14
  • finizlik
    #14
    Csak van egy bibi.. A cigányoknak sem lenen muszály 12 évesen kúrni az unokatesóját.. Tudod elég nagy ez kibaszott ország.
  • Doktor Kotász
    #13
    Látom, nem sikerült összerakni. Nem azért belterjesek a cigányok, mert így szeretnék, hanem azért, mert éppeszű fehérember kerüli a többségükkel a szociális érintkezést.

    Egyébként, ha idegenkedsz egy népcsoporttól, logikus, hogy nem párosodsz velük, így illogikus, hogy sajnálkozol a beltenyészetük miatt.
  • BenceYCE
    #12
    Így van!!! Akkor tegyük fel a kérdést, ki szeretne cigány gyerek(ek) édesapja lenni? :) Na? Senki? Miért? Számos előnnyel jár, pl. nem kell etetni, kilopja magának a hűtőből az ételt! :)
  • NEXUS6
    #11
    És természetesen azonkívül, hogy az embereknek, az egyes csoportoknak, más a vércsoportjuk, a fehérjéik, meg a bőrszínük, meg a testalkatuk, meg esetenként a belső metabolizmusuk, ennek köszönhetően a fizikai teljesítőképességük, várható élettartamuk, betegségekre való fogékonyságuk eltér, azonban természetesen a liberális politikai elveknek megfelelően az emberek mentális képességeiben, vagy szociális viselkedésében semmi genetikailag meghatározott különbség nincs, vagy legalább is nem bizonyítható (igaz ahogy tudom jelenleg hivatalosan ilyen kutatások nem is folynak), aki mást mond az meg szemét náci, és a liberális demokratikus elvek szerint szélsőséges esetekben börtönbüntetésre ítélhető!
  • gosub
    #10
    úgy látszik a vér is rasszista.
  • Pares
    #9
    Cigányokért nem kár.
  • finizlik
    #8
    ????
    Oké hogy buta vagy de mindig sikerül rátenned
  • Doktor Kotász
    #7
    "Nem kelett volna a beltenyészet és nem lett volna ilyen."

    Akkor szaporodjál cigányokkal, legyen vagy száz pujád tőlük, és minden rendben lesz.
  • finizlik
    #6
    Nem kelett volna a beltenyészet és nem lett volna ilyen.
  • FoodLFG
    #5
    Már megint a belterjes népekkel van gond ?
    cöcö...
    Én valahogy nem aggódok miattuk.
  • Lunki88
    #4
    Természetes szelekció. :D
  • Büdös Bohóc
    #3
    "Bár a vértranszfúziós problémák a Langereis és a Junior vércsoportok miatt világszerte ritkák, számos etnikum veszélyben van"

  • Cefet
    #2
    Sejtettem én, hogy valami nincs rendben náluk...
  • globint
    #1
    Hááát, nagyon érdekes az egész, mégis,....., nem lettem volna túl boldog, ha ez a mondat "nem csupán a japán lakosságnál, de az európai cigány lakosság körében is" így hangzik: "nem csupán a magyar lakosságnál, de az európai cigány lakosság körében is"