551
320px-Origin-logo.png
  • ratgab
    #21
    Csak meg akartam a kollégát nyugtatni, hogy nem veszít sokat.
  • Optimus Prime
    #20
    A COD DLC-k se nagy számok, mégis millióan kipengetik érte a 15 dollárt/eurót, mert szeretik a szériát vagy mert hülyék. ez nézőpont kérdése.
  • ratgab
    #19
    Nem olyan nagy valami az a Pinnacle station amúgy sem. Csak egy arénát kapsz.
  • ratgab
    #18
    Átvertek... Én 2500-ért vettem...
  • pett3rson
    #17
    mert még kiforratlan, majd olyan 5-10 év múlva elérnek erre a szintre ők is :)
  • Evoluti0N
    #16
    Vagyis elérhető. Letölthető, használható, de nem lehet rajta vásárolni Steam-mel ellentétben.
  • Evoluti0N
    #15
    Csak annyit az Origin-ről, h warezolásra kényszerít. Lévén a Mass Effect Pinnacle Station dlc-je csak itt vehető meg, azonban az én kis országomban Szerbiában nem elérhető az Origin. Ilyenkor most mit tehet az ember?
  • pett3rson
    #14
    összességében gondoltam :) két éve vagy hogy volt akciós a GTA 4. része, aztán most az összes rész 1-3-ig volt szintén ennyi körül, azt már csak azért is, hogy meglegyen a sorozat :)
    jah, igazad van, kifelejtettem a Gay Tony meg a másik kiegészítőt, azok viszont nem voltak többe 1500-nél, de még így is jóval ár alatt volt, ezek örök érvényű játékok (legalábbis nálam a 4 az :) )
  • Fpocok
    #13
    Mikor? Mert most utoljára valami 7euró volt az összes. Akkor nem most vetted?
  • pett3rson
    #12
    tényleg szar a steam..például annyira undorító, hogy 5000 Ft-ért megvettem a teljes GTA sorozatot...egy ilyen játék többet ér....-t valamikor, de most ennyit adtam érte és kész :)

    vannak az örök pesszimisták, akiknek még a szar is ízetlen. egyelőre jól működik ez a rendszer, elég régóta nyomják, hogy ne legyen nagyobb panasz rá, ami hiba felböffen azt meg viszonylag hamar javítják, bár ezt többnyire észre sem veszem, mert jól időzítik az update-et. ha meg nem jól, akkor elmegyek sétálni egyet..azt is kell néha..nem?
  • Optimus Prime
    #11
    A Steam előnye a bővebb funkció, bár az Originnél is van overlay böngészővel és chattel. De nincs kiforrott community rész és sajnos a Cloud még nem támogat minden játékot. Az én szerény játék listámból paradox mód ezeket támogatja: Crysis (2007), Mirror's Edge (2009), Dead Space 2 (2010), Shank (2010).

    Persze még béta az egész, remélhetőleg fogják pótolni ezen hiányokat.
  • Jim Morrison
    #10
    valószínűleg azon kevesek táborát erősítem akiknek nincsen semmi baja vele :) egyszerű, nem zabál sokat és nem szokott szarakodni. Szerintem még jobb is mint a többi... Bár itt ott ugye steam kiforrottabb.
  • Optimus Prime
    #9
    Plusz kikapcsolható, de tényleg szemétség, ahogy felhívja a figyelmet az aktuális 75% sale-re.
    Az Origin viszont tényleg gyorsabb és biztosabb a letöltés. Olyan címnél, mint az ME ez fontos.
  • ratgab
    #8
    Milyen reklám? Az az aktuális steames akciókra hívja fel a figyelmed, ha nem vetted volna észre...Azon kívül meg semmilyen reklám nincs benne.
  • JethroHUN
    #7
    Csakhogy vki védje is az Origint, (félre értés ne essék, nem vagyok oda érte, nem lenne a gépemen ha nem kellene rajta keresztül aktiválni pl az ME3.) Az Origin kliens annyiból jobb mint a Steam, h nincs tele reklámmal (még) egyszer volt a gépemen steam, L4Dkor azóta soha nem teszem fel, mert undorító, indításnál azonnal pop-up reklám ablak, játékból kilépésnél szintúgy, 200Mb ramot és folyamatos procit zabál csak a rohadt flash reklámjai miatt.
  • Optimus Prime
    #6
    A Windowst kihagytad.
    Áh, épp a napokban akartam egy topicokot nyitni, aránylag pozitív nyitással. De látom nincs haszna, értelme; ez meg....
  • Hegi90
    #5
    Ahogy a Steam, Microsoft games, Ubisoft launcher, stb stb is.

    Meg még ezer+1 program a gépeden.
  • Bullitt
    #4
    Facebook is tárol rólad tizengigányi adatot, mégsem pattogsz. :) Sőt, az még rosszabb. Mindez arra megy ki, hogy kiismerjék a szokásaid és Neked a számodra megfelelő reklámokat jelenítsék meg. Rohadt nagy világuralmi erőt jelent, ha tudják, hogy épp hol tartasz a Battlefield 3-ban.. :D
  • Ironman2
    #3
    Ez egy nagy kémprogram! Minden EA-s játékodról gyüjti az információt,legyen az eredeti,vagy sem.
  • z0ty4
    #2
    Nem, nem, nem. A szolgáltatás az jó. NEKIK. Mi meg szopókázunk.
  • Amiga
    #1
    Az Electronic Arts már régebben létrehozta saját platformját, nem is gondoltam volna, hogy az sg-n még nincsen róla topik. Ez a kliens viszont borzalmas. Az egyetlen előnye a Steam-hez képest egyelőre annyi, hogy a telepítési útvonal módosítható, vagyis az Origin-ben tárolt játékok több meghajtón is lehetnek. De mit ér mindez, ha a szolgáltatás úgy rossz, ahogy van?



    Ez lenne a warez elleni harc? Az szívjon, aki az eredetit veszi meg?