34
Irány: A Gettó (Destination: Ghetto)
  • Robi546
    #34
    Honnan tölthető le ? Ez kell nekem! :D
  • JetiRulez
    #33
    Beújítottam egy 3 GHz-es P4-es konfigot. Itt most valószínűleg a RAM lehet kevés. Meg kellene toldanom az 512 Mb-ot még ugyanennyivel.
  • JetiRulez
    #32
    Nem járja. Alig jobb a rendszer az újjal. Erősebbet már az alaplap korlátai miatt sem tudtam venni hozzá. Bevezetem az új rendszert. Hónapról hónapra mindig venni fogok egy új hardvert. Így nem lesz vészes a dolog. Már mással is szívesen játszanék. Mondjuk befejezném végre a GTA4 DLC-ket.
  • JetiRulez
    #31
    A modellek nélkül pedig nem lesz teljes a játék. Most rakok bele jövőhéten egy másik procit a kis gépbe. Az 1600-as Duront Athlon 2500+ váltja fel. Meglátom mit szól hozzá a játék.
  • iggame
    #30
    Egy példa: http://udn.epicgames.com/Two/rsrc/Two/DetailTexture/ExampleRoom.jpg
  • iggame
    #29
    A detail textúrákat közelről lehet látni, nem húzza nagyon a gépigényt szerintem. Elárulom neked, hogy a modellek húzzák nagyon le a teljesítményt. Elég azokat kikapcsolna azonban utána ocsmány lesz a játék. Sorry.
  • JetiRulez
    #28
    Nem lesz jó sehogy se. Figyeltem játék közben a CPU terhelést. Ahogy elindítom, 100%-on pörög. Egy magból is legalább 3GHz kellene ide, de most nem költök kockulásra. Az esős pályákkal nincs bajom, mert azok normálisak. A sok tereptárgy és textúra, - kimondottan a kukoricás pályákon - na azok húzzák aztán rendesen a gépet.
    Pathelyzet, mert bár van itthon egy X2-es, de kevés neki a 300W-os noname táp és gyakran kékhalálozik a rendszer. A táp valós teljesítménye nagy valószínűséggel nem több 200-nál, mert simán el kéne bírnia a gépet.
  • tutituti
    #27
    figy.(win7)egy phenom x4 965 meg 4hb ram meg hd4670.De amikor az eső esik letépte a gépemet.Majd rájöttem alt+tab várni kell kicsit és visszalép az ember és már jó is.
  • JetiRulez
    #26
    Most pedig tapasztalatokat szeretnék gyűjteni arról, hogy ki milyen gépen játszik a játékkal.
    Öcsém gépén akarok vele hi-res (normál) módban játszani, de valami veszettül szaggat. Árnyékokat kikapcsoltam. Detailed textures-t is, amiről fogalam sincs mi, a megjelenítésen semmit se változtat, de valamennyit javít a játék sebességén a kikapcsolt állapot. Textúrák minősége minimálisra véve és a felbontás 640x480x16, amit nem tudok ennél lejjebb tornászni. Textúraszűréseket pedig szintén kinyomtam. Így is egyes pályákon játszhatatlanul szaggat.
    A gép pedig áll: 2GHz Sempron, 2G DDR2, 256M 7200GS low-profile, 7200RPM HDD, W7 Pro.
    Talán az oprendszernek lehet kevés a CPU és azért csinálja ezt? Rakjak vissza egy XP-t?
  • tutituti
    #25
    akkor ezzel kevertem.my bad.
  • JetiRulez
    #24
    Ilyenről nem tudok. 2006-ban szereztem tudomást a készülő játékról és azóta folyamatosan figyelemmel kísértem a mySpace blogjukat. A második (Tél nevű) fejezetben, ha jó emlékszem, van egy karácsonyi pálya.
  • tutituti
    #23
    elvileg van valami karácsonyi kiadás is.De lehet csak ötlet volt.mintha láttam volna ilyet.Én még nem végeztem vele,csak gondoltam hátha érdekel:)
  • JetiRulez
    #22
    Ma délelőtt befejeztem a játékot. Végigjátszottam az egészet. Jól szórakoztam. Legalább 15 óra biztosan volt a 4 fejezet.

    Az első hosszászólásba kellett volna rakni, de így is jó lesz. Berakom ide a release videót:

    [IMG]http://noob.hu/2012/01/26/iggame_release.PNGIrány: A Gettó (Destination: Ghetto) release trailer[/IMG]

    Remélem jó lett a kódolás.
  • JetiRulez
    #21
    Az ilyen falakat bármilyen fegyverrel szét lehet lőni, de a C4 gyorsabb és gazdaságosabb. ;)

    Ez a pálya nekem is sok fejtörést okozott korábban. Amíg nem volt fórumtéma, akkor írtam a készítőnek, hogy segítsen ebben.
    Válaszul "Én lehetek eddig az egyetlen, aki ezt végigjátssza." :D

    Aztán meg választ kaptam az 1. hozzászólásomra. Én low-res textúrabeállításokkal játszom hardver híján. Ott az utcán egy garázsajtó, amit a kék kulccsal kell kinyitni. Csakhogy nálam nem látszik a garázsajtó mellett semmilyen kulcslyuk. Tapogatni kell az üres falfelületet és egyszercsak berakja a kulcsot.
  • tutituti
    #20
    kövi mapon sűrűn ments mert én elfelejtettem és ismét innen kezdtem:)
  • Vogel
    #19
    Köszönöm!
  • tutituti
    #18
    igen,mert bemész abba az épületbe aminek nyitva az ajtaja.Ott van a park után közvetlen,vele szembe van egy sikátor(a cypress hill zenével).
    na,bemész a házba,le az alagsorba.Ott van egy csatorna és elmész a végére,ott van egy rés.bedobsz egy c4-et és kirobban a fal.
  • Vogel
    #17
    Ezt részletezd pls, mert kirobbantom a rácsot csak lyuk van alatta négy fallal. Nem jutok tovább.
  • tutituti
    #16
    ok.megvan.egy földön lévő rácsot kellett kirobbantani.
  • tutituti
    #15
    Én megakadtam azon a mapon amikor esik az eső(a sulis rész után)
    episode 1,level 4.
    egy ajtón lehet bemenni egy házba.az alagsorban ott a kék kulcs de egy résen keresztül látom.
    ahhoz a házhoz kell ahol a 'cypress hill - superstar' megy.sehova máshova nem tudok menni.Ötlet?
  • JetiRulez
    #14
    Azokkal már annál inkább. De egyiket se tudtam végigvinni. Inkább megnéztem a végigjátszásokat és jókat mulattam rajtuk.

    SigS: A PH! fórumhoz vagyok szokva. :P
  • kemszi2
    #13
    azaz :D
  • tutituti
    #12
    revenge of sorozat is jó volt.Tomcat csinálta anno.suli,police,army...kindergarten sose lett kész:(
  • SigS
    #11
    Miféle moderáció, nincs hát
  • JetiRulez
    #10
    Ja, hogy itt nincs moderáció? :D

    Az Oláh Action kimaradt az életemből.
  • sublimaze
    #9
    Csak nem az oláh action-re gondoltok? :D
  • SigS
    #8
    "Mindenféle aljanépet kell eltenni lábalól, akik az utamat állják"

    Mondom én hogy cigányos
  • SigS
    #7
    Ja, az de nekem se ugrik be a címe...
    gyorsan letiltották
  • kemszi2
    #6
    volt egy ilyen flash játék a neten,még a hírekben is szerepelt anno.
    Ez volt az első számítógépes játék és az utolsó is amire apám azt mondta,hogy kiakarja próbálni :D
  • JetiRulez
    #5
    A hangulat bőven kárpótol mindenért. Annyira magyar, hogy muszáj végigjátszani. :D
  • darki81
    #4
    annyira gagyi hogy már jó! :D
    lehet megérné végig vinni, már csak a poénok miatt is :D
  • JetiRulez
    #3
    Nem értem mire célzol. Mindenféle aljanépet kell eltenni lábalól, akik az utamat állják. De konkrétan nincs kitűzve, hogy ciányokat henteljek.
  • SigS
    #2
    Olyan mint a cigányos?
  • JetiRulez
    #1
    Helló!

    Először egy rövid bemutatás.

    Ez egy magyar fejlesztésű FPS játék. Egy Duke Nukem 3D átirat (úgymond total conversion), vagyis annak a motorjára épült. Rajongói munka révén ingyen letölthető a hivatalos oldalon lévő linkekről. Valamint további információ, háttértörténet, stb. ugyanott:

    http://www.myspace.com/iggame


    A kérdésem pedig:

    Elakadtam az E3L8-on (Egy esős hétköznap). Kék kulcsom már van, de nem tudok mit kezdeni vele. Nem a videotéka ajtaját nyitja. Elkerülte a figyelmemet valami rejtett nyitó?