15
  • Chocho
    #15
    Hah, majd pont neked fogom elhinni. :D
  • NEXUS6
    #14
    Utána könnyebb lesz, mert megcsinálják számítógéppel az ő gázsiját meg megspórolják!
  • asdasdasd
    #13
    Esetleg csinálhatnák a következő részt, amíg még él Ford...
  • zola2000
    #12
    Ezek a filmek még annó "nézhető" amerikai filmek voltak (ez, és a régi star wars, a vissza a jövőbe triológia se volt rossz), nem mint a maiak, persze rajongónak sem nevezném magam.

    ...bár biztos találnék ma is nézhető filmet amerikából, ha nem azzal kezdeném minden filmnél, hogyha "származási ország usa" vagy "eredeti nyelv angol", akkor vissza nyíl (mert nincs annyi szabadidőm még akkor sem ha keleties a téma : ), de ezeknek a régi ameriakai filmeknek, még valahogy (nem tudom hogy írjam) normális hangulatuk volt. Aztán a 90es évek közepe után valami olyan stílusváltás történt hogy ... nem tudom/akarom követni.
  • kissssss
    #11
    azt hitem már hogy jön a következő rész, de csak egy lényegtelen komolytalan újra kiadásról van szó.
  • Narxis
    #10
    Nem elfogadott. Deal with it.
  • hunwhite
    #9
    Jézusom! Végre nem fogok hülyén meghalni?
    Nyomik!
  • NEXUS6
    #8
    Nekem valahogy ezekből a Spilberg/Lukasz hírekről a Szószparknak az a része ugrik be, amit a Indiánadzsonsz 4-ről csináltak.
  • NEXUS6
    #7
    15 ezresért viszont kapsz egy BD meghajtót.

    A különbözetből meg tudsz 10 filmet venni.
  • Chocho
    #6
    Elfogadott a használata, stilisztikai túlzás. Deal with it.

    Egyébként remek hír, ideje lesz beszereznem egy PS3-at, egyre több az igényes BD anyag.
  • endrev
    #5
    Viktor, NEM fanatikus, csak rajongó. A "fanatikus" elvakultságot tükröz magyarul (angolul is, azért csak "fans" nem "fanatic"), a "rajongó" pedig azt, hogy meglát bizonyos értékeket és azokra proaktív érdeklődést alapoz. Jó lenne, ha nem keltenél szinte minden esetben hányingert a hányingerkeltő cikkeiddel. Mégha ez most képzavar is. Köszi.
  • cateran
    #4
    Mintha szamitana....:DDD Ha kepesek voltak uj Sw-t kiadni "sosem latott" maodpercekkel! bovitve, akkor minden lehetseges...
  • Poetro
    #3
    Azért ennek jóval kisebb az esélye. Elvégre itt sokkal kevesebb a trükk, a digitális trükk meg méginkább. Míg a SW jelenetek 80+%-a blue / green screen előtt történik, az Indiana Jones filmek esetén jó ha 20-30%.
  • bertino
    #2
    ja sanszos :D

    aztan majd valaki a fejunkhoz vagja, hogy nem borlehuzas!!!!!!!!111
  • NovaTerra
    #1
    Gondolom ugyanazt megcsinálják, mint a SW-val. Tehát jövőre várható 3d-ben a mozikban.