110
Márciusban jön a népszerű Street Fighter és a Tekken crossovere
  • DoNorBi
    #30
    még nincsen weboldalunk, financiális okokból. Ám köszönjük a gesztust!;)
  • Spardas
    #29
    hát mi szerintem maradunk a pc-nél egy és ugyan az a játék kár hogy nincs cross plat form de sebaj már nézegettelek titeket de honlapot nem találtam amin el lehet ne érni rendesen titeket.
    Ha esetleg tervezitek honlap indítását szívesen vállalom a design készítést.
  • DoNorBi
    #28
    Szia,

    Mi konzolon játszunk egy páran vele! Van egy Fight Club nevű szervezetem, a Playit-en és a MondoConon is csináltunk egy versenyt előző és mostani hétvégén neki. Plusz vannak rendszeres összejöveteleink, szívesen várunk mindenkit!

    http://www.facebook.com/Harcosok.Klubja
  • DoNorBi
    #27
    OFF

    A világ két legnagyobb nehézsúlyú verekedős játékának harcosai végre összecsapnak!

    Vajon te is áttudod lépni a határt?

    Street Fighter X Tekken [PS3]- 9490

    Bontatlan, fóliás, Pesten személyes átvétellel.
  • Spardas
    #26
    pc re olcsón http://www.gameshop.hu/pc/street-fighter-x-tekken/7660
  • Spardas
    #25
    na a mai nap meg csináltam a live accomat ha gondoljátok vegyetek fel Xeranten a nevem a kinek meg még nincs Win live account ja az itt meg teheti a reget és akkor már egy lépéssel kevesebbet kell tenni ha már kézben van az SFXT :)
  • vk90
    #24
    Oksa, akkor szerintem, majd holnap beszélünk.
  • Spardas
    #23
    okok ma csak este leszek szerintem úgy aktív de holnap egész nap.
  • vk90
    #22
    Szerintem azt csak VIP tagok tudják módosítani.
    Ez a ts-es ötlet sem rossz, majd felnézek oda és beszélünk a dologról.
  • Spardas
    #21
    csak nem tudom hogy, hol van ennek a kezelő felülete, ha adsz rá jogot akkor meg csinálom. Közben meg adok egy ts ip, ha majd meg jelenik a játék és a jövő Pc-s SFXT rajongó akár itt is gyülekezhetnek, ha akarnak nálunk. 87.229.103.201:9988 dobjatok egy poke-t drameronra az lennék én és akkor ha nagyobb lesz az érdeklődés ts iránt akkor csinálok sok sok SFXT-s szobát aztán lehet egymás ellen is nyomulni rendesen. :)
  • vk90
    #20
    Perszee, nyugodtan, hadd szóljon :)
  • Spardas
    #19
    helló vk90 ha gondolod be designelem a fórum részt SFXT-re ha gondolod, hogy fílinges legyen a topic.
  • dantesward
    #18
    Köszi, még ezt a videót úgy vettem fel hogy billentyűzeten játszok, de már szereztem egy gamepadot így már rendesen használom a pok-okat is.
  • vk90
    #17
    Egész jól nyomod, az ultrák látom elég szépen mennek, amit gyakorolnod kéne az a kombózás (meg nekem is). Meg ami feltűnt nekem, hogy mindíg a nagy sorjukent használod. Ez nem mindig jó (ugye van 3 fokozat).
    Gyakorlás az nem árt, de tudnod kell, hogy azért az SFxT egy kicsit másabb lesz, nem sokkal.
  • dantesward
    #16
    cső all még nincs pc re a Street Fighter X Tekken, de én el kezdtem rá gyúrni a SSF4 ben csak a véleményetek érdekel? menyire vagyok béna? mert akkor gyakorlok mint állat, hogy megjelenés re jó legyek :)

    Itt a videóm Harder fokozaton játszok.
  • vk90
    #15
    Játszik valaki a játékkal?
  • vk90
    #14
    Pc-re is jön májusban.
  • vk90
    #13
    Itt egy jó hosszú gameplay:
  • vk90
    #12
    Lehet igazad van :)
  • Dzsini
    #11
    A nagy Tekkeneseknek nem igazán fekszik az SF harcmodora (érthető, teljesen más elvekre épít), ők egyszerűen kihagynák, és esetleg szomorkodnának, hogy nem Tekken harcrendszerrel csinálták meg ezt a közös játékot - így tudják, hogy előbb-utóbb eljön az ő idejük is.

    Addig meg nyúzzák a Tekken 6-ot, meg az elmúlt 3-4 év igen jó felhozatalából azt, ami még esetleg bejön nekik.(Dead or Alive idén jön új, Soul Calibur 5 ma jelent meg, Marvel vs Capcom 3 és Mortal Kombat 2011-es, volt és lesz itt minden)
  • vk90
    #10
    Csak mert sok fórumon olvastam, hogy inkább megvárják a TxSF-t. Ha nem jelentették volna be, akoor valszeg beérnék ezzel is.
  • Dzsini
    #9
    Legalább 1-2 év, de inkább több lesz a két rész között - 2011 májusában még azt mondták, hogy egyelőre nem dolgoznak rajta, egyetlen kép sincs róla. Nyugodtan meg lehet venni ezt is, akinek 3-4 év alatt egy játékra van pénze, az úgysem piaci tényező.
  • vk90
    #8
    Amúgy szerintem hülyén csinálta ezt a Namco és a Capcom, hogy egyszerre bejelentették a két játékot, mert ha csak az SFxT-t jelentették volna be, akkor biztosan többen megvennék a játékot, de mivel mindenki tudja, hogy jön a TxSF így sokan inkább megvárják azt.
  • Dzsini
    #7
    Akkor neked majd a Tekken X SF kell - egyszerre jelentették be mindkét játékot, de az SF X T már most megjelenik, a fordított változat majd később.
  • vk90
    #6
    Én sokáig a Tekken 3-mal játszottam, majd Tekken 5-tel (gépen) aztán később leszedtem a Street Fighter IV-et. Eleinte tényleg nagyon fura volt az SF (nehéz kombók, 6 gombos irányítás billenytűzeten) de megszoktam. Majd később újra elővettem a Tekken 5-öt. Ekkor jöttem rá, hogy milyen primitív a Tekken harcrendszere. Hiába van a karaktereknek több mint százféle támadása. Kevésbé lehet taktikázni. Plusz hiányoltam az Ultra kombót is. Persze nyilván ezt szeretik sokan a Tekken-be, hogy nem annyira hardcore.
    Nagyon várom már, hogy megjelenjen ez a játék.
  • RAZOR27
    #5
    ötletnek jó, de én biztos inkább a tekken mechanizmusát választanám, a streetfighter stílustól hányingerem van, kegyetlen ótvar....
  • Büdös Bohóc
    #4
    *mi a rákért nem csinálnak PC-re*
  • Büdös Bohóc
    #3
    mortal kombatot mi a rákért nem csinálnak, annyira gané ez az egész s.f. sorozat, azt persze PCre kihozzák már mióta...
  • Seth
    #2
    Street Fighter 4 új karakterekkel. Fél év múlva meg kijön valami ultimate edition ebből is. A Capcom beindította a pénznyomó gépeit
  • vk90
    #1
    A Street Fighter X Tekken egy fejlesztés alatt álló crossover verekedős játék, melyet a Capcom fejleszt. A játékot a 2010-es San Diego Comic-Con International rendezvényen jelentette be a Capcom producere, Ono Josinori. A játék PlayStation 3, Xbox 360 és PlayStation Vita videojáték-konzolokra, valamint Microsoft Windows operációsrendszerre fog megjelenni 2012-ben.

    A játékban mind a Street Fighter és mind a Tekken sorozatból is fel fognak tűnni szereplők. Mivel a játékot a Capcom készíti, a Namco csak a Tekken szereplőgárdáját biztosítja, ezért a játékmenete a Street Fighter IV 2 dimenziós mechanizmusára fog épülni. A játék Comic-Conon bemutatott demójában Rju és Misima Kazuja harcolt egymással, akiket a Street Fighter Chun-Lije és a Tekken Nina Williamse váltott. A szereplők páros szuperkombókat mutattak be, amik kombinálják a két partner támadásait, hasonlóan Street Fighter EX3-ban vagy a Tekken Tag Tournament-ben látottakhoz.