13
  • Yutani
    #13
    Michael Jackson
  • Marinecorps
    #12
    Melyik az a karakter akiből fehért csináltak?
  • Marinecorps
    #11
    Értelmezd amit írtam. Te is azt mondod hogy fehérből csináltak négert. Én az ellenkezőjét kérdeztem. Amúgy az Ultimate képregények régebbiek mint a Vasember 1. Azokban a képregényekben rajzolták teljesen úgy Fury-t Mint S.L. Jackson. Ezek után adta magát hogy ő alakítsa majd a filmekben.
  • winnie
    #10
    miért ne merné, nem egy régen néger karakter fehér most. és vice versa. sőt, szőkéből is lett barna, meg barnából szőke. balkezesből is lett jobbkezes már. lehet, hogy neked ennyire számít a dolog, de a többségnek nem.
  • Yutani
    #9
    Le vagy maradva, Nick Fury eredetileg fehér karakter volt. Az első fekete cameo (S.L. Jackson) a Vasember első részének a legvégén, a stáblista után volt, azóta adtak ki új képregényt Jackson fizimiskájára alapozva.
  • Marinecorps
    #8
    Vajon azt meg merné lépni bármelyik filmstúdió hogy a néger szuperhősből fehér bőrűt csináljanak?
  • shenmuedc #7
    Nem értem mi bajotok van. Én simán odaadnám ezért az alakításért az oscart. legjobb film, ill színész.
  • hdo
    #6
    - Thank god, i thought you were dead!
    - I was, but i'm better.

    JÉZUSOM ...
  • xido
    #5
    hát csak annyit mondok erre,100x inkább Jackson mint még egyszer Hasselhoff:)))

  • tyuklepes
    #4
    Nick Fury 'csak' annyira fekete bőrű, hogy az Ultimate univerzum Nick Fury-ját Jacksonról mintázták ...
  • winnie
    #3
    teljesen mindegy, nem? ha újítanak, az a baj, ha nem, akkor az.

    egyébként a képregényben is fekete, az ultimate univerzumban.
  • hawkie22
    #2
    A képregényben fehér bőrű, de például a kétrészes Avengers-rajzfilmben már fekete. Szóval én se értem, hogy akkor melyik lenne a jó választás.
  • Bendzs
    #1
    Már csak azt nem értem, hogy miért fekete színész játssza a képregényben fehérbőrű Nick Fury-t. Nem vagyok rasszista, de "valósabbnak" hatna a film, ha hű maradna a képregényekhez... szerintem.