4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Tostero
    #138
    érdemes elolvasni, szinte MINDEN megújul,
    "Connor képes lesz faágról-faágra, mintegy csimpánz módjára ugrálni, éles sziklák peremén megkapaszkodni" nem rossz...
    "A védekezés és ellentámadás eddig megszokott két gombja helyet a két funkció egy gombra kerül, és lehetőség lesz többszörös ellentámadásra is, több ellenfél ellen." azt h? : O
    "Természetesen az állatokat el is ejtheted, s az egyéb talált hasznos cuccokkal együtt a városba viheted, és kereskedőknek eladhatod." mi ez? lesz vmi inventory-nk is?
  • Tostero
    #137
  • Ulthane
    #136
    Assassin's Creed III előzetes
  • Metontour
    #135
    Nem kicsit féltem hogy milyen lesz ámerika de ez így jónak néz ki!Nem rossz ötlet a vadonban mászkálás mivel kevés a nagy város meg lássuk be kell is frissítés a városi környezet után.
    A karakter története érdekesnek tűnik bár egy valami iszonyatosan szemet szúr.Az a kinézet, mivel főhősünk iszonyat feltűnő a ruhájával városi környezetben.Nem a fegyverek miatt hanem a csuklya miatt
  • Krisztiam #134
    jöhet ..nyáron úgyis új gépem lesz :))
  • Krisztiam #133
    sziasztok
    cd galaxisban már elő lehet jegyezni! :)

    AC 3
  • bendáj17
    #132
    Jó kis képek érdekes. Jónak nézz ki.
  • RatBaG #131
    tyűűűha
    http://imgur.com/a/3NNkQ
  • Kongy
    #130
    Biztosan nem okoznak majd csalódás, engem már anno 2007-ben az első résszel is lekenyereztek...
  • xido
    #129
    "Lájk,aki egyből nekiáll régi képeket,térképeket,várostörténelmet böngészni":)))
  • ratgab
    #128
    Hát azt kell mondjam ez így jól hangzik! Várós! Eddig egyik AC-ben se csalódtam, bízom az Ubi ízlésében. Jó lesz ez is!
  • Prince23
    #127
    Közben befutott az első információ
  • Prince23
    #126
    Kiszivárgott a GI teljes előzetese

    Ubisoft semmi újdonsággal nem fog szolgálni hétfőn :( mosmár csak egy videó kéne...:P
  • xido
    #125
    Szokni kell,de nem félek csalódástól:)..Meg remélem rókabőröznek kicsit Desmondtól függetlenül és csinálnak Bastille-t meg Tower-t meg ilyeneket:)

    Állatra vadászás,a végén még lootolás mellett főzni meg kotyvasztani is fogunk mérgeket meg potikat?:)
  • Ulthane
    #124
    A legfrissebb képek

    A képek állat jók, de nem tudom, ez a helyszín választás nem a legjobb. :-/
  • Prince23
    #123
    Ja, sajnos :D
  • ratgab
    #122
    Szevasz névrokon!

    Minket még mindig mindenhol összetévesztenek egymással emiatt a 2 máshol elhelyezkedő betű miatt...
  • RatBaG #121
  • ratgab
    #120
    Hát én ennek (Helyszín) nagyon nem örülök. Viszont az új Tomahawknak igen! (És ha jól látom a dobozképen van főhősünk hátán egy íj is )
  • Prince23
    #119
    ACHQ Youtube csatorna alakult
  • MerlinW
    #118
    "Szabadkőmüvesek a sztori alatt???"

    Az első rész óta tudjuk, hogy az Abstergo szabadkőműves társaság. Ezért is keresik az almákat, hogy saját szájuk íze szerint formálhassák a világot. Ezt persze nagyrészt elérték már alma nélkül is.

    Az pedig közismert dolog, hogy Washington és Jefferson is az illuminátus tagjai voltak.
  • Prince23
    #117
    Infók

    Szabadkőmüvesek a sztori alatt???
  • Kongy
    #116
    Olvasnivaló
  • Kongy
    #115
    Hát gondolom... másképp hogy kerülne képbe? :D Amúgy Desmond-nak sincs épp hófehér bőre, szóval inkább kreol ő is... mondjuk azért nem indián :'D
  • syberia2
    #114
    ha jól látom, egy rézbőrűvel vagyunk- de vajon ő hogyan lesz desmond leszármazottja?:D(gondolom ilyeneket válaszolnak meg hétfőn)
  • Ulthane
    #113
    PC, PS3, X360 cover
  • Metontour
    #112
    Erről így hirtelen ez jutott eszembe:D
    http://www.youtube.com/watch?v=eWTE0FffDVw
    Reméljük jó lesz!Bár nekem nem fog akkora élményt jelenteni felmászni arra az épületre ahol aláírták a Függetlenseggi Nyilatkozatot mint egy Pantheon de a korszakot szeretem!
  • Prince23
    #111
    Hétfőn részletek

    Bazz már vagy 3x jelentették be az AC3-at :S
  • Kongy
    #110
    Hivatalos borítókép, most postolták a hivatalos Assassin Facebook oldalra.

  • MerlinW
    #109
    Ó je, ó je, erre számítottam:) Remélem igaz a hír:)
  • Ulthane
    #108
    Kiszivárgott az AC3 helyszíne
  • xido
    #107
    Most nézem az új Testőr filmet és a díszleteket meg a stílust látva bedobnám közéjük az új orvgyilkosunkat...menne a főszál a bíboros Almája után,mellékküldetések maguktól a 4estől személyesen...azt' mellette elbohóckodhatunk a jelen problémájával...a gárdisták is lehetnek templomosok nemde?:)
  • Prince23
    #106
    Tuti késni fog novemberre. Minden ac rész novemberben jelent meg nov 11-18 között.)
  • grebber
    #105
    Megjelenés október 30-án!
  • Prince23
    #104
    Mivel a Ubisoft farncia, így a trilógia mindenképpen Párizsban fog lezáródni :D

    De ha hypot és a népszerűsítést nézzük, akkor valahol az Appalache hegység térségében fog lezajlani :D

    Na már most, ha én a ubi vezérigazgatója lennék és követném a "hagyományokat", akkor én mindenképpen Párizst jelölném ki célnak.

    De ha Bobby Kotic -féle pénzéhes dög lennék, akkor azt mondám: még szép hogy USA! :D

    A kettő közül valamelyik lesz szerintem:)
  • ratgab
    #103
    Természetesen bármi lehet! Én is csak tippelek Franciaországgal.
  • MerlinW
    #102
    Értelek én, nem is kötözködésnek szántam:) Simán lehet Franciaország, persze. Miután a templomosok "szabadkőművesek", amennyiben a történetírók ragaszkodnak ehhez a vonalhoz, szóba jöhet Skócia, Anglia, Franciaország, Spanyolország, Amerika. Kérdés hogy melyik században helyezik el a sztorit.

    Egy rövid wiki-összefoglaló a témáról (16-19 század):


    "A szabadkőművesség története

    A társaság eredetét illetően számos mitikus, azt az ókori világhoz kapcsoló magyarázatot ismerünk, így eredeztetik a jeruzsálemi templom építőitől (Hiram), akik bölcsességét a templomos lovagrend, a katedrális-építő céhmesterek, majd a rózsakeresztesek közvetítik a szabadkőműveseknek. Egyéb elképzelések a társaságot Mózessel, az esszénusokkal, Euklidész és Püthagorasz filozófusokkal, az antik misztériumvallásokkal illetve a kelta és cigány pogánysággal hozzák összefüggésbe.

    A kezdetektől a 19. századig

    A Lúdhoz és Rostélyhoz címzett fogadó, az Angliai Nagypáholy 1717-es születésének színhelye
    Feltehetően Skóciában már a 16. században, Angliában a 17. századtól megkezdődik a szabadkőműves tevékenység, majd négy londoni páholy 1717-ben megalakítja az Angliai Nagypáholyt. 1728-ban Párizsban létrejön a Francia Nagyoriens, később közkeletűen az előbbit a reguláris, utóbbit az irreguláris vagy liberális testvériség megnevezéssel illetik.
    James Anderson 1723-ban összeállítja és kiadja a szabadkőműves alkotmányt (The Constitutions of the Free-masons), majd e munkát folytatva jelenteti meg annak újabb változatát (The New Book of Constitution of the Antient and Honourable Fraternity of Free and Accepted Masons) 1738-ban. Angliában versengés alakul ki a ’régiek’ és a ’modernek’ között, majd 1813-ban a rivális páholyok közösen megalapítják az Angliai Egyesült Nagypáholyt. Az új Nagypáholy 1815-ben módosítja az andersoni alkotmányt, beillesztve a kitételt, amely megköveteli, hogy a szabadkőművesek tegyenek hitet a Világegyetem Nagy Építőmestere (glorious Architect of Heaven and Earth) mellett.
    Az angliai Nagypáholy és a Nagyoriens közti szakadás 1877-ben következik be, amikor a Nagyoriens tagjaitól már nem kívánja meg a Világegyetem Nagy Építőmesterében való hitet, elismer női és vegyes páholyokat, valamint enyhít a politikai kérdések megvitatásának tilalmán. A két szervezet között a hivatalos kapcsolat megszakad."
  • Metontour
    #101
    A sztori ahogy írtam lentebb szerintem simán indulhat Amerikából hogy az Assassinok meg az alma támogatásával győznek a lázadók de a Vasington Gyuri belebuzul az almába amit elvisznek Fro-ba.Ahol kitör a forradalom ugyancsak assassin támogatásra de kicsúszik a kezükből a dolog és elvesztik az almát(jakobinus diktatúra). Majd jön Napóleon és teljesen függetlenként megszerzi az almát és átveszi a hatalmat.Itt jöhetne be a képbe Egyiptom (mivel terjengtek ilyen hírek is)az 1799- hadjárattal mint helyszín.
    Osztom ratgab véleményét Párizzsal kapcsolatban.Elvileg a korszak legnépesebb városa.Sok látnivaló(Notre Dame,Bastille,Louvre,Versailles)
  • ratgab
    #100
    AC mindig egy nagy városban zajlott, vagy többen (AC1 3 város).

    Hát azért a Francia forradalomhoz képest mind kismiska volt!

    Nekem nincs bajom az angolokkal, de London és Párizs között zongorázni lehet a különbséget. Párizs sokkal jellegzetesebb, több látványosság van (ott voltam, láttam)! És míg franciákat korábbi részekhez lehet kötni (Brotherhood), addig angolokról egy árva szó sem esett.

    Én epikusabbnak tartanám, ha végre egy igazi nyílt konfliktusban teljesedne ki az AC történet (gyanítom, hogy írók is így gondolkodnak). Erre pedig egy forradalom a legideálisabb választás.
  • syberia2
    #99
    ezzel menj az AC:R warez topikba, itt nem erről van szó