4
  • asgh
    #4
    Ha valaki szabvány ePub formátumban akar az iBookson keresztül terjeszteni, akkor megteheti, mert a rendszer támogatja a szabványt. Az iBook Authornak van csak saját szabványa, ami - nem titkoltan - direkt az apple rendszerében terjesztett könyvek szerkesztéséhez adott ingyenes szoftver. Mi ebben a dráma?
  • narumon
    #3
    Én pl azért nem szóltam hozzá, mert nem tudok hozzászólni. Nem használok Authort, csak a síma ibooksot használom olvasásra, és fogalmam sincs mi az az epub (najó tudom persze), mert egyetlen olyan fájlom sincs. Van viszont 60+ GB pdf-em. Ezt olvassa az amit én veszek a többi nem érdekel. Ezt viszont ma a piacon gondolom bármelyik eszköz tudja.

    No mégis csak hozzászóltam, azért, hogy örülj :)
  • sanyicks
    #2
    directx, vagy doc/msxml újratöltve. A célja annak is ugyan ez volt: van dokumentált nyílt szabvány, de csináljunk valami mindennel inkompatibilis, szabványtalan dolgot, amit nem dokumentálunk, terjesszük el, és lám bebetonoztuk a hatalmunkat, mert csak mi tudjuk pontosan hogy kell olvasni/futtatni.
  • llaszlo
    #1
    Nincs a címben az apple szó és a kutya nem szól hozzá a cikkhez. Sőt el sem olvassák. Tipikus.