9
  • RoyalPredator
    #9
    Predator játék lesz ebből :D
  • LizzyKathy
    #8
    Ez a nem hivatalos is érdemes a megtekintésre:
    /watch?v=xGmNgGdqakw
  • LizzyKathy
    #7
    Azért a trailert kitehettétek volna :/ . Én a róla szóló elemzést teszem ki.Természetesen a videomegosztó a jútyúb :
    /watch?v=h2Ix8TniU6g
  • Ender Wiggin #6
    A Win7 és az Xp csak a Windows verziói. Tehát nem azt mondom, hogy a Win7 tulképp XP, hanem, hogy mindkettő winfos. :-D

    Az AnvilNext is csak Anvil, egy módosulat. Nem új motor, sőt nincs az előzőhöz képest akkora újítás sem benne, mint mondjuk volt az Unreal 2 és 3 között, vagy hogy ne menjek messzire, a Scimatar és az Anvil között.

    Több mozgó ojjekumot kezel, változó időjárást (ez utóbbit már 10 éve is tudta pl. a Real Virtuality motor), dinamikus környezet.
  • xuldar
    #5
    "A készítők szerint egyetlen, az előző részekben megismert mozgást sem vettek át az új részhez." - Tehát hűsünk nem fog gyalogolni vagy futni. Ahol nincs fa vagy háztető, ott hogy fog mozogni? Esetleg lebegni fog a föld felett? A titkos pengék már a könyökén jönnek ki, hiszen a "hagyományos" hátbaszúrást sem fogja ismerni főhősünk. Igzi játék lesz :D

    Komolyra fordítva a szót, jónak ígérkezik, és ha ezek ingame képek, a grafikára sem lesz panasz.

    Ender: Szerintem egy 2.0-ra mondhatjuk, hogy új. Gondolom, egy Win7-re se mondod azt, hogy az valójában egy XP.
  • Ender Wiggin #4
    "új motort is írnak a játék alá"

    Ja, hát ha az Anvil szerinted új, akkor egészségedre...Maximum egy új verzióról van szó, de nem új motorról.
  • sempron07
    #3
    "nem dolgoztak ennyit egy játékon sem és a fejlesztésre fordított büdzsé és munkaerő épp a duplája, mint a Revelations esetében volt."
    ... új motort is írnak a játék alá. A Revelations kb. csak egy önálló kiegészítő volt. :)
  • Jagdgeschwader
    #2
    Nocsak, meglepően jónak ígérkezik!
  • blessyou
    #1
    Amilyen szkeptikus voltam a Revelation után, most ugyanannyira felcsigázott lettem. Ez tényleg jól hangzik.