240
    hogyan lehet törölni a mentést?
    Már próbáltam a C meghajtón lévő dolgokat,de játék indításakor azonnal visszapakolja őket,szeretném előlről kezdeni...