22
  • bandee1
    #22
    Néha a reklámokat megszakítják filmekkel. :))))
  • gromgotth
    #20
    Én hiszek a szólásszabadságban, de remélem, hogy ezeket a dolgokat, amiket itt egyesek leírtak, nem gondolják komolyan!
    Tiltsuk be! Tiltsuk be! - van egyszerűbb megoldás: ha nem tetszik egy csatorna műsora, akkor vedd a kezedbe a távkapcsolót és kapcsold át egy másik adóra. Ilyen egyszerű! De attól mert neked nem tetszik valami azt ne akard már egyből bezárni, betiltani, mert lehet hogy vannak olyanok akik viszont ezt szeretik.
    A másik pedig, hogy kicsit aggasztónak találom, hogy egyesek megoldásnak tekintik mások megkínzását és meggyilkolását (mert valakit végighúzni az úton az!) csak azért mert nem valamelyik nagyon hasznos horrorsorozatot támogatja a valóságshow-k helyett.
  • hungi
    #19
    ÁÁÁ jogos, én a Once upon a time-al kevertem. Azért még mindig jobb, mint az esti híradó ;)
  • kalapos01
    #18
    Ja. Persze. Ezért nyomnak itthon agyba-főbe zombifilmeket, mert érdekel valakit. Szerintem ébredj fel. Méghogy sokan néznék...! (és 18-as karika 10-től van.)

    "House-t nem azert nem neztek, mert elfordultak a sorozattol, hanem mert kibaszott keson volt"

    Augusztusban nem volt későn és nem nézték. Más is volt ugyanolyan későn, mint a House és nézték.

    "meg full ismetlesek neha, ossze vissza zagyva modon jatszak."

    Augusztusban elkezdték adni, novemberben befejezték. Egy darab ismétlés nem volt benne.

    "Meg nem kene egy 40 perces filmbe 6 reklamot rakni marharepak."

    Nincs 6 reklám, de ha lenne, akkor más miért sikeres "6 reklámmal", a House meg miért nem?

    "Remelem valamelyik idiota illetekes olvassa neha a beirasokat sokat lehetne tanulni belole. "

    Maximum annyit lehet tanulni, hogy a nézők zöme, mint te, nagyon nincs képben, csak azt hiszi magáról.
  • ugh
    #17
    Meg ha be mernek vallalni este 9 tol 18-as karikaval a walking dead-et tuti sokan neznek .
    Mert az nem megoldas, hogy ejjfeltol mennek nezheto filmek mondvan, hogy ha 12 es karikaval jatszak szarra mondjuk vagva a Conan a barbart az tobb reklam bevetelt hoz.Mert rohadt idegesito.
    A 12 eves kis szaros meg dogoljon 9-kor mar, mert masnap iskola.....
    Azt az embert meg aki erolteti meg mindig ezeket a valovilag meg hasonlo ostaba faszsagokat, levetkoztetnem meztelenre, utannakotnem egy autonak, a hatara ultetenk egy bator embert, hogy minel hamarabb elkopjon mikozben huzom a thokoly uton...
  • ugh
    #16
    A haho tv2-es balfaszok!!! A House-t nem azert nem neztek, mert elfordultak a sorozattol, hanem mert kibaszott keson volt, meg full ismetlesek neha, ossze vissza zagyva modon jatszak.
    Meg nem kene egy 40 perces filmbe 6 reklamot rakni marharepak. A masodik utan elkapcsolok a picsaba es nezem inkabb valamelyik ismeretterjeszto csatornat.
    Remelem valamelyik idiota illetekes olvassa neha a beirasokat sokat lehetne tanulni belole.
  • winnie
    #15
    "2. több reklám volt mint film"

    nem volt több.
  • Anor
    #14
    Én a House-t nagyon bírom és 6 évadot végig is néztem a tv2-őn de, az utolsó fél évben 1. későn volt 2. több reklám volt mint film ráadásul jó hosszú blokkok ami közben simán be is aludtam.... :( :( ugyhogy kénytelen leszek másképp megoldani ezek a gyömbérek meg csak gondolkodjanak miért csökken a nézettség.
  • Rayden02
    #13
    aham,értem!
    A TV2-t és a sokféle műfajú szériákat. (69%)
    Az RTL Klubot és tucatnyi krimisorozatát. (31%)
  • duke
    #12
    "Melyiket választanád inkább?
    Az RTL Klubot és tucatnyi krimisorozatát.
    A TV2-t és a sokféle műfajú szériákat."

    Kene egy harmadik lehetoseg is. Peldaul olyan, vagy hasonlo, hogy
    "mindket tv csatornat betiltani, a szekhazaikat pedig felgyujtani"
    Mert igy nem tudok szavazni.
  • blitzy
    #11
    Én a Once upon a time c. sorozatnak örülnék inkább. Az lenne még jó választás, szerintem.
  • Lack
    #10
    A tv2 meg a retekklub is megérdemelte volna már régen a beszüntetést. Nem is nézem egyiket sem. Nekünk upc van otthon, úgyhogy tudok válogatni más értelmesebb csatornák közül.
  • kalapos01
    #9
    A te gyerekeid attól fejlődik szellemileg, ha szörnyek kislányokat tépnek szét a képernyőn, vagy ha egy vérfarkas letépi valakinek a végtagjait?
  • hungi
    #8
    Pont egy olyan sorozatot amit végre az egész (értelmesebb) család nézhetne anélkül, hogy aggódni kellene a gyerekek szellemi fejlődéséért tesz a TV2 ilyen balf@sz időpontra??? A TV2 megérdemelné a csődöt most azonnal.
  • Doktor Kotász
    #7
    A Grimm egy jó ötlet.
  • Doktor Kotász
    #6
    Milyen a basketballütő?
    A baseballban van ütő, a kosárlabdában nincs.
  • winnie
    #5
    ennyire utálod a sorozatot? rakhatták volna 9-re. de akkor 3-4 adás után el kell pakolniuk éjfélre, hiszen semmi esélye nem lett volna. ők inkább a legnézettebb műsoruk után rakják, aminél nem sok jobb időpont van. nem tudom, hogy jó döntés-e, de az biztos, hogy jobb, mint a 9-es időpont. vannak sorozatok, amiknek semmi esélyül 9-kor, viszont 10-kor vagy 11-kor sikerre vihetőek.

  • Legato13
    #4
    Grimm 22:35-től... Miért nem rakják akkor már rögtön hajnalra. Aztán meg jön a: "jajj, vajon miért nem nézi senki?".
  • brueni
    #3
    de mekkora poén lenne már kosárlabdátzni baseball ütőkkel.
  • Kferro
    #2
    "szerintem basketball ütőkkel több eredményt érnének el."
    Tudod mi az a Basketball? Ez:

  • sad1976
    #1
    szerintem basketball ütőkkel több eredményt érnének el.
    A TV2 tavasszal rövid sorozatokkal próbál RTL Klubot verni
    az lenne a legjobb mindenkinek ha felszámolná magát mind a kettő szennycsatorna.