751


Rocksmith : authentic guitar game
  • gyurma78
    #30
    Nincs benne hangminta, azt hallod, amit játszol.
    Van benne viszont egy amp mode, amiben szabadon cserélgetheted a különböző erősítőket, pedálokat, stb.

    Gondolom így van megoldva a számoknál is.
  • Fehercsoki
    #29
    Azzal a kábellel elég szar lesz a hangminőség(videókban hallatszik), egyébként a torzítást hogy oldják meg? Minden számhoz külön lesz oda illő erősítő/torzító/stb. modell? Vagy érzékeli hogy megfelelő húrt pengetsz és lejátszik egy hangmintát mint a Guitar Hero-ban?
  • Bogdogege
    #28
  • #27
    Eléggé, ráadásul a Platinum előrendelőknek ingyen szállít és előrendelői ajándék is lesz.
  • Bogdogege
    #26
    ez a 576 kibaszott drága
  • #25
    A Platinumshopnál szerencsére olcsóbb lesz :)
  • #24
    Nem lesz olcsó, de kell :)
  • Bogdogege
    #23
    2-3 hónap és pengethetjük a húrokat
  • #22
    Törölték is, mert ugyebár PAL-os gépekre még nincs játék.
  • Bogdogege
    #21

  • sublimaze
    #20
    okok
  • tigeroo
    #19
    oké, csak a márketing duma: tanulás-gyakorlás

    :D de nem offolok
  • sublimaze
    #18
    Meg úgy mondod ezt nekem, mintha én ezzel a játékkal szeretnék megtanulni gitározni... :D
  • sublimaze
    #17
    Jajj most ezen kár vitatkozni, hogy honnan kezdődik a "gitározás", viszont én semmi ilyet nem állítottam, szal nem tudom mért akarsz engem most ezzel strapálni... :D

    #15

    Ja.
  • tigeroo
    #16
    jó de most attól hogy pár power chordot/riffet lefogsz még nem fogsz gitározni tudni :D (láttam a tracklistet)
  • Zero 7th
    #15
    "Hát akit alapból nem izgat az, hogy valós hangszerrel zenéljen"

    Ritmusjátékok rajongóinak 99.99%-a...
  • F1ú
    #14
    én játszok veled ha szeretnél
    amúgy+ merreh lax?
  • Bogdogege
    #13
    Itt lehet kapni ps3-ra.
  • szabii98
    #12
    már rég megszeretnék tanulni, itt az ideje :D
  • trevorbácsi
    #11
    ahw, álmaim valóra váltak
  • Frosty01
    #10
    én is 1edül nyomom, elég fájdalmas néha :D

  • sublimaze
    #9
    Nah igen aki nem tud kivel gyakorolni... :)
  • #8
    nagyon jó lenne, ha végre európában is elérhető lenne... de arra még várni kell.
  • Bogdogege
    #7
    Elő kapom majd a Harley Benton-om , és szét tépem a húrjait .
  • Frosty01
    #6
    esetleg azok is kedvet kaphatnak hozzá akik eddig hajlottak rá de még valamiért nem kezdtek neki
  • sublimaze
    #5
    Hát akit alapból nem izgat az, hogy valós hangszerrel zenéljen azt úgysem fogja érdekelni, viszont szerintem így sem marad közönség nélkül a játék... :)
  • Probatbicol
    #4
    Ez engem is fog érdekelni, remélem jól lesz megvalósítva.
    Mondjuk ezzel a 'szélesebb réteg'-gel vigyáznék, akinek van elektromos gitárja, azt nem feltétlenül fogja érdekelni, akinek meg nincs az nem fog beszerezni több tízezerért egyet egy játék kedvéért.

    Viszont ha komolyan lehet vele gyakorolni, akkor tényleg más kategória.

    A tracklist viszont nekem nem tetszik, remélem normális formában lehet majd bővíteni.
  • sublimaze
    #3
    Jah, erre nekem is rákell majd néznem ha egyszer "controller-em" már van hozzá... :DD
  • Frosty01
    #2
    érdekesen néz ki :D!

    tuti bepróbálom
  • Bogdogege
    #1
    A Rocksmith egyik legnagyobb különlegessége, hogy a konkurens ritmusjátékokkal ellentétben itt nincs szükség különleges kiegészítőkre (= műanyag gitárra), hanem valódi elektronikus gitárral követhetjük a képernyőn megjelenő dallamokat. A játék ezáltal tökéletes gitár-tanulásra vagy gyakorlásra a profik számára egyaránt, így sokkal szélesebb réteghez juthat el, mint például a Guitar Hero.

    A játék Xbox 360-ra, PC-re és PS3-ra is meg fog érkezni.