4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • xido
    #218
    de azért figyelitek,hogy a tomahawk fejrésze a Rend logója:)
  • Prince23
    #217
    Haladni kell a korral, máskülönben az igazi assassin sosem használ kardot bevetés közben :)

    hidden blade forever
  • cRusa1deR
    #216
    Ez most komoly?
    Connor-nak nem lesz kardja?
  • Metontour
    #215
    Fegyver videó
    http://www.youtube.com/watch?v=wzcgyO-BrJU&feature=player_embedded
    Nem valami sok de legalább hatásosak!
  • CroftManor
    #214
    Gyerekek már az AC 2ben is voltak.
  • Kongy
    #213
    *jó esetben, bár ahogy a cd galaxist elnézem még lehet abból sem...
  • Kongy
    #212
    Szerintem amilyen jó kis országban élünk, itthonra csak a medallionosból fog jutni...
  • xido
    #211
    Alex Ross??..Az igen..noha csak borítót csinál a steelbook tetejére,de egyik kedvenc Marvel képregény rajzolóm,állat a stílusa:)
    A figura értelmes ötlet végre,eddig is tehettek volna bele
  • Gary
    #210
    Írták, hogy nagy hóban lassabb a haladás, ekkor érdemesebb a fákon közlekedni. Ott nem hagysz nyomot, max. lerázod róluk a havat :Ð
  • grebber
    #209
    Az Ubisoft leleplezte az Assassin's Creed 3 gyűjtői kiadásait
  • xido
    #208
    írták,hogy a hóban lassan haladhatunk..de csak nem említik meg,hogy a nyomunkat esetleg követhetik,rejtsük el..:(
  • zzeN
    #207
    Pár új infó:

    "- Az Assassin’s Creed széria történelmében először fogunk gyerekekkel, illetve háziállatokkal (pl. kutyákkal) találkozni a különböző településeken, városokban.
    - A levadászott állatokat könnyedén megnyúzhatjuk, majd a bőrüket eladva gyarapíthatjuk a vagyonunkat. Az előzetesben látható farkasokon és a néhány korábbi képen feltűnt szarvasokon kívül vérszomjas medvékkel is összetűzésbe fogunk kerülni, akik nem csak ránk, hanem az összes többi élőlényre veszélyt jelentenek majd.
    - Komoly szerephez fog jutni az időjárás is: ködös időben például jelentős lecsökken a látótávolságunk, míg a szakadó eső a muskéták, valamint az egyéb puskaporral működő fegyvereket teszi majd használhatatlanná"
  • xido
    #206
    szeretnék már benne látni olyat,hogy nem csak assassinok ölik egymást,hanem lehetnék most brit katona is meg 2 csapatos bázis foglalás és satöbbi..
  • Metontour
    #205
    Kíváncsi leszek tesznek bele valamilyen szintű fedezékrendszert mivel simán lehet benne tűz harcolni a katonákkal mivel gyakorlatilag van két pisztolyunk meg a kérdéses hidden gun.
    A multi karakterekre kíváncsi vagyok.
  • Tostero
    #204
    kérdéses pc kiadás dátum? (csak egy észrevétel...) trailerben mind3: október 31
    ebben ps3, xbox360: október 30, most vagy vmit elrontottak, vagy egy napos eltérés, vagy rosszabb esetben még több

    gyűjtői kiadás: ránézésre félkilós medál (vagy csak zoom), de a láncnál (lánchoz képest tényleg) egy féltéglányi ac logó XD

    "Join, or Die", ígéretes : D
  • Tostero
    #203
    én az első 2-t már elolvastam, nemsokára a 3-at is, csak ajánlani tudom ezeket : D
  • MerlinW
    #202



    vásárlás
  • xido
    #201
    hú az annya..ha csak a fele...:)
  • Tostero
    #200
    Frontier (Határ)
  • CroftManor
    #199
    Nagyon tetszetős. Már látom magam előtt ahogy megmászom majd azt a templom tornyot :D
  • grebber
    #198
    Új képek!
  • Prince23
    #197
    Az Assassin's Creed III világa
  • Prince23
    #196
    Altair arabul mondta asszem

    Connor biztos valami őslakos nyelven fogja elmondani a szertartást :)

    remélem is
  • xido
    #195
    Altairnak mi volt?..Neki is volt személyre szabottan,mint Ezionak?
    Mert akkor lehet Connornak az örök vadászmezős lesz:)
  • cRusa1deR
    #194
    Megvan az új kivégző szöveg is:
    Requiescat in pace. Úfff. Szóltam:)
  • xido
    #193
    és ugye fegyver helyett hógolyóval lehet majd dobálózni?:)))
    meg hóemberként álcázva ellenség közelébe kerülni?:))
  • ratgab
    #192
    Hát eléggé adná magát a dolog szerintem is. Vagy akár sérülés esetén a vérfoltok is elvezethetnék üldözőinket!

    Van ebben lehetőség nem kevés.

    Egyébként baromira meg vagyok lepődve, hogy annak ellenére mennyire elleneztem ezt a korszak választást most annyira be vagyok sózva az új rész hallatán. Tetszik az új főhös választás, a fegyverarzenál és mindezek fényében már a korszak se tűnik olyan rossznak (függetlenségi háborúban az indiánok a gerillataktikákat alkalmazták elsősorban és azt én nagyon komálom!)
  • ratgab
    #191
    Lesznek itt hegyek, fák (amiket szépen meg lehet mászni), állatok (amiket vadászni is lehet, ha minden igaz), így szerintem jó lesz ez. Meg fogod te is kedvelni ebben biztos vagyok.

    Ha városi havazást raktak volna bele az nem lenne ilyen jó, de a természetben a hó az egyik legcsodálatosabb dolog szerintem.
  • xido
    #190
    Apropó havak...vajon arra gondolnak majd,hogy esetleg a lábnyomaink alapján le tudnak nyomozni és oda az osonkodás?:)
  • MerlinW
    #189
    A hegyekben nyáron is havazik:)
  • CroftManor
    #188
    Nekem annyira nem jön be ez a havas terep :/ Legyenek nyári pályák :D
  • Krisztiam #187
    csak nehogy elcsesszék..
  • Klemice
    #186
    én nem hiszek az ilyen cikkeknek, várjunk valami hivatalosabb infóra
  • cRusa1deR
    #185
    A pc-gurus cikkben azt írták Connor xp-t kap.
    Ezek szerint enyhe RPG beütése is lesz majd a játéknak?
  • Reg5
    #184
    Még ha lenne is valami érdemleges információ tartalma, akkor azt mondom ok, de így...
  • Klemice
    #183
    De még az is feliratozva van hogy assassins creed 3, pfff :D
  • Klemice
    #182
    Mert sokan basznak megtanulni angolul és mindent a seggük alá kell tolni.
  • Reg5
    #181
    Amúgy ehhez minek magyar felirat?
  • Prince23
    #180
    Magyar felirattal
  • grebber
    #179
    Coop hent is lesz!!!