197
  • Frenky
    #197
    Sziasztok! Akik szeretik a repülést és kedvük van csatlakozni, mindenkit várunk a DCS World MAGYAR Felhasználók csoportjába a FaceBook_ON
    Online repülések, infók, leírások, minden, ami a DCS Wolrd_el kapcsolatos!
    Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók Csoportja a Google+ ON is! DCS World MAGYAROK YouTube Csatornája!
    Üdvözlettel: HUNter
  • Nyiri
    #196
    Játszanék ha nem lenne szar. Nem tudok bejelentkezni a live-ra mert folyton hibát ír
  • Frenky
    #195
    Sziasztok! Játszik még valaki ezzel a játékkal? Magyarok? Írjatok...
  • Frenky
    #194
    Hi! A jatekhoz van valakinek redeem
    kodja, vagy esetleg feleslegesse valt
    kiegeszitoje? Thx.
  • Frenky
    #193
    Nah még egy komment: Keresek olyan tagokat, akik jönnének akár rendszeresen is Online repkedésre, kötelék gyakorlásokra az FS2004 játékkal, "stimulátorral" is. Van egy csoportunk a FB_n is! Aki úgy érzi csatlakozzon és repüljünk együtt!
    Magyar Fligh Simulátor 2004 csoport! bye
  • Frenky
    #192
    Aki gondolja!!
    © Frenky 2012. jún. 17. 09:54 | privát | válasz | #118

    Re. Jó lenne ha a Magyar Flight játékosok összejönnének egy Online repkedésre! Aki akar vegyen fel a játékban: HUNFrenky66, "asszem" elég érthető a becenevem :-)Frenky
  • moonster
    #191
    Ritkán tolom..sajna nem tud felhoben tarolni mentett allasokat. A telepitese is a GFWL miatt, es a rengeteg kiegeszito miatt.
    Egy C46 kodot en is szivesen latnek.
  • Frenky
    #190
    Valakinek van "felesleges" Redeem code_ja?
  • Frenky
    #189
    Hi! Valaki játszik még a játékkal?
  • MerlinW
    #188
    Ha valaki szeretne egy F4U (Steam) DLC-t írjon nekem privátot.
  • Leky
    #187
    Nekem Sapphire. Egyébként amikor megjelent akkor friss telepítésű Windows volt tehát ez sem lehet a gond neki. Gyanítom, ha cserélném a kártyákat akkor is fent állna a probléma. Valamiért nem szereti a kártyámat a játék.
  • Mersant
    #186
    de lehet azon a gepen kicsit megborult a rendszer. rakd at az 5770-et a masikba 1 teszt erejeig.
    nekem Gigabyte van.
  • Leky
    #185
    Csak az a röhej, hogy itthon van egy másik gép is ami teljesen olyan mint ez csak 3850-es Ati van benne, azon megy. Még a Windows 7 is ugyanaz a verzió mindkét gépen. A te 5770-esed milyen gyártmányú?
  • Mersant
    #184
    hat akkor passzolom...forumokon is csak ennyit irnak:

    "Check DirectX to see if any errors show up.
    Start - Type DxDiag and enter
    If no errors make sure your display adapter is set to 32bit color."

    lehet raferne a windowsra 1 reinstall, mert biztos nalad van a gubanc. nekem mindig tokeletesen futtot a game.
  • Leky
    #183
    32bit-re van állítva.
  • Mersant
    #182
    hat ez erdekes.

    utanaolvasva masnal is elojott ilyen hiba, nvidia kartyan is.
    nezd meg hogy a monitor szinmelysege 32bit-re van e allitva, ha nem akkor az a gond. meg a dx-et mondjak, de azt ugye mar frissitetted.
  • Leky
    #181
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_2_14_a59gjlpo5g.jpg
  • Leky
    #180
    Itt a kép
  • Leky
    #179
    Nekem indításkor egyből ezt dobja:

    És azóta többször volt már driver frissítés, dx frissítés.
    Találkoztam már mással is akinek ilyen kártyája van egy a hiba ugyanez.
  • Mersant
    #178
    nalad lesz a problema, mert nekem is ilyen kartyam van, es megjelenes ota jatszottam vele...
  • Leky
    #177
    Van arra valamilyen mód, hogy az ATI 5770-es videokártyámon elinduljon? Röhej, hogy ezt megjelenés óta nem tudták kijavítani.
  • Sparrow84
    #176
  • moonster
    #175
    Úgy-úgy mester :)

    Sztem inkább FB csoportot kéne létrehozni, azt könnyebb követni, valamint a képeket is jobban kezeli. Volt egy, de sajna a gazdája szó nélkül törölte :(
  • Sparrow84
    #174
    Így meló előtt mentem 2 kört...




  • Sparrow84
    #173
    Na, elvittem egy fuvart Alaszkában;



    elmentem megkerestem a kajakost Hawaii-on;



    aztán hazaindultam pihenni.

  • MerlinW
    #172
    Ja igen. De átmozgatod. Nehogy töröld:)
  • Sparrow84
    #171
    Sziasztok!

    Mivel eléggé kihalt ez a fórum, kéne kezdeni Vele valamit.
    Azt a pár emberkét kérném, akik itt vannak, hogy hadd lehessek házigazda, és csináljunk egy kis közösséget a játék köré.
    Egy kis kórtörténet Rólam: lassan 4 éve utazok szimulátorokban, minden volt a gépemen már. Legtöbbet a Landwirtschafts Simulator-ban voltam aktív. Kb. 2-3 hete kaptam az asszonytól egy Logitech Attack 3 joystickot, és rákaptam a repkedésre. Elöször BF3-mal próbálkoztam, de a sok überpro, még felszállni sem hagyott. Aztán kedvet kaptam kötetlen repkedésre. Leszedtem a Microsoft Flight-ot, majd jött mellé a Hawaii és az Alaska pack is. Most csak ezzel a játékkal játszok, é próbálok pilótatársakat összegyűjteni.

    Nagy vonalakban ennyi!

    üdv,
    Sparrow
  • moonster
    #170
    Köszi, okos, használtam már az F1-nél is, csak a linket úgy tudja létrehozni, hogy ha előtte kitörlöd a forrás könyvtárat.
  • MerlinW
    #169
    Kevés hely problémára:

    futtatás, cmd
    mkdir d:\XLive
    mklink /J "c:\Users\<neved>\AppData\Local\Microsoft\XLive" d:\XLive

    Innentől a D meghajtón fogja foglalni a helyet
  • moonster
    #168
    Én megszívtam... Reinstall volt és én balga azt hittem, h ez a szar GFWL tárolja a teljes státuszomat, de csak a teljesítményeket a küldetések mentek a levesbe. Ráadásul a letöltött DLCk is a C-re akarnak menni, ahol mindig kevés hely van :)
    Kezdhetném elölről az egészet. Nem sok kedvem van hozzá.
    Múltkor repültem picit...hja, meg kezdődött a suli, kevesebb az idő.:(
  • Sparrow84
    #167
    Sziasztok!

    Van aki még játszik ezzel a játékkal???
  • Optimus Prime
    #165
    Egyébként én Steamen játszok ,ha játszok. Ha más is onnan tolja felvehet, vagy GFWL-en is.
    Úgyis jön a rossz idő, jó lesz Hawaii felett repkedni.
  • moonster
    #164
    MIvel nincs törés modell, és lagos volt a multiplay, így igazából egyszer csak elkezdtem zuhanni, külső nézet, ahogy szokott, így konstatáltam, h ütköztünk :)
  • Dzsini
    #163
    Lehet, akinek a gépe magasabban van, az marad meg, a lejjebb haladó törik össze.
  • Optimus Prime
    #162
    Én benne vagyok. Megpróbáljuk lehet-e egymásnak menni? :D
    Sajnos mióta a játék "hivatalosan meghalt" nagyon lankad a játék is, meg az érdeklődés.
  • moonster
    #161
    Régebben igen, de igencsak lagos volt.
  • Frenky
    #160
    Hi! Nagyon alszik a topic... Valami NEWság? Valaki próbálta már a többjátékos részt úgy, hogy voltatok legalább 8-10-en?
  • komiki
    #159
    Udv.Ne is mond.Reggel amikor megláttam a cikket majdnem visszafeküdtem aludni:)Egyébként a pcguru oldaláról másoltam ide gondoltam csinálok egy kis jó kedvet mindenkinek tetszik a game:)
  • Dzsini
    #158
    Működni fog ezentúl is, csak nem lesznek újabb területek, repülők - és előbb-utóbb leállítják a napi aerocache-ezést is.
  • MerlinW
    #157
    Rohadjanak meg... végül is csak ~60€-t költöttem rá...