16
  • finizlik
    #16
    És ezt hogyan oldod meg blogokon te igen okos?

  • kanduhr
    #15
    Ja, tisztára úgy van előadva, mintha összedőlt volna a világgazdaság:D
  • 12346
    #14
    Fú micsoda katasztrófa:D Azért vad, ahogy ezt tálalják. Tegnap késő délutánig nem is vágtam, hogy ez volt, míg nem mesélték. Reggel ugyan láttam, hogy nem jött be, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Erre nincs olyan fórum, ahol ne lenne szó róla. Az azért viszont már gáz, ahogy a kétségbeesett j(l?)úzerek fejvesztve keresik ilyenkor a kiutat:c
  • Narxis
    #13
    Kár, hogy nem maradt leállva.
  • item
    #12
    Remélem ezt te sem hiszed el,hogy a facebook a hiteles közösség mintája?! Amúgy meg az admin azért van,hogy karbantartsa az adott oldalt,a szemetet kitörli a rendetlenkedőket,meg elküldi pihenni egy időre,vagy véglegesen. Amelyik oldal ezért vezette be a facebook profilos kommentelést,ott elég nagy bajok vannak a vezetői fejekben!

  • item
    #11
    Nos,erre mit is mondhatnék. Szar ügy!
  • finizlik
    #10
    Nem kelett volna éveken át minden cikken kurva anyázni és nem lenne Fb profilhoz kötve ... Kicsit színvonalasabb kommentek vannak ott ahol valódi névvel megy a dolog
  • sanyicks
    #9
    Várom egyébként a statisztikákat hányan lettek öngyilkosok mivel megszűnt a kapcsolatuk az élettel :DDD
  • sanyicks
    #8
    nemtudom hogy szűrik a trollokat. Nekem összesen 3 trollaccountom van fácséra :D úgyhogy rohadt eredményes lehet...
  • Cat #7
    Nem csak híroldalak, blogok is előszeretettel alkalmazzák a trollok szűrésére. Pedig szerintem olvashatatlan az ilyen "fórum", alig pár bejegyzés fér el rajta, és folyton arra kell kattintani, hogy mutasson még 2 további hozzászólást.
  • DjDano
    #6
    Csak egy baj van, egyes hírportálokon kizárólag Facebookos fiókkal belépve lehet kommentálni a cikkeket...
  • passatgt
    #5
    azért a legtöbb helyen úgy szokott lenni. hogy facebook-al lehet belépni, de mellette van rendes regisztrációra is lehetőség. Aztán ha annyira fontos, hogy 1 órát nem bír ki, regisztrálhat külön aztán majd összeköti a rendszer úgyis a fb profillal
  • Szefmester
    #4
    Muhaha... el tudom képzelni a sok beszopódott júzert akik nem bírtak belépni, és nem bírták megosztani azt hogy éppen megszülték a sátánt a wc-n a kiadós babfőzelék zabálás után.
  • cateran
    #3
    +1:)
    A Facebook (vagy inkabb a kozossegi portalok)maga nem rossz talalmany (a felhasznalok szellemi kepessegei viszont erosen megkerdojelezhetoek:D) de hogy ehhez kossek akarmitis, ahhoz uberhulyenek kell lenni...
  • item
    #2
    Az a sok idióta,aki meg átállt a facebook profillal való bejelentkezésre,meg is érdemli. Ebből is látszik,hogy nem szabad mindig a "könnyebb" utat választani a regisztrációs és bejelentkeztetéses műveleteknél.

  • Zoliz
    #1
    Végre. Az emberek végre felébrednek az agymosásból. And coming peace :)