6
  • Wittgen
    #6
    Nálam ott ásta el magát az UFO széria is, mikor valós idejűre váltott. Na, majd nézek videókat, hogy érdemes lesz-e arra, hogy költsek rá.
  • morden
    #5
    Valamiért következetesen kimarad Wargame: European Escalation(2012.02.23), ha minden jól megy az év stratégia játéka lesz, kár hogy kimarad következetesen az sg.hu-n
  • zola2000
    #4
    február: FF13-2 ps3/x360 és last story wii. pcről esetleg ez a jagged alliance ...
  • Szefmester
    #3
    Nos igen.. Ötvös úr cikkei jóformán csak arra jók hogy felhívják a figyelmet valamire, hogy aztán egy hozzáértő tollából olvassunk el valós információkat.
  • NEXUS6
    #2
    Szerintem agyon is vágja a játékmenetet, de majd meglássuk.
    A héten szedtem elő megint a JA2-öt, majdnem olyan jó, mint az emlékeimben.
  • lostprophet
    #1
    "A Jagged Alliance: Back in Action szintén 10-én jelenik meg. A Kalypso Media által jegyzett harmadik rész új elemeket is hoz a kultikus sorozatba, így marad a körökre osztott rész, de például egyes járművekbe be is szállhatunk és belső nézetből irányítva harcolhatunk velük. Érdekes újítás, remélhetőleg sikerrel öltetik be a sorozatba."
    Legalább leellenőrizte valaki ennek a valóságalapját? Épp az a legnagyobb változtatás, hogy NEM KÖRÖKRE OSZTOTT A JÁTÉKMENET. Valósidejűre változtatták, amit Space-szel megállíthatunk.