26
  • szinv
    #26
    Bizony 11 konyv az, de a tobbi 6 nem jelent meg magyarul.
  • narumon
    #25
    Bocs most néztem rá a polcra, ez bizony 5 könyv.
  • narumon
    #24
    Wait a minute! Ez a John Carter ez a Mars hercegnője sorozatból készült film? Jesszusom egyik kedvence fantasy könyvem, ez mitől lett bukás? Ennyire elbaszták, pedig itt történet, látvány meg minden egyben lenne (persze ha nem akarnak 4 könyvet egy filmbe zsúfolni). Ez nekem kötelező nézés még így is.
  • loky
    #23
    Nem értem, miért blamálják a cikkben is a Szellemlovas első részét. Szerintem a második rész alul maradt az elsővel szemben...
  • Yutani
    #21
    Én a John Cartert mindenképpen megnézem moziban. Most olvastam el az első 4 regényt a sorozatból, kíváncsi vagyok, hogy ültették át filmre sztorit.
  • Ender Wiggin #20
    A Hugot ma néztem meg. Illetve 20-25 perc után elaludtam. :-D
    Tudom ajánlani mindnekinek, aki alvásszavarral küzd...
  • Sequoyah
    #19
    Ehh, minden hónap kemény? Látom elpuffogtattátok ezt a szót, meg se nézem mik lesznek...
    De mit írtok, ha egyszer tényleg kemény mozis hónap lesz, ami a többihez képest is az?
  • Csaba007
    #14
    A Ghost Rider 2 már most az év legrosszabb filmje.Semmi történet,b-kategóriás szereplők,rossz rendezés, rossz cgi. A torrente 4 tényleg rókabőr,az első rész jó volt,de a folytatások erőtlen gagyiságok lettek,a 4.rész is ide tartozik.
    A Hunger games,John Carter és talán a Titánok haragja moziban nézős lesz,persze csak akkor,ha nem kapnak rémesen rossz véleményeket.
  • zetortraktor
    #13
    3D-s rókabőr folytatás, kösz nem, kihagyom.

    Hogy melyik ér valamit, azt nem tudom, mert csak a Warriort láttam (látatlanban jobb tízszer, mint egy Torrente), de ahol van egy Project X, egy Chronicle, egy Hunger Games, egy Lazacfogás és egy Dangerous Methods (a többinek még utána kell néznem, de te gondolom megtetted), ott fura olvasni, hogy más nem ér semmit. Ha láttad őket, akkor persze nem szóltam.
  • tommyboy123
    #12
    Tényleg jó kis március lesz ez mozi szempontból, én a Project Xet várom már nagyon!!!
  • FL Zoli
    #11
    A The Grey jó kis film volt, kicsit misztikusra sikerült de nagyon hangulatos. + a tájak is gyönyörűek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hetek óta fenn van torrenten jó minőségben
  • sajtosnudli
    #10
    Ezek közül egyedül a jó Torrente ér valamit:D
  • kalapos01
    #9
    Te komolyan ennyire nem vágod az angolt? Legalább ne égetnéd magad. A címeket nem lefordítani szokták. Címet adni szoktak. Olykor olyat adnak, ami az angol fordítása.
  • NEXUS6
    #8
    Az enyém mindíg kemény, ha olyan a film. Sajnos viszont ezekért a filmekért márciusban sem megyek mozájba. (Csak a Torrente 4-re, de az meg már április).
  • asgh
    #7
    "Élni vagy halni (The Number One Girl)"

    Ki volt az a gyökér, aki így fordította le ezt a címet? Ezek már sohasem halnak ki?
  • anubys1984
    #6
    Csak kemény lesz?
    Pedig már arra számítottam, hogy kőkemény lesz.
    Amúgy a John Carter tényleg buktagyanús. 250 milliós költségekről beszélnek, erre március elejére tették a bemutatót...
  • immovable
    #5
    Meg nem ártana tördelni, és valami formát adni neki, mert eléggé össze van hányva az egész.
  • zetortraktor
    #4
    A címadók mindig megérdemlik az alázást, de a Fehér pokollal nincs semmi gond, korrekt cím, illik a filmhez, stb. Sőt, sokkal erősebb, mint az eredeti. Mi a baj vele?

    A mostaniak közül nem egy cím teljesen más magyarul, mint eredetiben, de egyik sem tűnik mellélövésnek, még az Igazi kaland sem.
  • viasz
    #3
    A képek alapján inkább azt a címet adtam volna, hogy: Harcias lesz a március a hazai mozikban :D
  • koschwarz
    #2
    a warrior gyakorlatilag az egyik legjobb bunyós film amit valaha is láttam.

    a leleményes hugó meg enyhe csalódás volt, tökéletes 3d, szép és kedves történet ide vagy oda... de leginkább marhára untam.

    torrente4 alap megnézés :D

    "fehér pokol"...lett a "the gray"-ből...a magyar címadók megint alkottak.
  • morden
    #1
    Egyre össze szededtebbek a cikkek, már csak azt kellene megoldani, hogy a képek alá beírni, hogy melyik filmből is van :D