110
Márciusban jön a népszerű Street Fighter és a Tekken crossovere
  • Spardas
    #70
    hát kéne neki ha pc-ps3
  • enlightened
    #69
    Egyébként ezt az arcade sticket felfogja ismerni a játék? Vagy hogy kell belátni, hogy érzékelje, hogy azzal fogom nyomni. Csakúgy magától menni fog? Mert elvileg PS3-ra van. Már itt pihen az asztalomon és várja, hogy mikor unlockolják a steamen.
  • enlightened
    #68
    Hozzám ma éjfélkor érkezik a steamen keresztül :D
  • Spardas
    #67
    na most kaptam a telefont holnap érkezik az SFxT meg hozzám :)
  • Spardas
    #66
    igen teamspeak 3
  • enlightened
    #65
    Ez a Ts ez TeamSpeak vagy mi?
  • Spardas
    #64
    azok akiknek meg lesz az SFXT Pc verziója azokat nagy szeretettel várjuk ts szerverünkre ha gyakorló partnereket kerestek versenyekre vagy rankedekre.

    Ts Ip: 87.229.103.201:9988

    Kiket keresetek: Dante; Okami; Sblat; Yuki
    Rájuk dobjatok Poke-t és segítenek nektek.
  • enlightened
    #63
    Na előrendeltem steamről. Holnap elmegyek a Hori stickért és pénteken már tudok is játszani vele legálisan. Gondolom a dobozos verzió, ugyanúgy steamen fog menni, csak azt itthon csak hétfőn kezdik árulni, a játék meg steamen pénteken már játszható lesz, amerikában már kedden :S
  • Spardas
    #62
    tudok adni egy ts ip-t amin többen is fent vagyunk akik sfxt-nek majd megjelenés kor

    ts3
    87.229.103.201:9988
  • Spardas
    #61
    igen én meg is rendeltem már megjelenés napján meglesz
  • enlightened
    #60
    megemlékszik helyett megelégszik :D Ittam pár sört szóval most nehéz írni :D
  • enlightened
    #59
    Van valaki itt aki meg is fogja venni és multiban tolni velem? Vagy mindeki letölti a kalózt kitolja aztán hanyagolha?

    Hol vannak a régi sf4es idők amikor még sokan nyomatuk a multit. Ahogy elnézem ez a játék már nem sok embert ért el, akit meg elért, az megemlékszik a CPU elleni meccsekkel a kalóz verzióban:S
  • Spardas
    #58
  • Spardas
    #57
    Itt egy kis segítség.
  • Spardas
    #56
    Na srácok kicsit tudtam gyakorolni SFXT-vel még meg jelenés előtt teszek ide egy videót kérek kis véleményt menyire bénázok :)

  • enlightened
    #55
    Nem tudom még nem jött ki. Az Arcade része meg nem izgat a játéknak csak a multi.
  • Kongy
    #54
    Emberek, valaki el tudná magyarázni, hogy itt az ultrák hogy működnek? Mert a SF játékokban volt egy kis csík, amit be kellett tölteni, de itt hiába telik be, nem ultrára megy el, vagy nemtom... Ötlet?
  • enlightened
    #53
    Téged lehet keresni a konzolokszervizeben ha bemegyek?
  • DoNorBi
    #52
    Most csekkoltam, pár darabot találtam a raktáron.

    Ha engem kerestek valami kis kedvezmény lesz a terméken.;)
  • enlightened
    #51
    Sajnos, nincs akkora pörgés itt mint az SF4 idején volt. Nem vagyok biztos benne hogy meg kéne vennem így, alig lesznek multin :S.
  • MinimumGame
    #50
  • enlightened
    #49
    De ennek pont a multi a lényege, úgy hogy azzal sokat nem érek.
  • mester1987
    #48
    PC-n már kinn van SKIDROW-ban.
  • enlightened
    #47
    Na ugy nézem, hogy igazad van. Csak úgy tették ki, hogy a PC-s részen megrendelem, a PS3-hoz meg van raktáron. Csak mivel ez a stick ugye egyszerre jó PS3hoz és PC-hez így a PS3-as hori stick ugyanaz mint a PC-s ergo akkor van raktáron PC-re is. Jövő héten ha kijön pénteken a game, akkor veszek is egyet és kezdem a gyakorlást. Vannak más magyarok akik fognak játszani, vagy csak annyian leszünk akik itt a fórumon is, mert az nem valami sok.
  • enlightened
    #46
    Az olyanokbol amibol van raktáron oda szokott lenni írva. Itt csak a megrendelem gombra lehet kattintani. Azonban ha tényleg azt mondod, hogyan raktáron akkor inkább személyesen mennék be a boltba és venném meg mert nincs messze tőlem, de félek, hogy közlik, hogy még megrendelik kintről :S
  • DoNorBi
    #45
    Ezekből van raktáron, szóval azonnal vihető.
  • enlightened
    #44
    Ha rendelek ilyet a konzolokszervizeben, mennyi idő mire behozzák az országba és megkapom, mert gondolom ők is rendelik és nincs nekik állandóan raktáron, mert nem tömegével fogy.
  • DoNorBi
    #43
    Ugyanez újonnan, ezressel olcsóbban tudok bárkinek lehetőleg pesti talival.
    A stickes korszakomat én is ezzel kezdtem, gyakorlásra tökéletes. ;)
  • Spardas
    #42
    neeem, máris adok egy linket ahol meg is rendelheted és nem is olyan drága.


    Vásárlás: http://www.konzolokszervize.hu/pc/hori-tekken-6-wireless-arcade-stick-kiegeszito
    Hogyan működik: http://youtu.be/FmAV2g0vX8I
  • enlightened
    #41
    Lehet, hogy béna vagyok, de mi az a hori stick? És mennyiért lehet beszerezni és hol? Gondolom csak külföldön van :S
  • Spardas
    #40
    hát 3 hét igen :(
  • enlightened
    #39
    Hát az még nagyon odébb van. :S
  • Spardas
    #38
    maj 14 a megjelenés
  • enlightened
    #37
    Sziasztok kijött már a játék PC-re? Csak mert steamen ott van, hogy pre purchase, de ha rámegyek, akkor a játéknál már nem pre purchase van írva hanem rendes buy az add to cart mellett és release date-et meg sehol sem ír. Akkor most pre purchase van a steamen vagy kijött?
  • vk90
    #36
    Vega nagyon hardcore karakter, talán egyszer próbáltam vele játszani gyakorló módban, elég is volt belőle :D
  • Spardas
    #35
    Igaz nem SFxT de ezt most én csináltam kicsit bénázok Vega nagyon nehéz.

  • Spardas
    #34
  • DoNorBi
    #33
    Bontatlan Hori sticket tudok szerezni nektek nagyon jó áron, szóljatok bátran!;)
  • vk90
    #32
    Sajnos mi csak pc-n fogjuk nyomni, de azért köszi a meghívást :)
  • Spardas
    #31
    ha majd meg jelent a game pc re és meg lesz a hori stik em akkor szívesen kimegyek a versenyekre is amit rendeztek csak nem ártana kicsit még majd gyakorolni elötte :)