165
F2P open world non-target mmorpg
  • wolfu79
    #165
    Sziasztok.
    Usa szerón vagyok/lennék...de bizonyos idő után mindig kidob a szerver...van hogy 2,van hogy 10perc múlva..
    Tud valaki ellenszert..
    Esetleg játszik még ezzel valaki?
  • Tenkory
    #164
    Felesleges. Az EU szerver nemsoká bezár. USA szerverre menj ha játszani akarsz.
  • fejnelkuli
    #163
    www.google.hu
  • Tharus
    #162
    Sziasztok

    Hol lehet regisztrálni az EU-s Raiderz játékra?
    Köszi előre is.
  • krisz1004
    #161
    sziasztok!
    letölöttem...nem is lenne szar a game..,,de iszonyat lassú, pedig simán menni-e kéne neki! még a legalacsonyabb grafikán is lassú- és igy elveszik a játékélmény! nem tudjátok miért van ez?
    üdv all!
  • Inferno
    #160
    Szar !
  • fejnelkuli
    #159
    Na milyen ez a game?
  • robbancs33
    #158
    Itt kell jelentkeznetek>>>
    www.hunraiderz.webnode.hu
    (már sokaknak sikerült)Hajrá!
  • Pedro8
    #157
    csatlakozom, Livingston eu-n én is aktiv guildot keresek.
  • robyy44
    #156
    Aktiv magyar guildot keresek az angol szerveren
  • eQnLiEe
    #155
    ez az eu-s hoz tartozik?? mert ingame megkérdeztem 1 nagyobb szintű srácot az azt mondta h van 1 repair.exe v micsoda azt kell lefuttatni de az meg csak a nem eu-s verziónál van, szóval eu-on nem létezik ilyen és ezért nem is lehet megcsinálni azt a feladatot. legalábbis én így értelmeztem amit mondott és 1es fórumokon is volt erről szó h miért nincs az eu-s verziónál ilyen exe. na mind1 megpróbálom azért hátha sikerül :) azért köszi :)
  • Inferno
    #154
    Utána jártam fórumon,a hiba a kliens programban van(ők is tudják...),a játék mappájában a data mapába írd felül ezt a fájlt. EZT SZED LE...,szval hibás a model 002 fájl az eredetiben...
  • eQnLiEe
    #153
    nekem is ez a problémám. 8as szinten a GO TO MORTEN GEAR küldetés ami 2-3 mob megölése után v kb fél perc után kidob. vlkinek vlmi ötlet h mi is lehet a hiba?
  • Inferno
    #152
    Sziasztok !!!

    Az egyik küldinél állandóan ki crash-el a játék,a vírusírtó ki van kapcsolva...valaki megoldás ? (eu szerver)
  • xalyy
    #151
    Hello!

    Mibe kulonbozik az amerikai Perfect worldos raiderz es az EU-s raiderz? A jatek tartalom ugyanaz tehat mount meg minden van benne es a patchek is kb ugyanakkor jonnek ki?
  • robbancs33
    #150
    Az id nevednek az email cimedet kell beírni amivel regisztráltál is arra kell figyelned,hogy a z betü és y betű fel van cserélve mert angol a bill.
    A @ jelet pedig shift á val lehet írni.
    Itt is van még kis segítség>>> www.hunraiderz.webnode.hu
  • Azeriel
    #149
    Még egy kérdés amit marhára nem értek. Tegnap beléptem, emailcímet írtam az id mezőbe és belépett, játszottam 1 órát és kiléptem. Ma próbáltam és már azt írta nem jó az id vagy a jelszó... Ez most mi?
  • Azeriel
    #148
    Megcsináltam o.O Bár rohadt idegesítő, hogy angolnak érzékeli a billentyűmet : |
  • Azeriel
    #147
    Na jól van, fel sem lehet telepíteni, a telepítés végére valami hülye hibát ír ki. 10 óta szarakodok vele, a gta4-en kívül egyikkel sem csesztem el ennyi időt.
  • Azeriel
    #146
    És emailcímet kell megadni játékba bejelentkezéshez?
  • Probatbicol
    #145
    itt egyszerűsíteni akartak, de tényleg nem egyértelmű
  • Azeriel
    #144
    Azt hittem ez a bejelentkezés. Regisztrációnál általában ott van a név megadása meg minden szar...
  • Probatbicol
    #143
    Itt add meg a mailcímed és egy passwordot:

    http://www.raiderz-europe.com/free-to-play.html
  • Azeriel
    #142
    Most meg külön találtam olyat, hogy raiderz europe... Ahonnan letölteni megint csak lelehet, de regisztrációt még csak meg sem találom.
  • Azeriel
    #141
    Hali
    Megtudná valaki mondani, hogyan kell regisztrálni? Akármilyen nevet írok be semmit nem fogad el.
    Másik, leszedtem és a szerverek között csak US van. Azt hittem ez van EU-ba is, mert lentebb írta néhány ember hogy eus szerveren van, mondom "mivan?", le is szedtem és csak US...
  • robbancs33
    #140
    www.hunraiderz.webnode.hu <<<ts3+ aktív tagok.
  • Ecoterrorist
    #139
    Én azért bizakodó vagyok. Normális vagy inkább megszokott, hogy döcögősen indul egy egy játék. Néhány patch, finomhangolás és akár egy komoly siker game is kiforrhat belőle. Az alap jó, sőt ígéretes. Mondjuk tény, hogy most már jót tenne neki egy zsíros update.
  • Gery Sniper
    #138
    Én 3-4 magyar guildet láttam eddig, de szerintem minimális létszámmal van mindegyik! Egyébként komolyan elgondolkodtam rajta érdemes-e beleölni az időt, mert hiába jó játék a F2P-ek között, de annyi hiba van nap mint nap a szervereken hogy rohamosan csökken a játékosok száma! Állítólag Kóreában már kijött a Lvl 45-ös Patch, EU-ban januárra tervezik, de lehet késő lesz már...
  • Ecoterrorist
    #137
    ...amúgy csak így kíváncsiságból: Van több magyar csoportosulás, klán is a Livingstone szerveren? Mintha a szemem sarkából láttam volna egy HUNTeams vagy ilyesmi nevű bandát is?! :)
  • Ecoterrorist
    #136
    Nem Béta. Aszem november 20. volt a hivatalos start, de erre nem vennék mérget.
    ...és igen, kajak nincs íjász.
    Billentyűzet kiosztás úgy sz*r ahogy van. Igaz a kezelést, irányítást nem zavarja, legalább is engem nem, de chat-elni...áááá!;)
  • Eftörsokk
    #135
    mi a szar ez, hogy nem működik rendesen a billentyűzet kiosztás ?
    de még úgy se, ha cserélem a beviteli nyelvet ?
    wtf
  • Eftörsokk
    #134
    üdv
    most találtam rá erre a játékra, egész érdekesnek tűnik
    2 kérdés
    -ez még open béta eu-ban?
    -kajak nincs benne íjász ? :D
  • Gery Sniper
    #133
    Nem akarok kukacoskodónak tűnni, de miért nem lehet úgy ezt a tagfelvételt, hogy ha már úgyis ott áll melletted nyom rád egy Guild Invitet..!?
  • Ecoterrorist
    #132
    Időközben Creatin-al levélben illetve chat-n is megbeszéltem a tennivalókat. Így van, ts-n lesz majd a köv. kontakt!
    Peace és thx for your support!:)
  • robbancs33
    #131
    A postaládáknál tudtok levelet küldeni Timothi inn (Ingenfreeport) vagy Rits Hotel (rits).
  • robbancs33
    #130
    Szia!

    Gyertek fel az oldalon megadott ts3 címre ott kaptok eligazítást.
    Írj levelet Creatin-nak a játékban.Tuti,hogy valakivel sikerül bekerülnöd,mert mindenki a tsröl lépett be.
  • Ecoterrorist
    #129
    Üdv!

    Köszi robbancs33 az email-s visszajelzést, habár a tényleges felvétel még nem történt meg. Az oldalatokon jelzett ingame nevekre már ráírogattam párszor, de még nem értem el senkit a klánból. Esetleg tudsz adni nevet kit keressek az ügyben?
  • Gery Sniper
    #128
    Sziasztok! Szerintem én is jelentkezek majd, eléggé unom az állandó random partykkal a szerencsétlenkedést! 35-ös defenderem van Epic instákban, és Hell Hound questeskben szivesen benne lennék egy jó állandó magyar csapattal! Ja meg egy kis brutál Pvp a Holy Landen!!! :-DD
  • Ecoterrorist
    #127
    Üdv!

    Ment a jelentkezés az adott oldalon!
    Peace
  • robbancs33
    #126
    www.hunraiderz.webnode.hu<<< itt lehet jelentkezni aki insta partyt akar vagy ts3-at vagy csapatot :))
    Üdv!