27
  • GreenLizard
    #27
    Valakinek szúrta a szemét az Artisjusnál, hogy a szomszédnak is van aranya...
  • martincpt
    #26
    Az artisjus elmehet a "mindtudjukhovába". Ez így aztán minenkinek jó csak a zenészeknek nem. A google eleve lehúzza magának a hirdetési %-ot, most még artisjus leszívja magának a jattot, azt a zenészeknek marad talán pár cent ami után persze meg adózni is kéne. Szerintem teljesen felesleges volt őket is bevonni a játékba. Az adsense programhoz sem kell harmadik fél amin átmegy a pénzed, akkor ide most miért kellett?
  • finizlik
    #25
    Ki az a barom aki fogja is használni?
  • Pharaoh
    #24
    Ez nem arról szól, hogy lefordították és a honlapot.
  • szasz85
    #23
    őőő most akkor mi van ?
    a youtube már legalább 1 éve van magyar nyelven..
  • FoodLFG
    #22
    Kurva jó, hogy egy olyan illegálisan feltöltött japán szám előtt nyomta a pofámba az egy és fél perces OTP reklámot, aminek semmi köze Magyarországhoz.

    Ha ebből áll a nagy együttműködés, lokalizáció, anyámkínja, akkor ebből nem kérek. Nehogy már azért keljen nekem reklámokat nézni, hogy egy-két magyar ratyizenészt majd abból fizessenek. Inkább halljanak éhen akkor! Kit érdekel.


    content location: Worldwide
    remélem ez segít a helyzeten.


    Artisjustosokat pedig sínekre kötözni és feltölteni a jutubra, amikor jön a vonat!
  • gforce9
    #21
    Mit vársz, sőt... ők oktatták most ki az iparkamarát, hogy hogyan lehet pénzt szedni a semmiért, ez egy ilyen ország :)
  • NessieGraf
    #20
    És persze a Google várja, nem OrV kisköcsög írta alá suttyomban az ACTA szerződést, amire hivatkozva kényszeríti ki a pénzeket...
  • skinnyman
    #19
    Az a mocsok élősködő Artisjus még tényleg létezik? Hogy a francba nem zárták/tiltották be még az egészet? Abból élnek, hogy más nevében védelmipénzt szednek amit aztán maguk között elosztanak? Egy ilyen féreg szervezet tényleg legaláisan működhet itthon? Felháborító.
  • passatgt
    #18
    rakd ki teljes képernyőre
  • nextman
    #17
    De belehalok :) Ez szerintem gusztustalan:)
    Mert kell nezni ezt a 2 csokat mikozben a videot nezed?
    A kapcsolodo videok pedig nem kapcsolodnak, amiuk lejjebb vannak a szokasos youtube listaban, azok a kapcsolodo videok, nem ezek.

    Hozzateszem, ez a 2 csoka meg aranylag rendben van, szokott ez sokkal elonytelenebb is lenni.
  • passatgt
    #16
    nálam ilyen, az egiyk reklám az iphone/ipad programé bal oldalt, a két képre meg nem is lehet kattintani, csak arra ami alul van, abba meg bele ne halj:)
    jobb oldalt meg lényegében kapcsolódó videók vannak csak

  • passatgt
    #15
    de igen, youtubeon keresztül nem lehet megnézni őket, csak a külön programmal, de lényegében így is jó, sőt, mindig vannak kiemelt videók a főoldalon, minden nap más, csomó előre generált lejátszólista stb... és nnincs semmi reklám
  • passatgt
    #14
    hát én letöltöttem a Vevo nevű programot, van ipad/iphonera is, mondjuk elképzelhető, hogy a magyar store-ban nincs bent, csak az USA storeban
  • nextman
    #13
    Szerintem van benne reklam. A csikokra gondolok a video mellett, alul, felul, oldalt.
    De teny, hogy maga a felulete is hanyadek.
    Ha pl. Sepultura video-t nezek, nem kiralyos, ha a hatterben felkinal 5 Justin Bieber es 2 Christina Aguleira videot, mert azok epp nepszeruek.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Köszönöm szépen. :)
    Nekem ez a Windows hátterem: Elfen Lied - Csak 1920*1080-ban.

  • TomFace
    #11
    Minden bizonnyal valamit most nagyon félreértek, de én azért nem szeretem a VEVO körébe tartozó médiát, mert iPad/iPhone-n nem lehet őket megnézni :S Hogy csinálod?
  • Pharaoh
    #10
    Jó az avatarod, nekem most windows háttérből figyel így.
  • passatgt
    #9
    Vevo-t iPadon használom, itthon is működik, ingyenes, nincs benne semmi reklám és tökéletesen működik. Meg alapjábavéve a Vevo nem reklám, vagy attól hogy a háttérben bent van az előadó kép meg 1 banner hogy valami új zene van, szerintem bőven elviselhető. Néznéd meg amerikai IP-vel, akkor még egy reklámvideót is meg kéne várni mielőtt elindul a zene, szóval még mi előnyben is vagyunk:)
  • nextman
    #8
    En nem birom ki. A VEVO-tol pl. hanyni tudnek.
  • ugh
    #7
    kibaszottul nem ....
  • ugh
    #6
    A szerzok....
    Anyagi haszonra .....HAHAHAHAHAHA.
    AZERT SZEDIK BE EZEKET A PENZEKET, HOGY LEGYEN MIBOL FINANSZIROZN A KIS MAFFIAJUKAT.
    Egy kerdes, remelem van olyan illetekes takony onnan aki esetleg olvassa .
    Az xd es egyebb kartyakon mi ez az 1%os anyampicsaja?
    Kifizetek nekik penzt a kartyaert amit aztan egy fenykepezo gepbe rakok es a csaladot fotozom .
    Hogy is van ez?
    Eleve feltetelezik, hogy lopott zenet fogok tarolni rajta?
    Igen?
    Akkor en meg azt feltetelezem, hogy az egesz brancs korrupt mint a szar es ellopjak az ezekbol befolyo penzeket es egy petakot nem adnak a szerzoknek belole...
  • tatish
    #5
    Tényleg jó kezdeményezés, mert most mindenki kibír egy pár másodperces reklámot a kvázi ingyen zenéért , csak hát biztos hogy azokhoz jut el a pénz akik megérdemlik azt?
  • sascha1978
    #4
    Ja, csak most már az Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület leveheti belőle a sápot.
  • passatgt
    #3
    én úgy tudom, hogy már eddig is igényelhettek jogdíjat yotuubetól, is fizetett is, mondjuk jelentéktelen összegeket, csak most hivatalosan is van rá lehetőség
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Hát, ezért örülök nagyon, hogy nem most regisztrálok a Youtube-ra, hanem megtettem ezt már 2 éve.
    Ettől függetlenül, azért nem mutat rosszul az "új" logó:

  • Petka
    #1
    "A YouTube megállapodást kötött az Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesülettel, ez azt jelenti, hogy a magyar dal- és zeneszerzők mostantól anyagi haszonhoz jutnak, ha feltöltik videóikat"


    Are you fkin kiddin me?