51
PC
  • HG
    #51
    Ja, és még a LEGO- Indiana Jones, és egyéb részei is játszhatók ketten.
  • HG
    #50
    Szia!

    Van egy "UP!" nevű játék, azt is lehet ketten, coop módban nyomni. Az azonos című rajzfilm alapján készült.

    HG
  • Smokk
    #49
    Udv!
    Off lesz a kerdesem.
    Tudtok ajanlani meg ilyen jatekot,ahol ilyen a multi es lehet alkalmazni a gamepadot is?
  • HG
    #48
    Sziasztok!

    Van egy pálya, kályha kergetős, "playing in the shade" a neve. A pálya elején, nem látszanak azok a kis oszlopok, amin ugrálni kellene. Megnéztem Youtube -on, hogy viszik végig, és ott szépen befér a képbe.
    Olyan, mintha a 16:9 miatt hiányozna az alja. ( 4:3 -as monitorom van, így van alul felül fekete csík, de ez nem baj, nyilván 16:9 -es monitoron tölti ki a képet.) Valaki PC-n végigvitte már ezt a pályát ?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • xxxpaulxxx
    #47
    Hát nyilván mindig vannak hibák bizonyos gépeken bizonyos játékokkal, amire majd úgy is jön a patch
    Nekem hibátlanul működik:)
  • Tibcsi386
    #46
    Ezzel csak az a gond, hogy a Steam-ról letöltött hivatalos Rayman Origins demó is ugyanezeket a hibákat csinálta. Külföldi oldalakon is foglakoztak már azzal hogy nem mindenhol működik rendesen a PC-s átirat.
  • xxxpaulxxx
    #45
    Az a problémátok, hogy nem vettétek meg ezt a játékot (sem) és ezért nem fogják kiadni a többi részt pcre...
  • Tibcsi386
    #44
    Valakinek volt olyan problémája a játékkal, hogy a vízfolyás, a láva, a platformokat tartó zöld indák, meg ehhez hasonló grafikai elemek nem jelentek meg a játék futtatása alatt? Mert nekem ez a problémám, és nem tudom hogy mi okozza. A törlést/telepítést már többször megcsináltam de nem segített.
  • Tatyla
    #43
    szerencsére van xbox360 kontrollerem az 5 éves lányom már majdnem végigtolta a játékot de addig nem megy előre míg minden pötty meg nincs minden pályán :)
  • Empty
    #42
    Igen működik vele de azzal sem egy leányállom az irányítás! Nem hiszem, hogy végigjátszom. Valahogy nem köt le. Meg nehézkes is már az elején. Kösz azért a segítséget. Amúgy a karaktereknek külön speckó képességük van? Kösz!
  • kjhun
    #41
    #26-nál lévő programot próbáltad? Mondjuk nekem nincs is gamepad-om, így nem is tudtam tesztelni.
  • Empty
    #40
    Na kösz ezzel sikerült! Van egy USB-s Easy Line gamepad-om azzal nem lehetne irányításra bírni valahogy? Ilyen!
  • kjhun
    #39
    De működik! Ha nem tudod megcsinálni kézzel, csináld meg ezzel a telepítővel. Kövesd a leírást. 1.0.32504-es verziószámú verziód van?
  • Empty
    #38
    Na ennyi én innentől hanyagolom is!
  • Empty
    #37
    Hol? Nem működik!
  • Empty
    #36
    Hát nálam nem magyar sehogyan sem! Ha a regeditet buherálom akkor sem és ha az exe-t futtatom akkor meg nincs írás!
  • xxxpaulxxx
    #35
    Hát... végigvittem.... az utolsó pálya egy kínszenvedés volt, de kb 1 óra alatt sikerült megcsinálni:D
    De azért... valljuk be így coopban sokkal egyszerűbb: (pláne ha coopban így újra lehet éleszteni a másikat...)
  • xxxpaulxxx
    #34
    Van itt még valaki, aki meg is vette?
  • kjhun
    #33
    Ja, és a játék főkönyvtárában legyen a SetupReg_Hu.exe fájl, és onnan futtasd. Mivel mást is átír, nem csak a nyelvi beállításokat, hanem, hogy hova van feltelepítve.
  • kjhun
    #32
    Ha nem akarsz a registryben turkálni, használd ezt, letöltöd és futtatod. A fájlok cseréje előtt/után, a játék elindítása előtt.

    Link1 Link2 Link3 Link4

    Ezután már magyar lesz a felirat.
  • samsung123
    #31
    Köszi kipróbálom
  • Rayden02
    #30
    Amúgy rákerestem köszi azért:
    Magyar nyelv: Futtatás- Regedit- HKEY_LOCAK_MACHINE-SOFTWARE- UBISOFT-RaymanOrigins-Settings- Language fájl érték átírása 0000000e-re. E crack használata: http://narod.ru/disk/44644628001.9c11876bd49fb1dde1944aeedc8ee1da/Rayman%20No-CD_testncrash.rar.html
  • Rayden02
    #29

    És tényleg!
    Köszi jó lett!
  • kjhun
    #28
    Nem kell itt semmilyen Multi12-es, meg, magyar verzióra várni!

    Ha netán rip (olyant, ami nem ~20, hanem ~14000 fájlt tartalmazó, kitömörített) verziót szedtél le, keresd meg a játék fájljai közt ezt a localisation.loc fájlt, és nézd meg TotalCmd-ben, WinRAR, belső fájlnézőkéjével, a fájl végefelé van a magyar feliratok!

    A kiadó bunkóságai miatt nem jelenik, meg alapból, a 9 nyelv mellett lévő maradék 3, közte a magyar nyelv is! Kell a NoCD (??, orosz verzió) fájl is hozzá, nem csak a registry-t kell átírni.

    Itt egy másik kép:

  • Rayden02
    #27
    Persze mert ami eddig kijött az mind MULTI9-es verzió,
    a MULTI12-es verzát kell megvárnod!
  • Rayden02
    #26
    Próbált meg ezzel a kis progival:LINK
    Ez egy kis emulátor progi ami elég sok játékhoz hasznos lehet még!
    Csak másold be az exe mellé,indítsd el és lehet hogy jó lesz ezután már!
  • kjhun
    #25
    Magyar felirat előcsalogatása, elvileg, az összeshez jó. (Razor1911, KaOs/ALIAS/KPS és egyéb nevű RIP verziókhoz).

    Registry-t átírni itt, erre:

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\RaymanOrigins\Settings]
    "Language"=dword:0000000e

    De, így viszont nem jelenik meg a magyar szöveg, az indító-fájlokat is cserélni kell.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    NoCD (??, elvileg nincs DRM rajta pedig)

  • samsung123
    #24
    Nekem se megy a xbox gamepadom....
  • Rayden02
    #23
  • xxxpaulxxx
    #22
    Fantasztikus a játék!
  • xxxpaulxxx
    #21
    Azért most már igazán preloadolhatóvá tehetnék:D
  • Mikiller
    #20
    Nálam működik a Logitech Chillstream.(xbox 360 clone)Elindul a játék és egyből a zöld gombbal továblép a "Press Enter" szövegnél.
  • xxxpaulxxx
    #19
    Vagy inkább létezik, hogy még meg sem jelent, viszont warezon ahogy látom már igen?:)
  • xido
    #18
    Létezik,hogy az első UBI port és nem támogat xbox kontrollert a pc,sőt semmilyet?
  • Totti5
    #17
    Pénzügyileg sikeres konzolon az Origins. Jön a folytatás!

    Játékidő 10+ óra, ha kimaxolásra mész akkor a duplája. Sok pélya van, sok összeszedni valóval így többször neki kell futni.
  • xxxpaulxxx
    #16
    Már kevesebb, mint 1 hét és jön!:))
  • xxxpaulxxx
    #15
    No játék megvéve, addig is kitoltam mégegyszer a demot, most megszereztem a unlockolható costumöt is:D
    A kis éneklő piros szarok nagyon idegesítőek, erre rájöttem:D
    Jajj de messze van még a megjelenés:(
  • xxxpaulxxx
    #14
    Szerintem egyik rayman se lett nagy siker eladásilag:/
  • IgH
    #13
    aki kivágta konzolon: mennyi a játékidő? a demo nagyon tetszett, ha nem 4-5 órás, lehet beruházok rá. sajnálatos, hogy egyre kevesebb igény van ilyen játékokra, vagy hát tudtommal nem lett eddig túl nagy siker, maximum kritikailag.
  • Rayden02
    #12
    Nekem nem engedi letölteni a steam-ről a demót!