4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • xido
    #178
    azért reméltem,hogy nem csak alap dolgokból kapunk,hanem vadászatból is,de lesz még itt prezentáció októberig:)
  • Prince23
    #177


    További képek
  • janihunk
    #176
    "A játékot az Anvil motor új változata, a AnvilNext hajtja, amely nem csak az egyszerre mozgatható karakterek számát növeli meg drasztikusan, de a vizuális minőség, a karaktermodellek és a mesterséges intelligencia terén is komoly előrelépést biztosít." Ezek szerint DX11 sem kizárt? Amúgy nagy ott van a trailer.
  • Prince23
    #175
    Beágyazva:

  • Tostero
    #174
    igen, in-engine hallgassátok
  • Tostero
    #173
    hát a honlapja még nem él..
  • grebber
    #172
    Ebben semmi kimagasló nincs grafikailag lazán lehetne ingame is!
  • TDC Geronimo
    #171
    In-engine. Kicsit más, mint az ingame. Unchartedeknél is a cinematicsok szebbek voltak, mint maga a gameplay és az is in engine volt.
  • Tostero
    #170
    sztem lehet, hiszen a fákon ugrál, megjegyezendő: elég szép a mozgás
    uh, farkas tépkedi a hullát...
  • Tostero
    #169
    #167 a #164-re válasz, csak elrontotta az sg... XD
  • zzeN
    #168
    Ez ingame? Kizárt h ilyen szép legyen a játék... azért fel lehet ismerni mi a különbség cgi meg ingame között:)
  • Tostero
    #167
    igen, tényleg látványosabb, élettel telibb :D
  • TDC Geronimo
    #166
    In-engine volt nem CGI. Normális gameplayre gondolom várhatunk E3ig
  • Tostero
    #165
    október.... :_(
    assassin creed honlapja beakadt (sztem a túlterheléstől) XD
  • zzeN
    #164
    Hangulatos kis CG tréler volt, nekem jobban bejön ez az amcsi helyszín mint az előzőek...
  • Prince23
    #163
    DEBUT TRAILER
  • zzeN
    #162
    Kiakartam nagyítani, rányomok a képre erre leállítja, F5 és reklám végigvárása... k. anyját:D
  • Prince23
    #161
    3 PERC!

    itt vagytok?
  • zzeN
    #160
    15 perc a trailerig, itten lehet nézni.
  • Prince23
    #159
    AC 3 fémdoboz
  • MerlinW
    #158
    Konkrétan Balfe írta az ACR zenéjét, Jesper csak az effekteket és az eseménydallamokat szerezte. Tehát nincs miért aggódnunk, Balfe is bizonyított már párszor, lásd a nem kicsit nívós listát:)
  • xido
    #157
    mondtam volna,hogy azért egy bétához már írhatott anyagot,de imdb szerint-akinek vagy hiszünk vagy nem-Lorne Balfe a szerző,aki viszont már társ muzsikus volt a Revelationsben,valamint ahogy látom Zimmeri körökben mozog:)
  • Newfronter
    #156
    Ejnye, el ne csesszék az AC3 zenéjét!
  • Prince23
    #155
    Jesper Kyd lelépett?
  • grebber
    #154
    Itt van pár olyan kép ami még nem volt ide linkelve
    (Ha volt már mindegyik akkor elnézést! De nekem pár db új!)
  • Kongy
    #153
    Várjuk szeretettel :)) Megöl a kíváncsiság.
  • Prince23
    #152
    Ó hejj


    Assassin's Creed 3 Live Trailer Reveal - IGN Live
  • CroftManor
    #151
    Még a kis baltája is AC logojú
  • MerlinW
    #150



  • MerlinW
    #149
    Az oldalatokon csúnyán leamatőröztétek a Bollywood AC kisfilmeket:) A vágó és az operatőr 100% hogy nagyszabású filmekben utazik, a főszereplő sem ma kezdte, és csak, ha a felszerelést, statisztákat és a kellékeket nézzük, a költségvetése is milliós volt:) Ezek vérprofik, nem amatőrök:) Egyébként mind a 4 része fent van YT-n egy hete.
  • Klemice
    #148
    dikdék
  • Tostero
    #147
    #144 igen havas, lesznek évszakváltozások, de nem tom h: küldetések haladásával megyünk az évszakok közt (telik az idő, hónapok)? vagy x játékóra után változik (mellékküldizel vagy sétálgatsz, és közben változik, mint pl bh-ban nappal-este)?

    #145 ja, azok a glyph-ek (tényleg, arra is érthető), azok jók voltak, hiányzott is a rev-ből
  • Prince23
    #146
    Egy kis töri, NY megalapítása
  • HarryProf
    #145
    Szerintem azok a rejtvények olyanok lesznek mint az AC2-ben és Brotherhoodban Subject 16 által elrejtett dolgok.

    Egyébként utána kellene nézni, hogy mit jelent Connor indián neve, mivel ugye Ezio és Altair is "eagle" volt, gondolom nem szakítanak a hagyománnyal.
  • zzeN
    #144
    Ez havas, látszanak a szálló hópelyhek. (ugye?)
  • Tostero
    #143
    sivatagi puszta (wallpaper)
  • Tostero
    #142
    sztem sajna egyhamar nem lesz gameplay, most adtak egy kis morzsát, izguljon csak tovább a nép...

    nagyobb, összetettebb pálya, részletesebb/szebb grafika,
    milyen lesz a gépigénye...

    tényleg lesz vmi inventory féle: "és vadászhatunk, hogy nyersanyagokhoz vagy felszerelésekhez jussunk"

    "illetve több puzzle-szekciót kell teljesítenünk, hogy előregörgessük a történet ezen részét" ugye nem vmi desmond journey féle lesz... :S

    Fegyverbe! rész érdekes

    összetettebb, rugalmasabb mozgások

    xp rendszer??? ööö, oké...
  • Kongy
    #141
    Én már tűkön ülve várom az első gameplayt, az itt leírtak alapján izgalmas lesz! :)
  • Kongy
    #140
    PC Gurus előzetes
  • Krisztiam #139
    tuti meg fogom venni.. megvan az összes rész :)