187
Rózsák háborúja
  • AnuluWork #187
    Feltettem ismét, és hopp, mindenem eltűnt. A karakterek, a pénzem, a fejlesztések, minden. Tudtommal ezt a saját szerverükön tárolta, nem nálam, vagy rosszul tudom? Rém pofátlanságnak érzem ...
  • MaRee
    #186
    Amíg nem vetted meg nem tudsz semmit venni a játékban meg fejleszteni. Szerintem megéri megvenni, nem nagy pénz, én már vagy fél éve elszórakozok vele hébe-hóba, a játékos is sok.
  • Party Hard
    #185
    Csak mert én kaptam edig is lóvét is meg xp-t is
    de Sehol 1 menű.
    Mielőtt megveszem szeretném tuni mik a lehetőségeim...
  • MaRee
    #184
    Igen, akkor kapsz aranyat amiből tudsz cuccokat venni.
  • Party Hard
    #183
    MArmint csak ha megvasarlom a jatekot?
  • MaRee
    #182
    Új fegyvereket, páncélokat, kiegészítőket vehetsz.
  • Party Hard
    #181
    Most kezdtem a játékkal. Egyenlőre még próba verzió, de ha megjön a fizu valószinűleg már a teljes játékkal.
    Pár kérdésem lenne:
    Mit tudok kezdeni a pénzemmel?
    Ha szintet léptem mi változik?
  • s1lkforrent
    #180
    Zsák a foltját kérlek, zsák a foltját.
  • MaRee
    #179
    Nagyon jo ez a játék, de ennél rosszabb community nincs sehol, atya világ, mennyi f-sszopó.
  • MaRee
    #178
    Elmagyarázná valaki miért vna minden szerveren 200+ pingem? EU és US meg AU-n egyaránt. 65 Mbites netem van, semmilyen más játékban nem laggolok, nem hinném h ez a gond. A játékban megmagyarázták, h de amerikai vagyok akkor is ha nem, meg lassu a netem.
  • s1lkforrent
    #177
    Igen a War Thunder az pont a középkori kardozós játékok profiljába vág.
    De ha már kedvenc MMO spam, Heroes and Generals. Tankos-löveges-repülős FPS, egy jó adag stratégiai térképpel megfűszerezve. Összességében komolyabb, mint a Wings of Prey-ből lett kazuár repülőszim MMO.
  • darki81
    #176
    off
    Én már áttértem erre az új és ingyenes 2-ik világháborús repülős játékra, ami elég zsír game :)
  • MaRee
    #175
    Ez a vikinges téma annyira nem csigáz fel. Vagy 2000-ret adnék érte max, de 5öt biztos nem :D
  • s1lkforrent
    #174
    Nem maradtál le semmiről. Épp it a folytatása a War of the Wikings, ezt megveszed drágán, jöhetsz vissza anyázni, mintha a War of the Roses-t szoptad volna be induláskor.
  • MaRee
    #173
    De jó, hogy lekéstem, most találtam rá erre a játékra, kurva jó :D
  • JethroHUN
    #172
    Már megint nem működik a tallózó... másnál se?
  • Terawatt
    #171
    Simám megérte annyiért megvenni. F2pben a costumizálás 0. Most vettem magamnak egy heavy armort és megyek is tesztelni. Fejlecsapkodásra fel !
  • s1lkforrent
    #170
    Említette már valaki hogy a játék miután free to pay lett, már az egy dolláros Humble Paradox Weekly-be is beleszórták?
  • Elar
    #169
    Igen. Kiegyensúlyozatlan a játék.
    A ping előny rettentes. Én általában 70 körül játszom, de ez sokszor kevés.
    Ha megjelennek a level 50 fölötti playerek már szinte nem is érdemes játszani.

    Érdekes hogy ma kicsit élveztem hogy 39. szinten vagyok. Szinte a legmagasabb szintű voltam és hasítottam. Teljesen más érzés volt így játszani - tulajdonképen élvezhetetlneül könnyű

    Azt basztam fejbe kalapáccsal akit akartam. Érdekes hogy ez máskor meg NEM megy. Pedig a "tudásom" ugyanaz
  • s1lkforrent
    #168
    Megint csak azt tudom mondani hogy Fatshark nem tudja mit csinál. A játék bugos, pont. A netkód megbízhatatlan. A fegyverek-páncélok pofátlanul sokféleképp alakíthatók, ezt kiegyensúlyozni egy sokkal nagyobb stúdiónak is embertelen munka lenne, nekik így annyira sem sikerült, tehát szinte véletlen mi lesz egy patch után op vagy nerfelt , de mindig lesznek másiknál jobb fegyverek. Mindezt nyakon öntötték egy apró poligont is figyelembe vévő harcrendszerrel, ahol a skill gap hatalmas lehet, és máris megkaptuk, hogy aki kellően ki tudja tapasztalni a játék hülyeségeit(és persze elér minden számbavehető fegyver, képesség, és páncél opciót) az szó szerint félisten lehet _cheat nélkül_.

    tl;dr: Az is hülye aki továbbiakban FatShark játékot vesz.
  • darki81
    #167
    én most nyomtam alt+F4-et mert már hányok ettől az unfair szartól...
    hozzáérek a gyerekhez olyan közel vagyok, ő meg a 3 méteres szarával leütött.. hát persze!
  • Elar
    #166
    Tegnap egy francia szerveren játszottam - olyan gyors és pontos voltam, hogy azt hittem cheatet használok.

    sajnos megszakadt a kapcsolat ezért átmentem egy német szerverre.
    Na ott már kezdődött ismért - a pollaxe leüt közvetlen közelből én kalapáccsal nem tudom megütni.
    A pollaxe amúgy is izgalmas. Vmrlxik nap kipróbáltam, képtelen voltam megütni bárkit is is vele.
    Tudom, biztos béna vagyok, de azért azt nem hinném.
  • darki81
    #165
    kipróbáltam a vikinges gémet... nagyon ratyi :/
  • Elar
    #164
    egyetértek
  • Hunor1
    #163
    kipróbáltam....hát ez csak egy kis csapkodás egy kis helyen 8v8 ban. nekem unalmas.
  • bajsz
    #162
    Én is benne vagyok!
  • Tatyla
    #161
    én benne vagyok de meg nem kezdtem el,most meg nem is vagyok otthon
  • Piszkos  Fred
    #160
    Valaki benne van a War of the Vikings alfában?
  • darki81
    #159
    10 méterről levág a kard... 1 centiről lefejeznek a leghosszabb baltával... :D
    igen, a lagot kiküszöbölnék lehetne jobbakat is játszani!
  • Elar
    #158
    113 óra játék után mondhatom, hogy ez majdnem egy jó játék.
    Sajnos hihetetlen módon kiegyenlítetlen, ami ha jól sejtem a ping-nek köszönhető.
    Hiába tolom 70 körülivel ez sokszor kevés
    Egész egyszeűen nem lehet másképp értelmezni olyan dolgokat amiket már lentebb kifejtettem.
    Nem hiszem el, hogy egy pollaxe le tud ütni egy lendítéssel mikor ott vagyok a seggében
    Nem hiszem el, hogy amíg én felemelem a kalapácsot 1x vki leüt 2x ugyanezzel a szarral.
    Neki nem ugyanolyan nehéz?
    De lehetne jönni a hiába vagyok könnyű vértben utolér a médium és nehéz.

    Rengeteget játszottam a Red Orchestra 2 játékkal. Ott is voltak időnként bosszantó dolgok, de érdekes módon nem kaptam naponta 10x agyvérzést és kezdtem el cheaterezni.

    na de nincs mese. akinek nem tetszik a játék ne játszon vele
  • darki81
    #157
    a láncinget, ami teljesen fekete nálam
  • a.carkey
    #156
    Egyik héten ez a jó, a másikon pedig az.
  • Elar
    #155
    És mit? :)
  • JethroHUN
    #154
    Azt hiszem már írhatnék egy jó hosszú listát arról, hogy mit nem szabad megvenni az játékbeli cuccokból.
  • Elar
    #153
    A láncinget (ami feketére van festve nálad) vagy a páncélmellényt használod?
    Miért az a legjobb?
  • Elar
    #152
    Akkor te mit használsz?
  • darki81
    #151
    most nem játszottam, nem tudom :)
    (de volt már ilyen)
  • JethroHUN
    #150
    Nálad is rossz a szerver kereső? Egy darab szervert nem ad ki, de még csak nem is keres. History-ba látom egyedül a szervereket.
  • darki81
    #149
    én azt a médium ruhát használom ami a képeimen is van, az a legjobb, na meg az az új aminek az egyik karján van páncél, bár az kicsit lassú
  • JethroHUN
    #148
    Az Almain Muntion Cuirras az miben különbözik az alaptól? 100K az is szóval vaktában nem akarom megvenni. Ha jól vettem kis a kis rajzról, akkor van kar és lábvédő is (?) Háton viszont ugyan úgy nincs semmi.