11
  • shaddam
    #11
    Már csak SEN nem psn
  • zola2000
    #10
    nem, ők nintendo WFCt raknak alá ^_^

    (különben is nem ps live, hanem playstation network : )
  • Sequoyah
    #9
    Egy fokkal azért nagyobb a különbség annál, minthogy "slim". A kernel kódja ugyanaz, de külön van lefordítva ARM-re és telefonokra. Szóval nem egy az egyben ugyanaz a rendszer, de mivel az alapok azonosak, ezért könnyű az átjárás köztük, és sok dolog, pl biztonsági funkciók elérhetőek lesznek akár telefonra is.
    A windows 8 mobil változata pedig a WP8. Ez valamivel nyilván távolabb fog állni az asztali változattól mint az ARM változat, de a magjuk azonos lesz.
  • Vamp17
    #8
    Valamit nem értek, erről homályosítsatok már fel...

    Ugye a Microsoft úgy reklámozta a Win 8-at, hogy annak egy "slim" változata van táblákra és okos telefonokra tervezve. Vagyis pár sallangtól, meg desktopos dologtól megfosztják a Win 8-at es megy telókon, tableteken is... (a kernel ua marad, tehát minden desktop alkalmazás elfut ezeken is) Namármost.. ha ez így van, akkor mi a WP8? Tehát lesz egy WP8 meg lesz egy Win8 mobil verzió?

  • Sequoyah
    #7
    A sony hogy áll vajon a WP7 Xbox integrációjához?:) Vagy ők lecserélik playstation livera?
  • Sequoyah
    #6
    Azért symbiannal jön ki, mert még arra kezdték el a fejlesztést, ami WP7-re még nem olyan egyszerű. Szóval ha WP7-tel akarnák kiadni, még vagy fél év csúszás lenne, ezért kiadtak egy öszvérmegoldást, kvázi technológiai demóként, hogy tudnak ilyet is.
  • MR007
    #5
    Ha ez a Nokia 808 PureView teló forgalomba kerül, akkor nem hiszem sok embernek fog kelleni az a bizonyos kamera WP-vel. Még most is sok fórumozó jön azzal, hogy laggol, lassú, fagy stb.... és csak mondja, mintha tudná miről beszél. Ez a teló nem csak a kamerája miatt fog ütni, hanem a felismerés is miszerint a rendszer qurva jó lett. Már aki eddig nem tudta. Ha nem nézegesse a youtub-ot. Pontosan ezért félek, hogy a symbis verziót visszafogják tartani a WP8-as kiadásig. Ellenkező esetben több tekintetben odabaszna a Microsoftnak. Én már vevő vagyok egy piros szinüre ha kijön.
  • Namelesske
    #4
    Mindkettő csak egy random kép, nem a terméket mutatja.
  • passatgt
    #3
    + nem értem miért akarnak mindenáron lekerekített formájú telefont csinálni, amikor Windows Phone szögletes...
  • passatgt
    #2
    Miért nem csak Sony van írva a telefonra? Vagy a branding megmarad?
  • DjDano
    #1
    A Lumiák majd minden bizonnyal ősszel kapják meg a "PureView" fejlesztést, de szerintem némileg moderáltabb formában, hogy ne legyen ennyire vastag és tömzsi a készülékház.