165
F2P open world non-target mmorpg
  • Ecoterrorist
    #125
    A nevet jegyeztem, valszeg élek majd a lehetőséggel. ;)
  • Gery Sniper
    #124
    Ha valakinek segítség kell egy questben, vagy boss-nál szivesen megyek! Gregoryus néven megtaláltok Livingstone szerveren!
  • Gery Sniper
    #123
    Akkor ma pont kifogtál egy pár órás szerver leállást! :-) De legalább próbálják javítani a hibákat! Én ma értem el a jelenlegi max szintet, még klán nélkül is szépen lehet fejlődni, és ami külöm öröm nem kell grindelni, a questekért kapott Exp-vel szépen fel tudod húzni a karaktert 35-ig, és az Epic szett megszerzése se nehéz különösebben!
  • Ecoterrorist
    #122
    Amint sikerült belépnem...mert sikerült, örvendeztem is vala...egyértelmű volt a Livigstone szerver. Teljesen okés a lentebb említett bemásolós trükk! Gyakorlatilag csak az ID-t kellett. A password-t nem engedte bemásolni, de nem is kellett...begépelve is működik.

    Harmadik nekifutásra csak sikerült EU szerverre beosonni!:)
    Thx for your support! ;)

    ingame: NukaNova (Livingstone EN)
  • Gery Sniper
    #121
    Eu-n csak két szeró van az egyik német a másik angol nyelvű! Én az angolon vagyok, meg szerintem az összes magyar is! A belépésnél pedig tényleg figyelni kell, mert a magyar billentyűzethez képest teljesen máshol vannak a karakterek, valószinű ezért nem tudnak belépni sokan!!
  • Ecoterrorist
    #120
    Hali! Eu-n melyik szerver?
  • perseus99
    #119
    ott az acc névvel volt a problémám mert a @-ot nem bírtam beütni ezért nem gondoltam h a mail címet kell megadni... köszi a segítséget
  • nxs
    #118
    1.: változtass passt és próbáld azzal. acc név meg ugye a mailcím amit aktiváltál.
    2.: jegyzettömbbe beirod acc+pass és ctrl+c - ctrl+v (mivel angol bill kiosztás van pár karaktert lehet elírtok...így tuti nem)
  • perseus99
    #117
    légyszi áruld el hogy csináljátok? szeretnék már én is játszani egy kicsit xD
  • Gery Sniper
    #116
    Az Eu szerverek tökéletesen működnek, simán be lehet lépni, és utána gond nélkül játszani! Magyarokkal is lehet napi szintetn találkozni!
  • Ecoterrorist
    #115
    Átjöttem Crawler szerverre. West-side US.
    Ingame zzzOzzz néven találtok!
  • perseus99
    #114
    elméletileg fut az eu szerver is... egyébként nekem is ez a problémám hiába az account nem enged be...
  • Ecoterrorist
    #113
    ...jha most olvasom...7 aktív taggal lehet számolni.
    Wimage! Privátban vagy ahogy gondolod egy ingame nevet akire írhatok...pls! Thx
  • Ecoterrorist
    #112
    Üdv all!

    Az EU szerver nem mükszik, legalább is nálam. Hiába az account...nem enged be.
    US szervereken gond nélkül megy. Igaz a klienst is onnan kell hozzá leszedni.
    Jómagam WEST SIDE-Fleetfoot szerveren játszom, Zeebowski néven. Ahogy nézzem többen a másik (Crawler) szerveren tolják.

    Wimage! Mennyien vagytok Crawler-n?
  • perseus99
    #111
    vagy kéne aktiváló kulcs is hozzá?
  • perseus99
    #110
    csak nekem van olyan problémám hogy bármit csinálok nem enged be 1 felhasználóval sem?
  • Pedro8
    #109
    kihagytam pár hetet és úgy vettem észre hogy nagyon elfogytak az emberek a szerverekről..
  • robbancs33
    #108
    Hello!
    Ha esetleg valaki kedvet kapna:

    http://hunraiderz.webnode.hu/
  • wimage
    #107
    Szia :)
    oké semmi gond bár szerintem nincs úgy lényeges külömbség a két szerver között .... bár ez az én véleményem :)
    A lényeg annyi hogy mi 7-en vagyunk aktív guild tagok. Bár nem úgy gondolom hogy éjjel nappal de napi szinten dél után mindenki fent van illetve hétvégén vagy hogy egész nap egy páran .
  • Gabor85
    #106
    Sziasztok!

    Menyien vagytok ott magyarok mert mi páran vagyunk a US-East Chimera szerveren és lényegében azért vagyunk east-en mert pingilek sokkal jobbak mint a west oldal!
  • wimage
    #105
    Sziasztok !

    Az US west - Cawler szerveren keresünk magyar tagokat akik csatlakoznanak guildunkba .
    barkit szivesen varunk mindenkit :)
  • Siyama
    #104
    hat ez halal ittis ugyanez a problema mikor beirom a ID t es kene toltodjon behal a game es kiirja a program nem valaszol es lepjen ki hat ez idegileg megesz ....
  • Siyama
    #103
    hello most probalom a PW serveren hadlassuk elindul e mert olvasgattam es meg sok gond van az eu val s lehet azert is fagyot be a Loading remelem ez fog mukodni mert szeretnek jatszani komolyaban.
  • Gabor85
    #102
    Hali!

    Akinek van kedve és nemgond neki hogy US-szero az jöhet és megtalál minket a US-east Chimera szerveren egy ketten vagyunk aki jönne az csak írjon és akkor ha kel bevesszük a klánba is!
  • Siyama
    #101
    Hello! lene egy kerdesem az EU s szerorol van szo , belepik a gameba mikor beirom a ID meg Pass t bejon a conect kis csik es nemcsinal semit ha egerrel egyet katintok behal es kiirja a windows hogy nem valaszol! szoval a program bezarasat keri. a forumon neztem a technical suportnal de semi hasonlot nemlattam postoltam is a keresem de nem valaszoltak ra meg eggyelore . esetleg ha valaki nem e tudna ezzel a problemaval kapcsolatos infot megkoszonnem! THX
  • Pedro8
    #100
    Hali! Rendes aktiv magyar csapatot keresek akik nyitottak pve/pvp-re egyaránt! szerver teljesen mindegy.
  • Gery Sniper
    #99
    Hi! Van rá lehetőség hogy újra oszd a skilleket! Az egyik quest után kapsz 2 könyvet is amivel megteheted! Én még nem vagyok guildben de láttam már magyar guildeket szóval tuti találsz magadnak!
  • Gabor85
    #98
    Sziasztok!
    Ha valaki nem akar EU szeron játszani akkor az jöhet US-east Chimera szervere ott megtalálhat engem meg mások is vannak!
  • sat6666
    #97
    Hello mindenki.
    Azt szeretném kérdezni hogy lehet-e úgjra talentolni/skilleket újra elosztani ??
    és van e magyar guild az europai szerón ?

    előre köszi a választ
  • frango
    #96
    Magyar billentyűzetről a Raiderzben "Shift+2" a "@". Meg a "z" és az "y" fordítva van. Ha ilyen karakter van a jelszóban arra is figyelni kell.
    Én EU-n játszom. Jelenleg egy lvl26-os zerkerem van. Ha valaki tudja, hogy kell távolról felvenni barátnak playert az leírhatná.
  • drop
    #95
    pedig mail címe meg jelszó kell csak másod be mert nem engedi a @ jelet vagyis nálam az volt a baj
  • Tomyh
    #94
    Regisztrálok EU-n,lesz 1 mail cím és egy jelszavam.Elvileg ez a login adatok.Viszont loginnál mail címet nem fogad el.Ilyenkor mi van,hogy tudok belépni?
  • Gabor85
    #93
    Aki jön US szeróra az szóljon és mehetünk együtt :)
  • zenoka
    #92
    hasznalj flashgetet vagy barmilyen letoltes vezerlot
  • zenoka
    #91
    EU angol szerveren van mar magyar guild?:)
  • Gery Sniper
    #90
    Sziasztok! Máshonnan nem lehet letölteni az EU klienst, mert a hivatalos oldalról állandóan megszakad, és baromi idegesítő mindig előről kezdeni..!?
  • drop
    #89
    oldalon fent ott van regiszter egy mail cim, kell meg egy jelszó küldenek egy igazoló linket a e-mailedre, ennyi utána id. n-ek beírod a mail címed jelszó meg amit adtál jelszonál kell egy nagy betű is
  • Mestro
    #88
    Megvan a kliens már csak accountot nem tudok regelni az megvan hogy aktiváltam és most???? mert nincs semmi login vagy ilyesmi
  • drop
    #87
    it
  • Mestro
    #86
    Hol találom az EU-s Klienst?:D