13
  • Major
    #13
    Óóó igen! Vodafone zsebnet 100 - 100 mb-nyi adatforgalom mindössze 990Ft-ért!
  • AnarchoiD
    #12
    otletnek szvsz jo - megvalositas lesz erdekes
  • caius marius
    #11
    Na igen a playhez a szolgàltatòknak is fel kell nőniük! Nem lesz elég a szaros 1-3Gb adatmennyiség, ami ennél kevesebb az meg szòt sem érdemel.
  • [HUN]FaTaL
    #10
    32/32-re korlátoznak, és külföldön mindig fizetni kell a netért külön, hiába van csomagod.
  • finizlik
    #9
    Nem egy olyan csomag van ami miután elfogy lekorlátoz 64/64 re és nem számláz túl.

    Nos 64/64 es már nem gyengén elég zenézéshez.. Vagy ez is a google hibéja, hogy ilyen fos az ország?
  • Yv@n
    #8
    Rányomsz az offline módra, és a készülék leszinkronizálja a zenéket, net kapcsolat nélkül is hallgatható mind.
  • Pharaoh
    #7
    A magyar mobilweb csomagokkal elég gyorsan elfogyna az adatforgalom.
  • finizlik
    #6
    Mivel a Google rohadtul nem Mo-ot nézi ezért igaza van.

    Repülőn is van net. Legtöbb helyen 99%ban van lefedettség ahol meg nincs ott úgy is előre pufferelne 4-5-6 számot.

    Nem is tudtam hogy külföldön nincs net, wáoh. Orbán Viktor találmánya ez?
  • [HUN]FaTaL
    #5
    500 ezer appot mégis mi a francnak abc szerint rendezni?
  • bigjoe
    #4
    A barmok... Tároljam a zenéket a felhőjükben... Letöltés nélkül.... És akkor mi van, ha nem vagyok internet közelben?? (repülőn, lefedetlen helyen, külföldön, stb)
  • Cat #3
    Van bármi értelme az ABC sorrendnek? Ha így lenne mindenki "a" betüsre, vagy méginkább az "a" előtt lévő spéci karakteresre nevezné az appját, hogy előre kerüljön.
  • speed2006
    #2
    Valaki elárúlná nekem, hogyan lehet beállítani hogy nem csak az "ajánlatok" "top alkalmazások" legyenek láthatóak. abc sorrend vagy valami hasonló megoldás. Engem qrvára nem érdekel hogy melyik a legtöbbet eladott. Régebben rámentem a ketegóriára és szépen bejöttek abc sorrendben, oszt lehetett keresgélni. Most meg bejön jó esetben 30 program, a többi meg csak ha név szerint rákeresek.
  • shaddam
    #1
    Pléj áruház.Muahahaha