341
A City Interactive új játéka immáron CryENGINE technológiával...
  • kemencebalázs
    #341
    Melyik verzió, illetve mi a verzió szám??
  • grebber
    #340
    Most felraktam (ha már megvettem) és már benne van a DX11!
  • kjhun
    #339
    Új relíz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    PC-Spiel 11.03.14 23:53 Uhr Sniper.Ghost.Warrior.2.Collectors.Edition-PROPHET 8804 MB


    grebber: Ha, jól értem az NFO-t, 3 millió főnek meg van. :D DX11-ről semmit se ír.
  • grebber
    #338
    Valakinek megvan eredetibe? Elvileg már kapott dx 11-es frissitést igaz ez ? Ha igen változott valamit?
  • sparrow35
    #337
    Ez a játék egy vicc: engem nem érdekel a grafika meg cryengine vagy nem egy rossz szavam nincs rá, DE: meghallják hogy megkéselek valakit, szökőévente van checkpoint, infrával bolyonghatok az éjszakai pályán, lopakodós játék CoD szerű csőpályákkal agyon scriptelve: ez így 2013-ban ciki.
  • grebber
    #336
    Kb minden engine megforudult a kezük alatt. Chrome engine, Fear-nek a motorja nem jut eszembe most a neve, UE3, Cryengine 3.

    De sajnos úgy néz ki komoly grafikusra nem futja nekik :(
  • MrGringo
    #335
    Ez szomorú hogy így beindultak Ezek olyanok mint a filmiparban Uwe Boll! Nem kezdem el sorolni a játék hibáit, nem akarok ezzel órákig foglalkozni...viszont azt megkérdezném hogy a cryengine3-al mit műveltek ezek??? Csúnyább maxon a játék mint a Far Cry 1!!! Nagyon gas az egész!
  • grebber
    #334
    Dehogy.Egyre jobban megy nekik a szekér.

    Egyszerre több fronton támadnak majd!

    Enemy Front
    Alien Rage
    És készül talán (nem talán 100% hogy életük legnagyobb dobása a Lords of the Fallen RPG)

  • MrGringo
    #333
    Király!
    Látom ez a topic döglött mint ez a szar játék is amiről szólna! Én még csak most próbáltam ki és meg is bántam! Hát mit is mondhatnék erről az izéről...inkább nem is mondok semmit, ez megint nem sikerült a city-nek! Erősen el kéne gondolkodniuk valami más pályán a srácoknak nem?
  • grebber
    #332
    Azt mondták igen ,de semmi életjel felőle :(
  • kemencebalázs
    #331
    Miért lesz egyáltalán?
  • Shep
    #330
    Eddig se sok mindenkit érdekelt szerintem :)
  • grebber
    #329
    Ezt a DX11-es patchet addig huzzák,hogy már a kutyát se fogja érdekelni!
  • Shep
    #328
    Doc and Settings\User neved\Saved Games\ Sniper...
  • deicide
    #327
    Sziasztok..

    Hamarosan újra kell raknom a gépet..és szeretném onnan fojtani ahol abba hagytam de kellene viszont a mentés..azt hol találom...?
  • mester1987
    #326
    Én is lekaptam pár napja és picit lestem. Jobban illeszkedik, mint az alapjáték a sniperes érzethez, kb. ennyi :)
  • Shep
    #325
    Azért az nem gyenge, hogy a DLC, jobban hozza a sniperes hangulatot, mint az alap játék. Viszont nekem bugos, mert minden átvezető, vagy bullet cam után eltűnik a hud aztán se szél kijelzés, se semmi csak a lövész és az ő puskája. Igazi hardcore mód :)
  • Palinko
    #324
    van már olyan mod hozzá, hogy minden lövéskor ad bulet camot? :D elég érdekes lenne nekem.
  • Jaka923
    #323
    Azért a 2 pályás multival van 5 órás is a játék :D
  • DarkSector
    #322
    Az idő pénz, azért hogy hamarabb végigtóld, és MARADJON időd másra fizetned kell. :D
  • AudiQuattro
    #321
    Kajak 9000 Ft ezért a szarért?4 órás játékidőért 1000 ft-ot nem fizetnék.
  • nandi17653
    #320

    akinek kellene a letöltés az írjon
  • mester1987
    #319
    RELOADED, SKIDROW, FairLight
  • TopGun
    #318
    Ertem, koszi es a Scene hianya mit jelent? azt amit irtam?
  • mester1987
    #317
    Ugyanaz, csak mások csinálták a cracket...ennyi. A crackje nem okoz játékbeli változást!
  • TopGun
    #316
    Hello! Erdekelne, hogy mi a kulonbseg a ket verzio kozott? vagy 2 DVD-s a jatek? es mi az, hogy Scene nincs? ugyerted, hogy nincs az elejen intro es nincsenek atvezeto filmek?
  • petisubaru
    #315
    Sziasztok! Most játszottam vele steam-en 2 szer is kifagyasztotta a gépemet, laggol sokszor, másnál is előfordul ilyen? A single az szépen fut. Amit még észrevettem jelerősség nem volt a legjobb. Ez ha így fog maradni nem lesz élvezhető a multi, lesz erre valami javítás szerintetek?
  • mester1987
    #314
    Esetleg még EZT nézd meg.
  • bothtamas
    #313
    Gondoltam már arra, hogy tunngle szervert/szobát kellene csinálni valahogy és onnan kitudnám dobni akik idióták, játékban semmit nem találtam amivel kilehetne rúgni őket. :S
  • mester1987
    #312
    Nézz más régiót, azt hiszem máshova is beléphetsz, bár nem sok szerver lehet.
  • bothtamas
    #311
    Tunggle, bocs ez lemaradt.
  • mester1987
    #310
    Tört LAN = Tunggle vagy más.
  • mester1987
    #309
    Na jó, a tréfát félretéve szüntesd meg a hálózatot aztán lépj be újra.
    Nem tudom tört LAN-on játszol vagy más...
  • bothtamas
    #308
    Más értékelhető válasz?
  • mester1987
    #307
    Első lépés:

  • bothtamas
    #306
    Valaki tudja, hogy kell kickelni lan szerverről?
  • mester1987
    #305
    Hány pályát tartalmaz ez a Siberian Strike, aki felrakta tudja?
  • kirpill75
    #304
  • DarkSector
    #303
    Majd ránézek ha addig nem uninstallálom. :D
    Mert nagyon érdekes egy játék, és nem technikailag.
    Az elején nem tudom megérteni és felfogni, miért kell egy nagyot kerülni a folyóba, és utána leölni , lemészárolni azokat a katonákat akik elől odafelé bujkálok az iszapban?
    Hát ez volt a játék elején, nem értem még most így 3-4 nap után sem.

    Haverommal tárgyatam telón, de ő sem érti.
  • DarkSector
    #302
    Egészségedre. :)