167
Iron Sky
  • kjhun
    #167
    Kijött a film játékverziója. Tört változat is van.

    Mikor adják le itt a filmet magyarul?? Karácsonykor, vagy később?
  • Ryleh
    #166
    a korai trailerek kb 50 % a nem lathato a filmebn....talan van uncut verzio is?

    amugy vartam,s tetszett is a film...
    Bekepzelt Amcsit is oda teszi ahova valo,a PR ert mindent,stb.
    nem is csoda hogy odaat a amerikai közösült allatoknal nem volt annyira nepszeru
  • birdo #165
    most már mind1...megnéztem )))
  • [NST]Cifu
    #164
    Ők vették meg a Magyarországi jogokat.
  • Reg5
    #163
    Az RTL-nek mi köze a mozihoz?
  • [NST]Cifu
    #162
    Talán ha az RTL kegyeskedik végre a moziba vagy a TV képernyőre küldeni...
  • belarus
    #161
    Ehhez a filmhez mikor lessz magyar szinkron?
  • [NST]Cifu
    #160
    Szép lenne, ha így működne a második rész, de én erősen kétlem. :D
  • joebacsi
    #159
    Látom nem csak én drukkoltam egyedül a németeknek :)
    (Amúgy vélhetően a b machina azért nem hallható a filmben, mert mikor a laibachnál meglátták a semmiből előtűnő csillagflottát, akkor visszavonták a jogokat :))
  • joebacsi
    #158
    Milyen győzelemhez?
    Egyedüli örömboldogságban a nácik maradtak a film végére a hold túloldalán. Megrázzák magukat, az idősebb náci nőci, aki beszólt a végén, kidobja a fekát a légzsilipen, összeheggesztik az "Istenodabaszása" Zváj-t, várnak egy kicsit és jól meghódítják a szétatomozott föld maradékát :)
  • Swarczi
    #157
    Én néha fetrengtem a röhögéstől sztem jó film lett, valóban mély mondanivalóval. A poénok ütnek(én az enszes jeleneteken fetrengtem), a cGI tökéletes, a forgatókönyv ugyan lehetett volna jobb, de a mai aaa sci-fiknél mindenképp jobb, végre nem a "jönnek az überhájtek élienek de amerika lezúzza őket" fíling van jelen, hanem TÉNYLEG kell az amcsiknak help a győzelemhez. Nem tökéletes, vannak hibái de szerintem jó film: 8/10
  • HTS s3rg1nh00
    #156
    igen meggyőző érveid vannak :)
  • Blasta
    #155
    Szánalmas "alkotás" lett, pedig az otlet kurvajó volt, 2/10
  • AnuluWork #154
  • Teppik Amon
    #153
    Egyszer nézhető volt, pár jó poénnal.
  • Carlos
    #152
    Azon én visítottam a röhögéstől... Párom nem is értette mi bajom. :)
  • a.carkey
    #151
    A Bukásos jelenet is aranyos volt. :)

    De rengeteg jó kis poén volt benne. Mindezek ellenére többet vártam ebből az ötletből.
  • Zomil
    #150
    nekem a kedvencem, mikor mindenki kiröhögi észak-koreát :D
  • karajjj
    #149
    nagyon fasza volt, a maga nemében tényleg egyedi lett, különösen a nácik célkeresztje tetszett az űrhajóban :D
    meg mikor az enszben kijelenti a nő, hogy a második világháborút is mi nyertük meg, az orosz hogy felkapja a vizet :D
  • öregharcsa
    #148
    itt vannak letölthető feliratok
  • LasDen #147
    jaa jóó...:DDD
  • Totti5
    #146
    Iron.Sky.2012.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.AVC.REMUX
  • LasDen #145
    HD lesz belőle???
  • Totti5
    #144
    Ez a felirat le lett tiltva, kérünk, ne használjad.
  • karajjj
    #143
    !
  • AnuluWork #142
    ?
  • karajjj
    #141
    van már felirat
  • birdo #140
    nem "ott szeretne szinkront.... asszem ))
  • [NST]Cifu
    #139
    LoL :)

    Itthon még csak időpont sincs, mikor mutatják be, de te már szinkront szeretnél? :)
  • SirAlo
    #138
    Es szinkron mikor lessz?
  • HTS s3rg1nh00
    #137
    és a lentebb linkelt katyvasz fordítása,vagy teljesen új?
  • kjhun
    #136
    Már készül a magyar felirat hozzá, és 40%-nál tart már.
  • [NST]Cifu
    #135
    Nem állítom, hogy tökéletes film, lehetett volna a forgatókönyvön dolgozni még egy kicsit, de mindent összevetve tényleg jó filmnek tartom.

    Ahogy SQJ is írta, nagyon durva társadalomkritika van benne, még a humorban is elültetve (mikor az amerikai elnöknő dühösen megkérdezte az országok vezetőit, hogy van-e olyan, aki nem fegyverezte fel az űrhajóit... és erre a Finn nagykövet félénken felteszi a kezét... na ott behaltam a röhögéstől :P). És nem kapunk valami nyálas amerikai happy endet, mert olyan sosincs. Még egy normálisabb filmben sem.

    A CGI közel hibátlan, az űrharcoknál meg sem próbálja magát komolyan venni, mégis látványvilágban übereli a Star Trek-et is.

    Nem lesz még annyira sem népszerű, mint a Battleship, pedig ezerszer több mondanivalója van, és ezerszer több köze van a Sci-fihez.

    Jó, hogy az alkotók felbátorodtak, és tervezik egy Prequel és egy második rész elkészítését. Remélem a forgatókönyvírás terén fognak fejlődni, és akkor lealáznak mindenkit...
  • Carlos
    #134
    A végén egy kicsit azért döbbentem...
  • Sir Quno Jedi
    #133
    Ez sem nem komédia, sem nem tragédia, a kettő ötvözete. Inkább szatírikus társadalmi tükör a mai beteg világnak. Igazi Odüsszeia, egy lehetőség az újrakezdésre.

    Ez lenne amúgy klasszikusan a sci-fi műfajának a lényege, hogy társadalomkritikát mondjon "fantasztikus" keretek mögé bújtatva (és így átcsusszanjon a "rendszer" figyelő őreinek tekintete alatt, cenzúra rulez). Mint a régi szép időkben a klasszikus sci-fi írók esetében! Ilyen szempontból ez egy kicsit még kezdetleges, enyhén amatőr, de VALÓDI scif-fi, a régi nagyok mintájára, mintegy tisztelgés azoknak.

    Én elégedett voltam, újrakezdésenk nem rossz és tudjuk azt is, hol lesznek legközelebb "nácik"... :D
  • Zomil
    #132
    én is azt hittem, h egy kicsit komolytalanabbra veszik a figurát.
  • Totti5
    #131
    Nagyobb poénokat vártam. A látvány amúgy teljesen jó volt, meg az ötletek/lopások is. Színészekkel sem volt gond, de nem volt kiemelkedő semmiben.

    Ha lesz itthon DVDn, megveszem majd, vagy BR olcsón.
  • HTS s3rg1nh00
    #130
    elég rég láttam filmet,amire azt mondanám megéri dvd-n megvenni(még ha nem is rögtön megjelenéskor),ez pedig olyan :)
  • LasDen #129
    a film nagyrésze közepes...korrekt, de semmi kiemelkedő...
    viszont a befejezés - az utolsó 6-7 perc - szerintem igazán kivételesre sikeredett és a zene is kiváló volt....
  • Carlos
    #128
    Hát ha moziban kellett volna megnézni fanyalognék az elköltött pénz miatt, de így egész jó volt...
    Egynek jó.