22
A Netflix első sajátgyártású sorozata.
  • Janika114
    #22
    Hoppá hoppá, lehet folytatnom kellene nekem is :D
  • ForzaInter
    #21
    Mekkora volt az évadzáró. Kurva jó volt újra együtt látni a Silvio-Paulie duo-t, és mennyi Sopranos utalás volt a részben. A végén Paulie beszólása: "Ilyet biztos nem látsz Svédországban":D:D
  • ForzaInter
    #20
    Az még jobb.:)
  • ReszegKoldus
    #19
    Én október 23-át olvastam
  • ForzaInter
    #18
    Lehet, én 2 hetet olvastam.:D
  • ReszegKoldus
    #17
    Nem 10 nap múlva?
  • ForzaInter
    #16
    2 hét múlva kezdődik az új évad.:)
  • ForzaInter
    #15
    Talán csak az 1. részre nincs ráégetve.. Elsőnek kicsit zavaró volt, de hozzá lehet szokni, magyar felirat ugyis alatta megy.
  • Janika114
    #14
    Az első két rész csak égetett norvég felirattal lelhető fel? Nem túl zavaró? Felkeltetted az érdeklődésem :D
  • ForzaInter
    #13
    jó volt az utolsó rész is.. most pedig várhatunk több mint 1 évet az új évadra:(
  • ForzaInter
    #12
    Rohadt jó eddig szerintem.

    Helyszín miatt pedig irtó hangulatos az egész. Steven Van Zandt pedig, ahogy hozza a maffiózókbeli figuráját, zseniális!
  • tutituti
    #11


    Ma este tervezem megnézni a két részt.
  • ForzaInter
    #10
    Már biztos amúgy, hogy lesz 2. évad.

    Csak sajnos elég későn, mert Steven Van Zandt turnézni megy, emiatt a forgatás csúszni fog. Leghamarabb 2013 nyarára várható a 2. évad, de az is lehet, hogy majd csak 2014 elején fog indulni sajnos.
  • ForzaInter
    #9
    már van felirat a 2. részhez is
  • tutituti
    #8
    köszi az infót!
  • ForzaInter
    #7
    Mr.T csinál feliratot az összes részhez.
  • tutituti
    #6
    A második részhez nem is készít senki feliratot?
    Remélem lesz vállalkozó szellemű
  • ForzaInter
    #5
    Mintha ugyanaz a karakter lenne.:D
  • Redmer
    #4
    Akkor nálam benne van a TOP 10-ben így látatlanban is.
  • ForzaInter
    #3
    Most néztem meg az 1. részt.

    Nagyon bejövős.. Aki szerette a maffiózók Silvio Dantejét annak ez a sorozat is befog jönni.
  • ForzaInter
    #2


    Lilyhammer: az első Netflix sorozat előzetese

    A Netflix, az online DVD kölcsönző és streameket kínáló cég az Arrested Develpoment folytatása és a Kevin Spacey-David Fincher produkciók előtt bemutatja az első sajátgyártású sorozatát a Lilyhammer-t.

    A február 6-án debütáló nyolc részes szériának a Maffiózókból jól ismert Steve Van Zandt lesz a főszereplője. A Lilyhammer című alkotás egy New York-i maffiatagnak, Frank "The Fixer" Tagliano-nak a történetét meséli el, akit tanúvédelmi programba helyeznek, miután elárulta a főnökét. A sportrajongó Frank az új életét egy norvég kisvárosban, Lillehammerben (amit csak Lilyhammernek hív) szeretné elindítani, abban a kisvárosban, ahol 1994-ben megrendezték a Téli Olimpiát.

    Frank azt hiszi, hogy ez a városka lesz az ő paradicsoma, tiszta égbolt, friss és fehér hó, gyönyörű táj, ami messze van a korábbi veszélyes életétől. A produkciót Anne Bjornstad és Eilif Skodvin író-producer páros jegyzi.

    A Lilyhammer egy kifinomult, vicces és brutális maffiatörténetnek ígérkezik, aminek a középpontjában egy öregedő, a keleti-partról származó bűnöző áll. Az internetes kölcsönző portál nagyon büszke az első sajátgyártású sorozatára, amelynek mind a nyolc epizódját február 6-án teszik elérhetővé az előfizetőik számára.
  • ForzaInter
    #1



    http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/lilyhammer-a-netflix-elso-sorozata