751


Rocksmith : authentic guitar game
  • Fehercsoki
    #70
    NE vegyél LP Juniort, pénzkidobás az a gitár, hidd el, ennyiért sokkal jobbak is vannak, márkán belül is! Tanuláshoz pedig ne videót kezdj el másolni mert annak semmi értelme, van egy könyv, Új Gitáriskola a neve, vedd meg vagy szerezd be ahogy tudod és abból tanulj, nagyon alaposan elmagyaráz mindent.
  • gyurma78
    #69
    A gyakorlással nincs is baj, tudom, hogy nem leszek egyik percről a másikra Van Halen, iszonyat kemény munka kell hozzá. Van egy akusztikus gitárom és youtube-on nézegettem a kezdő videókat, próbáltam lejátszani amit látok. Néha ment is, de amikor bejött egy új húr, akkor azért zavarba jöttem:) Amúgy valahogy túl nagy nekem ez a gitár, remélem a Les Paul Juniorral jobban fog menni a dolog.
  • Fehercsoki
    #68
    Ne várj csodát, ugyanannyit kell gyakorolnod ezzel is mint nélküle kéne, csak ezzel talán kicsit szívesebben veszed a kezedbe a gitárt, bár szerintem az elején is jó gitározni, sok új dolgot tanulsz meg és ez jó érzés.
  • gyurma78
    #67
    Na hogy haladsz? Fejlődtél valamennyit? Én sem gitároztam még életemben, ettől várom a csodát:)
  • Fehercsoki
    #66
    "Scale Runner focuses on teaching scale patterns. It is useful for music writers."

    "Harmonically Challenged is a "Simon says" type of game where the player repeats a series of harmonics"

    Ezek a minijátékok érdekesnek tűnnek!
  • #65
    Viszont a magyar Store szokás szerint jó drágán méri őket, 900 ft/darab
  • falloutfan
    #64
    jah akkor jo :) kösz kösz
  • #63
    Már most elérhető elég sok DLC, lásd #55
  • falloutfan
    #62
    helosztok. azt akartam csak meg tudni, hogy majd lesznek új számok is a játékban ? vagy van egy adott track list és kész. amúgy én a pc- re akarom majd megvenni : ))
  • Fehercsoki
    #61
    Na erről a márkáról még nem hallottam:D Biztos jó:D
  • #60
    Látod ennyire értek hozzá :)
    Ilyet vettem :
  • Fehercsoki
    #59
    Nincs alap gitár, sok féle gitár van különböző árakon.
  • #58
    Amúgy is meg akartam tanulni, de a Rocksmith kimondottan jól jött.
    Amúgy egyenlőre sima alp gitárom van, amíg nem tudok normálisan játszani felesleges drága cuccot venni :(
  • Fehercsoki
    #57
    Csak a Rocksmith miatt vettél gitárt?
  • Fehercsoki
    #56
    Milyen gitárod van?
  • #55
    DLC-k!
  • #54
    Olyan értelmes véleményt nem tudok mondani, mert életemben sosem gitároztam, pár hete kezdtem el gyakorló videókat nézni, de még nagyon béna vagyok hozzá :(

    De eddig tetszik, az amatőr fokozat is nehéz még, de rengeteg lehetőség van benne, szerintem max. a profik tudnak majd belekötni.
  • Fehercsoki
    #53
    Na és milyen a játék? Főleg az érdekelne hogy mennyire gagyi az erősítő szimulátor része.
  • #52
    Már elhasználtam :)
  • Fehercsoki
    #51
    Látszik a DLC kódod a képen:)
  • #50
    Végre megérkezett :)



  • #49
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rocksmith.XBOX360-iMARS

  • #48
    A Mini-játékokban meg az lesz a jó, hogy folyamatosan lehet majd unlock-olni őket, mert mindegyik egy adott stílust tanít meg. Legalábbis ezt olvastam valahol.

    Az viszont kicsit gáz, hogy amcsiban már kapható több hónapja, és semmi új játék (Rocksmith 2, Rocksmith : Metallica, stb...) készüléséről nem kaptunk még hírt :(
  • Fehercsoki
    #47
    Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehet-e belőle tanulni valamit, minijátékok érdekesnek tűnnek.
  • gyurma78
    #46
    Alig várom már:) Mondjuk nekem még több, mint egy hónap, mert PC-re veszem.
  • #45
    Egyre közelebb a megjelenés :) Már csak 2 hét!
  • Fehercsoki
    #44
    És a híd is kuka.
  • Fehercsoki
    #43
    Amúgy nehogy megvegye valaki azt a változatot amihez gitárt is adnak, mert az a gitár szar, a hídnál lévő hangszedő kuka, másik meg ugye nincs. Ugyanennyiért van Epiphone LP vagy SG Special is ami mahagóni nyakkal és használható nyaki hangszedővel rendelkezik.
  • Probatbicol
    #42
    Köszi a tippeket, ezeknek utána nézek.
  • Fehercsoki
    #41
    Hát egy ilyen kábellel nem sokat fogsz tudni kihozni a gitárból. 10 ezer forintért vehetsz egy Behringer Guitar Link-et, azzal már rendesen lehet gitározni gépen is.(egyébként ajánlom a Guitar Rig 5-t, könnyű kezelni és beállítani, sok minden van benne) Persze drágábban is lehet venni külső hangkártyát, akkor jobb a hangzás, de elég a Guitar Link is. Jelenleg az erősítő szimulátorok nagyon közel vannak az igazi erősítőkhöz hangzásban.
  • Probatbicol
    #40
    Én ennek azért örülök, mert nem tudtam, hogy ez az usb kábel valami Rocksmith specifikus dolog-e, de ha mások is használják a technikát, akkor remélem úgy lesz, hogy ha megvan a kábel, akkor már csak software kérdése lesz, hogy milyen hangzást hozol ki a gitárodból.

    Persze lehet, hogy mindjárt jön egy zenész, hogy ez már így működik évek óta, de én tényleg nem tudtam róla.
  • Bogdogege
    #39
    a kinai elmének nincs határa
  • Fehercsoki
    #38
    Ja csak ahogy látom ez az egész gagyi.
  • Probatbicol
    #37
    Most voltam bevásárolni az auchanban és láttam kirakva egy ilyet:
    Ion discover guitar usb

    Gondolom ez is ugyanazon az elven működik, 39 900 volt.
  • #36
    Lehet igazad van, külföldi oldalakon tényleg annyit írnak. A Platinumshop oldala meg nem kiindulópont, mert ott még szeptember 28 van.
  • gyurma78
    #35
    Én úgy tudom, hogy pc-re csak október 19-én jön sajnos.
  • #34
    Igen, szeptember 28.-án!
  • Fehercsoki
    #33
    Egyébként ez már biztos, hogy szeptemberben jön PC-re is?
  • Fehercsoki
    #32
    Hát elég gagyi a hangzás, de a játékhoz elég lesz, ez az amp mód meg jó hogy külön benne van.
  • Probatbicol
    #31
    Hát ez mocsok jó... Kell.