45
The River
  • Tower Guard
    #45
    Nagyon bírom az olyat, mikor egy sorozat megfog, megszeretem és elkaszálják....
    ÁÁÁÁÁÁÁ
  • Caliph
    #44
    még a netflix által átvett sorozatokból egyet sem láttam ...addig maradjon csak a remény

  • ForzaInter
    #43
    még nincs veszve minden, hátha a netflix átveszi. bár erre kb 5% az esély, de legalább van esély:D
  • Herold
    #42
    Nemá...
  • Caliph
    #41
    hülyék ezek
  • stargatelost
    #40
    Hát ennyi volt, szép volt... kasza lett... :(
  • Herold
    #39
    Tetszett, mikor Jahel nemet mondott az apjának. Dögös mindkét eyecandy csaj.
  • ForzaInter
    #38
    az év egyik újonca nálam.. nagyon jó volt végig.

    de talán jobb lett volna ha lezárják, mert tuti kasza lesz.. netflix-es dologra szerintem nem sok esély van sajnos..
  • Caliph
    #37
    ez a Netflix nagy fába vágja a fejszét,hogy ennyi sorozatot akar megmenteni.
    remélem sikerül neki , és a terra novát is akciósabbra irják.
    ez a River meg úgy jó ahogy van,nekem is bejön.
  • KaBuTo666
    #36
    Vége egy nagy WTF. 2. évadot neki 8 résszel. Én nem unatkoztam e 8 rész alatt, még az első rész se volt unalmas pedig azt hittem hogy pár rész kell mire beindul a sorozat. :D
  • Golyo69
    #35
    Reméljük nem lesz kasza!
    off:
    A hírben írják hogy tárgyálnak a Terra Nováról is....én azt is szívesen nézném tovább...
  • stargatelost
    #34
    Ez baromi fasza volt. A zárás is, meg az évad is.
    Sajna a nézettség elég gyenge volt, igaz még nincs kasza, de azért jött egy ilyen hír...

    A Netflix mentheti meg a The Rivert
  • hdmi
    #33
    Összességében nem volt rossz az évad, remélem lesz 2.-dik is.
  • petee
    #32
    +1
  • stargatelost
    #31
    Azt a kurva, micsoda király rész volt És már csak egy van hátra :( Nagyon remélem, hogy rendelnek második évadot, még ha csak midseasont is, legalább nem lesz rétes.
  • Herold
    #30
    A 05-ben a szellemhajós sztori keverve a vámpíros napfelkeltével, hát elég gagyi lett. Remélem nem mennek el ebbe az irányba.
  • Herold
    #29
    Nem volt jó a dimension felirat az X264-LOL-hoz. A http://hu.podnapisi.net oldalon találtam ehhez valót, de hát ez agyrém. Minden épeszű ember az eztv-ről tölt, akkor nem tudom miért nem ahhoz időzítik a feliratot.
  • stargatelost
    #28
    Rossz helyen keresel.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The.River.S01E05.720p.HDTV.X264-DIMENSION

    de szerintem amit te találtál, ahhoz is jó a hdtv-lol és dimension felirat. Feliratok.info-n minden verzióhoz készül.
    Ja és ami egyre gyakrabban előjön: 720p alatt ne nézzünk már sorozatot emberek :) Főleg ilyet nem, ami sokszor sötétben játszódik.
  • Herold
    #27
    Érdekes, az 5. részből csak x264-LOL verziót találtam, de ehhez egyik magyar felirat sem jó.
  • petee
    #26
    Jaja, hát mondjuk ha lesz is második évad, mégis hogyan lehetne ezt folytatni? Gondolom az uccsó részben megtalálják a dokit így vagy úgy. Persze, nem bánnám ha lenne folyt. köv.
  • stargatelost
    #25
    Dehogyis, hatalmas királyság! Talán azért nem pörög a topik, mert sokak alapból be sem próbálják a horror műfaj miatt (pedig alig van benne ilyen elem), sokakat pedig a kézikamerázás taszít.
    De szerintem is az egyik legjobb újonc. Csak élje túl...
  • petee
    #24
    Felirat mikor lesz? Nem nagyon pörög ez a topik, ennyire gyenge lenne?Pedig egyik legjobb mostonában
  • petee
    #23
    Várom. Ugye nem lesz kasza idő előtt?
  • ldavid
    #22
    kedd esténként megy, szerdán töltheted
  • petee
    #21
    Köv. rész mikor lesz?
  • ldavid
    #20
    kíváncsi leszek rá
    "Bordán Lili a The River – 1×07-ben lesz benne"
  • Herold
    #19
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem azért, mert a csapat rájött az egyensúly törvényére, jelen esetben arra, hogy az a gumó gyógyítja azt a vakságot.
  • petee
    #18
    Ezr én sem értettem, de a besza-behu hangulat megvolt.
  • Seth
    #17
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lényegében most miért engedték őket elmenni? Mert képesek voltak áldozatokat hozni(néger csávó életét kockáztatva bemászott a fa alatti üregbe, filmes csávó feláldozta volna magát a többiekért) ?
  • ldavid
    #16
    huh, ez elég jó volt most
  • kommersz
    #15
    Szamomra van egy erdekes lost es uncharted erzes a reszek alatt[lehet masnak is].Kellemes lesz szerintem.10/8 szerintem siman van a 2 resz.1-2 dolog nem tetszett.

  • Herold
    #14
    Nem a babáktól félek te oktalan. A babás horrortól parázok.
  • Malakai
    #13
    Pediofóbia? :) Én meg pont ott nevettem bele sajnos. :P
  • Herold
    #12
    Elég parás volt néhol. A babás horror engem rosszul érint, mert az az egyik amitől valóban parázok.
    A helyet jól megválasztották, az Amazonas őserdejének nagyobb része a mai napig felderítetlen.
  • KaBuTo666
    #11
    Nem volt ez olyan rossz, unalmasabb részekre számítottam. Nem dara.
  • stargatelost
    #10
    Kint a felirat az oldalakon, lehet csekkolni :)
  • Malakai
    #9
    Olyasmi lett, mint amire számítottam, ami nem sok, b-kategóriás rángassuk a kamerát horror, családi mondanivalóval és kb 14+osra vágva.
  • Herold
    #8
    Én meg hirtelen azt hittem, balról a 2. az a Sawyer a Lost-ból.
  • ldavid
    #7
    feltoltam a pilotot, néhol elég szar a minőség de azért nézhető, sorry
  • Tyler1
    #5
    azt hittem először Bear Grylls van az alsó képen jobb oldalt, szürke pólóban :D hozzáillő sorozat lenne :D

    érdekes sztori, kap egy próbát.