4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Kongy
    #945
    Ide nekem azt a Liberation-t *_____*
  • Myselor
    #944
    jah xd
  • MerlinW
    #943
    Ubisoft linkelte FB-n.
  • Myselor
    #942
    az szép:) de hogyan?
  • MerlinW
    #941
  • zzeN
    #940
    Launch Trailer!
  • zzeN
    #939
    Benedict Arnold Trailer
  • CroftManor
    #938
    Az még hagyján, de PCre csak novemberben jelenik meg.
  • Gary
    #937
    Utolsó mondatot értelmezze nekem valaki, legyen szíves!
    Az Assassin’s Creed III október 31-én kerül kedvenc szoftveresedhez, Xbox 360, PS3 és PC platformra.
    PC-s vagyok, ki az én kedvenc szoftveresem? Már támadom is le!
  • The Protector
    #936
    Majd kiderül:)De a fás részek és az egyszerre vertikális és horizontális mozgás miatt valóban kelleni fog az új irányítás.
  • #935
    Szóval ezt az jelentené, hogy freerun-móbba lépéshez nem kell két gombot lenyomva tartani, hanem csak egyet?
    Teszem azt kontrolleren az A gombot nem kell majd nyomnom, hanem majd csak a jobb ravaszt és közben nyugodtan használhatja a hüvelykujjam a másik analógot a kamera mozgatásához?
  • Ulthane
    #934
    Megváltozik az irányítás
  • vixo
    #933
    Jézusom! Ekkora a Join or Die érme????? O.O Azt hittem sokkal kisebb lesz..
    Am vki nem tud vmit a consolecorner-nél előrendelői tomahawk-ról? Anyag,méret,stb...
  • MerlinW
    #932
    Igaz.
  • enlightened
    #931
    Sziasztok. Azt látom mindenhol, hogy a PC-s verzióról síri csönd van. Ezek szerint október 30-án csak konzolra jön a játék? PC-re mikorra várható a CD Galaxis nov 23-at ír. Igaz ez?
  • bajsz
    #930
    Sztm teljesen jó pofa dolog ez!

    Ruhája az kell ! :D:D
  • Newfronter
    #929
    22 perc után Connor-ról beszélnek!
    Jó kis reklám tényleg, és egyben hasznos is! Volt már a rádióban is ahogy olvasom.
  • ratgab
    #928
    Nem, mivel azt hivatott mutatni, hogy Desmond hogy fejlődött a részek során. Átvette Altair technikáját és Ezio képességeit, mozgékonyságát és a kettőből alakult ki a saját harci technikája.
  • zzeN
    #927
    2:12-nél nem Connor-nak kellene állni? Hmmm...
  • xido
    #926
    ezt hogy nem linkelte még ide senki?

  • CroftManor
    #925
    Tudom jól. A konzol mindig is drágább lesz a PCnél.
  • MerlinW
    #924
    Konzol játékok mindig drágábbak voltak. Egyrészt mert megtehetik, másrészt, mert a PC-s biznisz rizikós. Továbbá, konzolra korábban jelenik meg, így nem kérhetnek a PC-sért premier árat.
  • CroftManor
    #923
    Klasz, de azért az gáz, hogy a PC és az xbox Freedom Edition változat között 5000 FT eltérés van. Amíg a PCsek megvehetik 17 ezerért a Freedom-ot, addig a konzolosok ennyi pénzért csak a Join or Die-t vehetik meg. Konzolon a Freedom edition az 22 ezer Ft...
  • zzeN
    #922
    Jó pár boltban már meglehet csodálni a két kiadást:

  • CroftManor
    #921
    AC3 próbakör
  • ratgab
    #920
    Futárral rendeltem igen! Ez jó hír, köszönöm az infót!
  • Newfronter
    #919
    Futárral rendelve mikorra ki van írva a megjelenés, akkor aznap megkapod.
  • ratgab
    #918
    Tegnap este megrendeltem a Join or Die kiadást konzolokszervízétől. Jár hozzá póló, kulcstartó, matrica és DLC is, ami minden máshol is (tehát egy story dlc a JoD kiadáson kívül és néhány ruhadarab/fegyver).

    Valakinek van esetleg tapasztalat az említett céggel kapcsolatosan? Mire számíthatok megkapom még aznap a játékot vagy csak hétfőn (szabi szempontjából lenne ez fontos igazából)?
  • ratgab
    #917
    Na ebben nagyon igazad van egyébként, egyet is értek!
  • The Protector
    #916
    Legyen igazad.Legyen tele tartalommal,újítással,legyen hosszú és változatos.
    A grafika annyira nem lényeg bár azért tudom h nem lesz eget rengető de néhány kép azért nagyon túlozva van retusálva.

    Várom már a megjelenést,de nem tűkön ülve.
  • bajsz
    #915
    Pont ma volt a ClassFM rádióban délelőtt erről szó!
    Mikor Pesten jöttem át ,beszartam mikor halottam :D:D

    Mikor mondták ,hogy milyen néven nyomja a hadviselést,tudtam nem lehet más :D:D Jót nevettem rajta!
  • modellmaker
    #914
    Sztem európaiként tök sok új dolgot adhat ez a korszak, egy másik kontinensen. Pláne, hogy nem lesz pontos mása a történelemnek.
  • xido
    #913
    Nem fogják...Bár túl sok volt az Ezio trilógia olasz reneszánsz behatása..az után kicsit pucér lesz számomra az Újvilág városa:)
  • The Protector
    #912
    Valakit seggbekúrok hintőporral ha elszúrják a játékot mivel idén 0day veszem meg.Mellesleg kicsit már sok róla a média.
  • modellmaker
    #911
    Azért az üzenet sztem egyértelmű: RISE

    Legalábbis a promo videók alapján mindenképpen. ;)
  • Ozzyehh
    #910
    egy számítógépes játék október végi megjelenése alkalmából folytat gerilla-hadviselést"

    téves :D egy konzolos játék október végi megjelenése:D :P
  • xido
    #909
    ezért írtam,hogy egy zsurnaliszta legyen tájékozott minden téren:)
  • MerlinW
    #908
    Akár hiszed, akár nem az emberek 90+%-a nem játszik videójátékokkal és nem is érdekli őket.
  • xido
    #907
    viszont a szabójával beszélgetnék egyet..korrektebb,mint egy game-con jelmez:)
  • bcrics
    #906
    Csak a szokásos Blikk színvonal, Majka-VvÉva-Vvcristofel nagyszerű Ikonok, példaképek segglyukán keresztül már nem látnak.

    Elég szomorú itt tart ma a bulvár, erre van igény, szegény rikkancsok forognak a sírjukban.