51
PC
  • xxxpaulxxx
    #11
    No sikerült elindítanom... és ez a játék EPIC lesz!:OOOO
    Rohadtjó!

    Az meg pláne, hogy a preloaddal kapunk egy ingyenes Rayman 2-t, amit szintén imádok és megvan már eredetiben már ezer éve, csak nem kompatibilis Windows 7tel... valszeg a steames az lesz:D
  • xxxpaulxxx
    #10
    Hmmmhmm Steamen előrendelhető és megjelent a demo is, viszont nekem a demo hibaüzenetet ír ki... nektek mi a helyzet?:O

    Nagyon megörültem, hogy nemsokára lesz pcre, tuti előrendelem:)
  • Rayden02
    #9
    És tényleg!
  • Rayden02
    #8
    Nem mondod?
  • Bandris86
    #7
    Itthon magyar felirattal ^^

  • tomonor
    #6
    Áhh! Király.
  • Amiga
    #5
    Igen, ez nagyon jó kis játék, kellően változatos is, szép és hangulatos. És szerintem nem is olyan hűdekönnyű. Platgformjátékok tekintetében a legjobbak között van.
  • Rayden02
    #4
    Jajj de ostoba vagyok,hisz steamen csak azt a hülye nyulasat vettem csak meg,mondjuk az annyira nem tetszett!
  • Rayden02
    #3
    Én most nemrég vásároltam be a steam-en a 2-őt meg a hármat!
    És nem bántam meg,főleg úgy hogy a 2 teljesen más mint anno a psx-emen volt.a grafika valamelyest szebb,igaz a nyelvbeszések ki maradtak belőle,de nem is volt baj,hisz ahányszor már végig vittem régen nem is volt annyira zavaró,a 3, rész nos az kimaradt!Most nemrég kezdtem el játszani vele!
    Az origins-ről eddig csak videókat láttam!
    Már nagyon várom,az unokahúgomnak biztos nagyon fog tetszeni!
    Majd elco-opozgatunk!
  • Seth
    #2
    Baromi jó kis cucc , bár a rémisztgetések ellenére könnyűnek éreztem a sima pályákat (kivéve a ládakergetős részeknél, ott nincs mese, trail&error, be kell magolni), minden képváltásnál checkpoint van, az irányítás pedig pörfekt, gyors,grafika tükörsima,gyönyörű.Zenék mókásak, főleg vízalatti mikor dúdolnak.
    Pálya van vagy 50 db minimum,de inkább több.Minden pályán adott számú mütyűr kiszabadítása, bogyó összeszedés, time trial, szóval el lehet lenni, a kpott medálokat pedig extra pályák megnyitására használhatjuk, illetve halom extra karakter is használható lesz ( bár kb 4 féle van, a többi csak ezeknek a skin variációja). Plusz egy bónusz világ ha minden piros fogat összeszedsz,ezek a már említett marhanehéz ládakergetős pályákon vannak.
    Kategóriában 9 pontos simán, egy pillanatig nem untam, a "na még egy pályát" kategóriába tartozik :)
  • Rayden02
    #1
    Rayman: Origins - PC-re is megjelenik, DRM-mentesen

    \"A Ubisoft a 3DS és Vita verzió bejelentésével egyidőben megerősítette a PC változat készítését is, ami DRM-mentesen jelenik majd meg márciusban.Bizonyára sok Rayman rajongó van, aki szívesen látná viszont PC-n is kedvencét. A Ubisoft most egy örömhírrel szolgált nekik, amikor bejelentette, hogy az eddig konzol-exkluzív Rayman Origins hamarosan PC-re is megjelenik.

    A Rayman: Origins című platformjáték PC-s megjelenése az Egyesült Államokban és Európában is egy időben, mégpedig március 29-én várható. A dobozos és digitális formában egyaránt megvásárolható játék teljesen DRM-mentes lesz, mindössze egy aktiváló kódot fog tartalmazni. Ezt a Twitteren erősítették meg a játék készítői.
    A PC változat megtartja a konzolos kiadásokban benne lévő négyszemélyes kooperatív játéklehetőséget, valamint ugyanúgy csak helyi többjátékos módot fog tartalmazni, mint azok. Aki a Ubishop-on keresztül rendeli meg a PC változatot, az ajándékba kapja mellé a Rayman 2 letöltőkódját is.\"

    Forrás:gamepod.hu