1102
  • Nathan66
    #342
    #314
  • Nathan66
    #341
    DDD
  • zotya10002
    #340
    Sziasztok!

    Valahol már fent van a game ?Kipróbálnám hogy milyen :-)
  • Maxtreme
    #339
    bazz először úgy olvastam hogy barna náci.
  • Ulthane
    #338
    Barna naci az Electronic Arts-nál?
  • MinimumGame
    #337
  • TDC Geronimo
    #336
    dx9 frósztbájt2be? Nooormális?! :p
  • Maxtreme
    #335
    Codnál a legszebb mikor valamelyik elb*szott f*szláma odaáll a spawnpointhoz, és ráfekszik a tűzgombra.. Mert ez az a dolog (a sok közül) amit még mindig nem javítottak ki a codokba, hogy ne 3 fix újraéledési pont legyen egy pályán..
  • Nathan66
    #334
    abszolut, azt érzem, hogy a cod ra megy az ea, meg a nem is tudom kik már , akik csinálják. érezni, hogy egy szálon futó sztori, mp-re kiváncsi lennék. de kizártnak tartom, hogy köze lenne a bf-hez, kivéve, hogy feyverekkel mész, meg jönnek az apache-ok (amit be se tettek a bf-be)
  • Ulthane
    #333
    Jahh. A BF multival az a bajom, hogy fél órát kell menned, mire odaérsz, ahol akció van, s mire valamit csinálnál, valaki leszed. Respawn, majd ugyanez.

    A COD-ban meg fel sem eszmélek, már ki is nyúvadtam. Ez pont a kettő közötti, ez lesz a nekem való. :)
  • Nathan66
    #332
    Én a multiról írtam, igazából a bf multiban battlefield, a story csak körítés.
  • Ulthane
    #331
    Szerintem pont olyan, mint a BF3. :) Sőt jobb, mert azt két küldetés után abbahagytam, ezzel meg már a hetediket tolom. :)
  • Nathan66
    #330
    Nekem 26 al !!! :)
  • KaBuTo666
    #329
    Kemény 1-5 kB/s-mal szedi. 18 hét és lejön, jeaa. :D
  • KaBuTo666
    #328
    #314
    Én most kezdtem el letölteni.
  • Nathan66
    #327
    Hát nem egy battlefield 3, a moh inkább railshooter
  • Ulthane
    #326
    Háát..nem is tudom, mit mondjak róla. Már vagy a hetedik küldetést tolom (előrendelés, tegnap jött meg), de azért nem dobtam el az agyam. A játékélmény jó, grafika még a HD textúrákkal sem olyan húdeszép (X360), de nem is ez a lényeg.

    Tipikus FPS betegségekben szenved: rommá szkriptelt, kő lineáris, zéró szabadsággal. S ha elnézem, nem is lesz hosszabb a kampány mint 5-5,5 óra.

    Multizni nem tudtam, mert kő üresek még az európai szerverek, egyedül voltam. :-D
  • Nathan66
    #325
    ncore is be hatja a fa somat, hogy le szedték
  • barmi
    #324
    Fejlécbe ?? ::


  • DarkSector
    #323
    "Tesztelve:
    Windows 7 Home Premium x64 (64-bit). Win8 alatt elvileg ez a verzió még nem megy.(Forrás oldalon írták). "

    Érdemes ezt tudni
  • TBTPumpa
    #322
    Nincs még tényleges Scene wrz változat, eddig csak tákolt crack-ek láttak napvilágot. Skidrow sincs még. Amíg az Orlydb-n nincs megemlítve addig minden ilyen "release" kamunak számít.
    És lehet hogy ez is Újratöltött cucc lesz majd, mint a Fifa 13-nál...
  • DarkSector
    #321
    Hát elég untorittó, de azért van benne magyarázat, hiszen a végén derül ki mi előtt, amikor kiírják hogy napjainkban....:D

    Hülye szokás, de ez csak elsőre tünik butaságnak, nem olyan vészes.
  • Fpocok
    #320
    Amúgy meg csak most ugrott be valami. Kisebb agyfaszt olvashattok spoiler után
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én lehet valami rossz verziót szedtem le, de nekem a kampány úgy indult, hogy "x héttel korábban" vagy mi. x héttel korábban... MINT MI? MINT MI BAZMEG? Így NEM LEHET elkezdeni egy történetmesélést... Hát senki nem játszott a készítők közül ezzel, mielőtt kiadták?
    Ez az "x héttel ezelőtt" csak akkor működik, ha...
    1. Tudjuk mihez képest, tudjuk mi a jelen... esetleg egy kis cliff is van a végén (bf3 single)
    2. Történetet mesélünk el, narrálva meg minden (black ops)

    De olyat nem csinálunk, hogy x héttel ezelőtt... és aztán semmi. Amennyire én láttam, utána időrendbe folytatódik a történet és semmi visszaemlékezés nincs. Megjegyzem... én már annyira kivagyok ezzel a "kezdjük a végén, aztán x héttel ezelőtt" formátummal, hogy ha meglátok egy filmet, ami így kezdődik, kinyomom.

    Állítólag nagyon rámentek a történetmesélésre. Tőlem erre egy kurva nagy karót kapnak...
  • Fpocok
    #319
    Amíg ez nem oldódik meg, addig nálam a játszhatatlan kategóriában marad.

    DX9re hogy lehet váltani, ha az ember nem akar dx11ben játszani?
  • Fpocok
    #318
    Valaki kurvagyorsan mondja meg, hogy lehet kikapcsolni az egérgyorsítást, mikor be vagyok zoomolva...
  • SpeedXHUN
    #317
    NEm rossza single sztem,a 2010-es moh-t üti:D
    Olyan cod a feelingje jobb grafikával:D
  • DarkSector
    #316
    Csak skidrow létezik...:D
  • Shep
    #315
    Gépigény amúgy milyen, olyan, mint a BF3, hogy frankó minden de ha nincs 4 magosod akkor akad a hang, meg fagyogat?
  • KaBuTo666
    #314
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inkább letöltöm a skidrowos verziót, bennük bízok. Sajnos nem bírom letölteni a torrent fájlt, valami gebasz lehet az oldalon, de itt a link: Link Szóval majd holnap...azaz mindjárt ma.
  • DarkSector
    #313
    Huh akkor inkább előrendelem nem bírok vele várni. :)
  • KaBuTo666
    #312
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jah, meg a crackkal is gondok vannak. Valakinél megy, valakinél nem. Türelem kell ide. :D

  • DarkSector
    #311
    kicsit még lassu majd holnap. :D
  • KaBuTo666
    #310
    Thx, rácuppanok. :D
  • DarkSector
    #309
    hát a havas pálya nekem tötszött, de mikor a hegyekben mész száraz napos utakon, a kocsi kb 2012-es míg a pálya ps2-es...szintű

    Egy ótós játéknál az autó a fontos de nem ilyen áron.
  • GTV
    #308
    sőt annál azért rosszabbal
  • GTV
    #307
    pedig az eleje milyen szé pvolt aztán látszott a Most Wanted koppintás semmi ötlettel :S
  • DarkSector
    #306
    Ezektől csak azt UTÁLOM jobban mikor egy játékot 8 csapat készít , ostoba öszmunka van és a játék egyes részei KURVÁRA elütnek egymástól...a karakterek a háttértől a fegyverek a háttértől az egyik pálya a másiktól a single a multitól...

    Aútós játékokban: az autó a pályától és sorolhatnám...UGYE NFS RUN?
  • DarkSector
    #305
    "Mert nem lenne ami megmozgatná :D"

    Jogos...ez így is van, de ez nem változtat azon amit írtam hogy megvan az arany középút azokban amiket felsoroltunk...:D
  • DarkSector
    #304
    TÖBB. :D
  • DarkSector
    #303
    Nem láttam még játékot, amiben a fegyverek és maga a zoomolás ENNYIRE durván nézne ki mint a Crysis játékokban.