63
Outerra Anteworld - A teljes föld, centiméteres pontossággal
  • repvez
    #63
  • repvez
    #62

  • molnibalage83
    #61
    10 éve fejlesztik és egyetlen játék sem jelent meg vele eddig...
  • repvez
    #60


    Elég jól halad a dolog , már elég sok bár igaz csak statikus objektumot tud kezelni és valós térkép alapján, már csak a valós ,jellegzetes épületekre kell kicserélni a gép által generált részeket és egész jó lesz
  • repvez
    #59
    Könyörgöm valaki csináljon már rá valami normális repszimet

    30m-es domborzat felbontás és OpenStreetMap támogatás.
    Mi kellene még hogy egy egész bolygónyi területen valós környezetben lehessen dinamikus kampányokat repkedni, mindenki onnan ahonnan akar.
  • Molnibalage
    #58
    Hoppá!
  • Molnibalage
    #57
  • Solt
    #56
  • Molnibalage
    #55
  • precise
    #54
    Anteworld 0.7.13.3456
  • Solt
    #53
    Elképesztő... "ölni" tudnék érte... :D
  • Sanyo
    #52
    Nagyon remélem, hogy lesz. :) A világ már most is elég részletes, pedig még csak most adogatják hozzá az időjárást és egyebeket.
  • Sanyo
    #51
    Kép EXIF adatok és jármű fizika.
  • Solt
    #50
    Ez durva! :) Mikor lesz már erre a motorra valami játék? Egyáltalán tervbe van véve valami?
  • tutituti
    #49

    hihetetlen
  • Sanyo
    #48
    A nagy vízözön.
  • tutituti
    #47
  • Torzonborz
    #46
    off
    félig meddig ülnek rajta.egy fószer az epic-től a srác mellé szegődött és az engine-t gyúrják ezerrel hogy tudják licenszelni s az abból befolyó pénzből akarják majd továbbfejleszteni a játékot.
    szerintem ez a technika a jövő mert már a gpu-k is alkalmasak és elég erősek ehhez , nem kell cpu izomból megoldani.
  • tutituti
    #45
    Ez bárcsak kész lenne!
    de eléggé ülnek rajta egy ideje.hír se sok jött..sajnos
  • Torzonborz
    #44
    Mint az Infinity lesz majd talán egyszer ? Jó lenne ! :)
  • Dzsini
    #43
    Én egy Elite-szerű űrhajós-kereskedőst szeretnék :)

    ...és a legkevésbé valószínű, hogy ez lesz, inkább egy szimulátor.
  • Molnibalage
    #42
    OFF

    Azért használok XP64-et, mert amikor 2008 végén megvettem az új gépet, akkor a sima XP nem tudta kezelni a 4GB RAM + 1 GB VGA kombót. Akkor még nem is volt Win7. Viszont azóta a Saiteket leszámítva semmi bajom nem volt vele. Most sakkoor minek buzeráljam a rendszert, ha ez is tökéletesen megy? A másik, hogy én már eljutottam oda, hogy megendethetem magamnak az eredeti szoftvert, már nem töltök le. Ami régől van, azt használom, de újat nem szedek le. Pl. PS 7.0-át használok - tesóm kapta egyetemen a licenszet - meg Vegas 8/9-et.

    Nem játszok Crysis 3 és társaival, a gép annyival nem lesz tőle erősebb, hogy 1-2 napig telepítsek mindent újra. N+1 dolog van, amivel foglalkozok.

    ON

    Én arra leszek kíváncsi, hogy milyen játék készül majd először a motorral. Stratégia, szim, vagy RPG? :)
  • Solt
    #41
    Soha nem volt elsődleges rendszer nálam a 64bites XP. Egy feltételezett hardver hiba tesztelése véget telepítettem fel, és akkor szembesültem vele, hogy számomra használhatatlan, mert sok hardveremhez egyszerűen nincs normális driver.

    Ha egy demó kipróbálására adom a fejem, ha időt szánok rá, akkor nálam beleférne kb 1 óra az életemből arra, hogy egy másik vinyóra, vagy egy másik partícióra feltegyek egy másik rendszert, amin például másnak működik...

    De eleve nem használnék olyan elsődleges operációs rendszert, aminek a támogatottsága szinte napról napra rosszabb.

    Linuxot én is próbáltam, de normális AMD driver ahhoz sem igazán van... és akkor még a többi ketyeréről amiket használok szó sem esett. Nekem nem alternatíva.
  • Dzsini
    #40
    Neked az ArmA2 miatt kellett, mert nem tudtál róla lemondani - egy nyíltan problémás alfa demó kedvéért is nekiálltál volna a migrálásnak?
    (MSDN kulcsot is lehet jogtalanul használni, nekem is azért repült a régi laptopról a Vista, mert megszűnt a hallgatói jogviszonyom - kapott helyette egy Linuxot, köszöni szépen jól van)
  • Solt
    #39
    Kipróbálni ott a 90 nap. Ha tetszik, akkor létezik MSDN kulcs... kb 3500.-Forintért hozzáférhető.

    Egyáltalán nem biztos, hogy kizárólag a szoftverrel van a baj, mert ugye másnál, W7-n működik a 48xx szériával. ArmA2 esetén például nekem is szar volt az XP64 driver...

    A W7 minden szempontból jobb az XP64-nél... lehet, hogy éppen most működik rajta minden ami kell neki, de újabb dolgoknál egyre több nyűgje lesz.

    Mennyiből tart egy W7-t, és egy XP64-t ( ha már ennyire ragaszkodik hozzá ) tartani egy másik partíción?

    Persze mindenki úgy oldja meg ezeket a szituációkat, ahogy számára megfelelő. Csak egy tipp volt a részemről... ;)
  • Dzsini
    #38
    A Windows 7 sem ingyenes, a próbaváltozat pedig 90 nap után nekiáll hisztizni. A probléma pedig - ahogy látszik - egy alfaállapotú szoftverrel van, ami nem létszükséglet. Amíg minden más, amire szüksége van működik, addig teljesen mindegy, hogy az XP64-re mennyire tolják a drivereket.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom, hogy létezik warez, de nem mindenki használ olyasmit - én sem, és sokan mások sem.
  • Solt
    #37
    Én nem írtam, hogy költsön el akár egy fillért is! :)

    Az xp64-re való driver készítés manapság sehol nem prioritás. Van, oszt olyan amilyen... W7-re sokkal kifinomultabb driverek vannak...

    Én, ha olyan problémába ütköznék xp64-n, ami másnál w7-n nem jelentkezik, csak tennék egy próbát! :)
  • Dzsini
    #36
    Kinek így, kinek úgy - ez egy ilyen sport, főleg egy alfastádiumban leledző bemutatónál. Azt is meg lehet érteni, hogy most csak ezért nem fog kiadni 30 ezer forintot.

    Amíg nem lesz kötelező egy olyan programnál a DX10/11, amit használna, addig bőven megfelelő az XP64 (bár kétségtelenül egzotikus választás :) )
  • Solt
    #35
    Ahogy érzed.

    ( milyen érdekes, hogy másnak meg jó a win7+48xx széria )
  • Molnibalage
    #34
    Nem az XP64 miatt nem megy az Outerra. Egyszerűen tény és le is írták a készítők, hogy súlyos gondok vannak a 48xx ATI szériánál.

    Tökéletesen megvagyok az XP64-gyel, ezért nem érzem szükségét akármennyi perc bűvészkedének. Nincs in Win7-em. Két vinyó van a gépben több partícióval, de csak ezért nem csinálok egy másikból is systemet.
  • Solt
    #33
    Pendrive-ról megvan kb 20 perc alatt... :)

    Ha esetleg van 2. vinyód, akkor tegyél arra egy win7-t, és szép lassan átköltözöl, ha tetszik.
  • Torzonborz
    #32
    nekem Win7 x64 van , jó az mindenre. ;)
  • Molnibalage
    #31
    Nincs időm arra, hogy két napig telepítgessek. :)
  • Solt
    #30
    Én a helyedben kipróbálnék egy win7-t.. sokkal kiforrottabbak hozzá a driverek.
  • Molnibalage
    #29
    Igen.
  • Solt
    #28
    Még mindig 64bites XP a rendszered?
  • Torzonborz
    #27
    jah akkor nemtom , melyik driver van fent ? nálam a 12.1-es.
  • Molnibalage
    #26
    Mit kellene beállítani és hol? Én gyak odáig jutok el hogy betölti a képet és CTD. Ekkor újrakezdni. Gyak. állítani sem tudok semmit. Egy nagy CTD loop az egész...
  • Torzonborz
    #25
    hmm Én eddig nem tudtam semmit se beazonosítani :(
    de majd sasolok közben egy atlaszt is hátha... :D

    Molni : 4870-en nekem fullHDban addig nem volt gond amíg nem kezdtem feljebb venni a beállításokat , utána már nálam is crashelt. Mondjuk 512 megás a kártya szóval könnyel elképzelhetőnek tartom hogy ilyenkor már kevés neki ennyi vram .
  • wantonly
    #24
    Mint beszéltük korábban a "TAB" és "G" gombbal lehet megnézni hol vagy éppen, "PageUP" a gyorsítás, ezzel fel tudsz menni madártávlatba és megkeresed.