751


Rocksmith : authentic guitar game
  • Mersant
    #150
    jaja, pont igy csinaltam, meg ujra is raktam. a VGA drivert nem frissitettem, megnezem majd azt is. thx. ;)

  • Fehercsoki
    #149
    Hmm hát akkor tényleg van ott más is. Egyébként úgy csináltad hogy TinyISO féle játékot felraktad, TinyISO crackjével crackelted és rá a NoCable exe? Szerintem telepítsd újra, és installálás végén directx-et meg még amit kér rakd fel, VGA drivert frissíts stb. majd valahogy jó lesz.
  • Mersant
    #148
    letiltottam a tobbit, mindig csak az volt engedelyezve amelyikkel epp kiserleteztem.
    mas gebasz is lesz nalam, mert csak XP modban hajlando elindulni, kulonben fagy. demo viszont ment rendesen.

  • Fehercsoki
    #147
    Illetve a legjobb ha teljesen le is tiltod mindet azon kívül amit használsz.
  • Fehercsoki
    #146
    De ne nevezd át a bemeneteket, mert akkor bugos lesz, CSAK azt nevezd át amelyiket használod. Latencyt én nem állítottam és nincs érezhető késés Amp modeban sem.
  • Mersant
    #145
    koszi.

    atneveztem a bemeneteket meg akkor mikor eloszor irtad.
    tegnap atkotottem az alaplapi hangkartya mikrofon bemenetere, ugy sokkal jobb lett, de 4-es latencyn erezheto a keses, engem zavart. majd ma meg megrobalom allitgatni hogy mi a hatar, tegnap nem volt mar kedvem, mert ugye folyton ujra kell inditani a programot...
  • Fehercsoki
    #144
    Kéne valami loader amin be lehetne állítani, hogy pontosan melyik bemenetet használja az 1es illetve 2es játékos, így mindenki gondja megoldódna, szerintem az eddigiek alapján lazán meg is lehetne írni.
  • Fehercsoki
    #143
    Van új exe, multiplayer már működik, és van megoldás Mersant problémájára, csak át kell nevezni azt az inputot amelyiket használod a hangkártyán Rocksmith USB Guitar Adapter-re.
  • Fehercsoki
    #142
    Most látom csak hogy ez nem USB-s, de mind1 ha bugos akkor használd az alaplapit.
  • Fehercsoki
    #141
    Nem számít mit használsz, a crack bugokat okoz USB hangkártyánál, mondom alaplapinál teljesen jó.
  • Mersant
    #140
    audigy 4-est hasznalok, jobb mint az alaplapi, mashol nincs vele gond, igaz ott ASIO-t hasznal. na mind1, probalkozok meg ezzel-azzal, ha nem lesz jobb varok...
  • Fehercsoki
    #139
    Ez a dolog USB hangkártyáknál jöhet elő, ez még nem a végleges crack, valaki megírta kb. negyed óra alatt. Majd valószínűleg jön egy rendes ami lehetőséget ad arra hogy a saját driverével vagy akár ASIO4All-al használd a külső hangkártyát, mivel így a Rocksmith driverét használod. Egyébként dugd be a gitárt az alaplapi hangkártyába, úgy se késés se zaj nem lesz.(nekem minden beállítás nélkül tökéletes)
  • Mersant
    #138
    hat nekem nem nagyon akar menni ugy ahogy kene. 8-9-es latency-t kell allitanom, mert kulonben nagyon zajos, viszont ilyenkor mar nagy a keses. TH2-ben 4ms-el minden tokeletesen megy, szal nem a hardver gyenge.
    valamint szamok kozben egyszercsak nem erzekeli mar a pengetest, hang van, de nem szamol pontokat, erre sokan panaszkodnak. minden bemenetet letiltottam kiveve amibe a gitar van dugva, igy sajnos elvezhetetlen...
  • twi452
    #137
    teljesen jól működik, lehet állítani visual lag korrekciót a főmenüben de így sima kábellel teljesen jó legalábbis én nem érzek egetverő késést :)

    a kacsás minigame azért megizzasztott a végére.. rég volt a kezemben gitár már :D 15ös szinten már megfingatott így reggel :D
  • Fehercsoki
    #136
    Egyébként ez a megoldás nem csak a warezosoknak jó, ha pl. valaki megvette és coopozni szeretne de nem akarja megvenni mégegyszer hogy legyen 2 kábel...
  • Fehercsoki
    #135
    Egyébként olyan opció nincs hogy a saját gitáromat akarom használni? Ahogy láttam szimulálja a gitárokat is=/
  • twi452
    #134
    meg is találtam köszi, ezzel tényleg tökölés nélkül hallja a játék is :)
  • Fehercsoki
    #133
    Igen jack átalakító, hangszerboltban 200 ft, 6.3as jackből csinál 3.5öst.
  • Fehercsoki
    #132
    Sima kábellel az integrált hangkártyámba dugom be a gitárt, de rendes hangkártyával is használható, bár nekem ez pont megfelel mivel nincs lagg(direkt teszteltem), nincs zaj.
  • Probatbicol
    #131
    Ez most azt jelenti, hogy a 'más' kábel az nem is másik usb átalakító, hanem sima kis jack átalakítóval rádugod a gitárt a hangkártya audio bemenetére?
  • Fehercsoki
    #130
    Tudom milyen hangja van egy szar gitárnak, de ez alapvetően nem gitárra emlékeztet.
  • #129
    "a gitárhangok is viccesek"

    Idővel egyre több gitárt unlock-olsz majd, és szerintem azok már tetszeni fognak :)
  • Fehercsoki
    #128
    Kalózöbölre raktak fel olyan exe-t amivel semmit nem kell átírni és rögtön használ bármilyen bemenetet.
  • Fehercsoki
    #127
    Vezérlőpult->Hang->Felvétel, itt ki kell listáznia a hangkártyád bemenetét mikrofon néven vagy bármi más néven, azt is át kell írni.
  • twi452
    #126
    na hát én még nem jártam sikerrel sajnos.. szépen vissza is hallom a bemenetről tisztán, átírtam már mindenhol Rocksmith USB Guitar Adapter -re
    de cseszik látni egyelőre :D
  • Fehercsoki
    #125
    A védelemre mondtam hogy buta:) A játékot most teszteltem, hát eddig tetszik nagyon, szerintem egy ideig csak ezt fogom tolni, viszont tényleg furcsán méri fel a nehézséget, a gitárhangok is viccesek, de ehhez a játékhoz pont jók, azt hiszem túl korán írtam le a játékot. A lényeg, hogy akit érdekel az mindenképpen szerezze be mert jó játék.
  • nan76
    #124
    neked semmi nem jó??Nem,hogy örülnél,hogy ingyen lekapsz valamit csak fikázol itt állandóan
  • twi452
    #123
    köszi, holnap ki is próbálom milyen :)
  • Fehercsoki
    #122
    Tényleg működik, és még csak nem is a registryt kell átírni, hanem csak simán vezérlőpultban a mikrofon nevét:D De buta játék ez...
  • Fehercsoki
    #121
    Látszik hogy ezt a LP Juniort ők sem gondolják komolyan, még a játék dobozára is egy rendes 2 hangszedős gitárt raktak:)
  • Fehercsoki
    #120
    Szedd le a teljest, 7 giga, demoval nem érdemes vesződni.
  • Mersant
    #119
    ej, kicsit keson jott a poszt, pont most uninstallaltam a demot :(

    azert thx. az infot ;)

  • Fehercsoki
    #118
    Egyébként alaplapi hangkártya is jó, Realtone kábel minőségét hozza:D
  • Fehercsoki
    #117
    Ne leírom akkor hogy lehet más kábellel tolni:

    Először is kell a játék akár crackelt(TinyISO) akár eredeti változata. Ha fel van telepítve és el is indul akkor start menü -> futtatás -> regedit. Itt meg kell keresni a hangkártyád bemenetét, a legegyszerűbb ha keresőbe beírod a nevét, pl. HD Audio mikrofon bemenet, akkor ki fogja dobni, és a FriendlyName melletti mezőben át kell írni a nevét Rocksmith USB Guitar Adapter-re. Ha biztosra akartok menni akkor minden bemenet nevét írjátok át. Ezután simán el kell indítani a játékot és meg fogja találni a "kábelt".
  • Fehercsoki
    #116
    Na crack van már és elvileg Virtual Audio Cable nevű progival bármilyen hangkártyával használható is.
  • tomvader60
    #115
    Na ez jól hangzik:)Legalább tokot is ad hozzá:D
  • Fehercsoki
    #114
    Tipp: a 22 ezres SG mellé vedd meg ezt a hangszedő párt: link Olcsók és Seymour Duncan hangzást elég jól hozzák.(ha beírod googlebe hogy motherbucker vs seymour duncan akkor találni fogsz összehasonlító felvételeket, hát nem nagyon van különbség, viszont a motherbucker olcsó) Persze az alap SG-vel is évekig ellehetsz, attól függ milyen gyorsan haladsz a gitározással, de kb. 2 évig biztos nem fogsz jobbra vágyni.
  • Fehercsoki
    #113
    Találtam jobbat, ő még a nyaki hangszedőt is kicserélte, és jóval olcsóbban adja.
  • Fehercsoki
    #112
    Ez jó, ez ugyanaz mint a LP Special 2 csak SG forma, és rendes vastagságú(az LP kb harmad olyan vastag mint egy igazi...), ára is egészen jó, viszont azért pár ezrest még alkudj le belőle.(és az árban még benne kéne lenni legalább egy puhatoknak)
  • tomvader60
    #111
    http://gitarshop.hu/?tart=hirdetes&id=111742&lang=hu
    Ez árban elfogadható lenne és imádom az SG formát:P