110
Márciusban jön a népszerű Street Fighter és a Tekken crossovere
  • vk90
    #110
    Már le lehet tölteni igen
  • seraph27
    #109
    Valaki tudja le lehet-e szedni PC-re a DLC-s karaktereket?
  • Spardas
    #108
  • Spardas
    #107
  • Spardas
    #106
    Ez egy sokkal jobb verzió
  • Spardas
    #105
  • Spardas
    #104
  • Spardas
    #103
  • Spardas
    #102
    na gz hozzá majd vegyél fel live on Xeranten a nevem
  • vk90
    #101
    Na megvan nekem is a játék, péntek óta. Kicsit fura még nekem..
  • Spardas
    #100
    hát szorry a youtube megint változtatott a rendszerén megint nem engednek hd videót feltölteni 15 perc nél többet és már sms szolgáltatás sincs a free acountoknak így elveszett a videó :(
  • Spardas
    #99
    Na egy újabb vieót hoztam ide szintén kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy javulok e.
    az első 2 mecs ami az elején van nem nagy szám de azért tettem bele hogy lehessen látni hogy javulok a játékok közt.

    "most töltöttem fel még várni kell hogy meg lehessen nézni"
  • Spardas
    #98
    Xeranten
  • enlightened
    #97
    Áhhh nem tudom mi van itt, de össze vissza vernek liveon. Itt csak profik vannak? Akármit csinálok már 1 mp elore tudják mit fogok csinálni. :S
  • enlightened
    #96
    spardas, mi a neved live-on? felveszlek friendnek.
  • Spardas
    #95
    na én megyek fojtatom a trialozást ts en megtalálsz.
  • enlightened
    #94
    Én tekken 6 arcade stickkel tolom, de még nagyon szoknom kell. De tény hogy azért jobban kézre esnek a bazi nagy gombok.
  • Spardas
    #93
    ha be mész a játékba és meg nézed a verziót akkor ott írja is hogy 01.00 így játékot nem adnak ki legalább 01.40 vagy magasabb szóval nem kell izgulni miatta :)
  • enlightened
    #92
    Engem számolhatsz. De még nem vagyok valami nagy profi sőt. Elég kezdő vagyok. De remélem azért az online-t tényleg javítják mert jelen stádiumában abszolút élvezhetetlen számomra a hang elmenés meg a lagok.
  • enlightened
    #91
    Egyébként Lawnak van egy nagyon idegesítő tulajdonsága. Hogy a Low Punchot simán lehet spammelni nála. Mert miközbe üti halad is előre.
  • Spardas
    #90
    tegnap találkoztam még egy magyaral akinek meg van meg jelenés elödt a game ma fel jön ts re aztán gyakorlunk de még sajnos csak egyel találkoztam de n haverjaim al egyudt már nem is rosz szám gyakorlásnak ha téged is számolhatlak akkor 6 lennénk már
  • Spardas
    #89
    nem ps 2 gamepad al
  • enlightened
    #88
    Hivatalosan nincs kiadva???? Dehogyisnem és nem kalóz verziót szedtem le. A Steamen rendeltem meg és tegnap hivatalosan is megjelent. A 14-dike nem a hivatalos megjelenés csak Magyarországon az. Európai megjelenések mindig pénteken vannak és tengap a Steamen unlockolták is.
  • enlightened
    #87
    Egyébklnt te mivel tolod? Stickkel?
  • Spardas
    #86
    igen ez azért van mert még hivatalosan nem jelent meg a játék ami 14 és nincs kiadva a javítás a lagg a hang és más balansz javítások sem ezek hétfön lesznek majd letölthetőek addig sajnos ez van
  • enlightened
    #85
    Laggol is néha az online pedig olyanokkal játszom akiknél teljes jelet mutat a cucc és mégis elmegy a hang amikor ütöm őket. Pedig amikor Law betolom a thousand fistset azt hanggal jó csak. Egyébként Law, Hwoarang párossal szoktam menni.

    Azért Law, mert régiben is Fei Longgal voltam, őt viszont most kivonták de Law az nagyon hasonlít.
  • enlightened
    #84
    Hát én nagyon csalódott vagyok. Mert már megint online meccsen 90%-ba Ryu Ken párosokat kapok ki. Ez nem tudom miért jó? Ebben mi az élvezet? Nekem herótom van ettől a két embertől az egész sfxt-ből kihagytam volna őket, mert már nagyon unalmasak.

    Másik ami nagyon idegesít. Online meccsen miért megy el az ütések hangja? Néha teljesen megszűnik. Ezt te észrevetted?
  • Spardas
    #83
    egy kis ízelítő a Ranked mecseimből.
  • Spardas
    #82
    úgy is jó ha csak hallgatózol csak azért legyen minimum kommunikáció ha van kedved sfxt-zni.

    én szerintem egész nap nyomom kár hogy csak oroszok vannak szinte csak :(
  • enlightened
    #81
    Most biztos nem megyek TS-re mert a mikrofonom eltűnt, holnap megyek venni egyet.

    Hehe sörrel egyébként nekem is jobban megy a game. Ma délelőtt a nagy meleg miatt már legurítottam két barna sört, utána sokkal jobban ment, viszont közben el is álmosít :S. Most épp egy hosszú kávét nyomok és gyakorlok ezerrel.

    Közbe vissza mentem az SSF4-re is, mert volt egy két karakter akinek az arcadeját nem fejeztem be és kíváncsi vagyok még azokra a kis történetekre.

    Egyelőre az új játékban, Hwoarang tetszik a legjobban, de még nem sok karit próbáltam.

    Az már világos számomra, hogy ha felmegyek online. Ryu Ken és Kazuya-kkal fogok java részt találkozni ami már előre irritál.
  • Spardas
    #80
    már jó nekem
    minden faja gyere fel a ts ünkre és akkor tudunk gamelni a live nevem
    Xeranten

    nyomtam pár mecset nagyon nagy csak kár hogy még bugos mint disznó nem jödki még a pech vagy nem tudom de online csúsznak a hangok meg lagzik meg minden baja van de majd ellened kíváncsi leszek

    most el megyek veszek sőrt aztán gó vissza gamzelni addig gyere fel ts Dante ts en a nevem a szobába akód ahol vagy meg ( axax ) na majd re.
    ts Ip: 87.229.103.201:9988
  • enlightened
    #79
    Beuzemeltem a fighting sticket nagyon baró:D Majd ha akarsz játszani spardas nyomhatnánk egymás ellen. De előbb még gyakorlok kicsit a stickkel mert még nagyon uj nekem. :D

    Nekem steames a játékom szal a cd kulccsal nem tudok segiteni.
  • Spardas
    #78
    csá all nem tudátok segíteni abban hogy miért van az hogy két darab serial kulcsot kaptam a játék hoz egy rendesen rajta van a füzeten a másik meg egy lapon van csak azt nem tudom el olvasni mert nem angolul van hanem csehul vagy hogy és így ez nyelvi a akadályt képez elöttem esetleg valakinek egy tipp?
    Meg a másik hogy feltettem az egyik kulccsal játékot regisztráltam minden megy faján de látom az embereket a laderben hogy másznak fell felé de nekem nem akar ellen felet beadni egyszerűen hogy ez miért van.
    Pc verzióról van szó.
  • Spardas
    #77
    http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showtopic=12798
  • enlightened
    #76
    Gamestaron nem látok ilyen topikot de még hasonlót sem.
  • enlightened
    #75
    Mondtam már, hogy nem holnap fogom kipróbálni. Illetve, de. De én ma éjfélkor már nyomni fogom a steamen, elő van rendelve, csak 2 óra és unlockolják.
  • Spardas
    #74
    hát azt már csak holnap fogod tudni ki próbálni.
    ha meg fórumozni akarsz akkor a gamestart tudom ajánlani ott pezseg a fórum.
  • enlightened
    #73
    Hááát, azért ha van érdeklődés akkor is 2-nél több embert vártam a fórumra. Akkor nagy érdeklődés nincs mint az sf4 idején volt, akkor zsongás volt a fórumon ezerrel. Az a baj hogy az SF4 óta nem annyira nyujt tobbet ez a játék. A motor egy az egyben ugyanaz, jó lesznek uj karik meg uj rendszer. De alapjaiban nem olyan nagyon sokat változott a dolog az SF4 óta.

    Egyébként felismeri a rendszer a sticket beis irta hogy Stick 3. Csak nem tudom hogy probáljam ki hogy megy e. A játék hogy fogja felismerni.
  • Spardas
    #72
    Hát ha meg nyugtat a tény GameShop on el fogyott az sfxt várni a kell haveromnak egy het-et mire lesz újra raktáron szóval van iránta érdeklődés csak nem fórumoznak mint mi.
  • enlightened
    #71
    Azt hittem, hogy a megjelenés napján tobzodni fognak itt az emberek, hát szomoru vagyok.